Dzień jak dzień

Okładka książki Dzień jak dzień Simon Beckett
Okładka książki Dzień jak dzień
Simon Beckett Wydawnictwo: Amber Cykl: Dr David Hunter (tom 1.5) kryminał, sensacja, thriller
15 str. 15 min.
Dr David Hunter (tom 1.5)
Just Another Day
Amber
2013-11-05
2013-11-05
15 min.
Radosław Januszewski
opowiadanie David Hunter

Becketta się czyta tak, że prawie zapomniałem wsiąść do pociągu ;). Opowiadanie, krótkie, ale spoko

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Krótkie opowiadanie, ledwo parę stron.
U mnie dołączone do pierwszego tomu serii. Widzimy jak David poznaje swoją żonę.

Krótkie opowiadanie, ledwo parę stron.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka „Dzień jak dzień” Simon”a Beckett”a to krótkie opowiadanie o tym, jak zaczęła się znajomość słynnego antropologa i jego żony. Grill i Wigilia u znajomych zapoczątkują nowy rozdział w życiu Davida.
Dodatkowo dostajemy domniemanie morderstwa starszej kobiety przez bezdomnego.
Jednak, czy to możliwe, że od zwykłej butelki, która nie pękła powstał tak dziwny uraz w czaszce kobiety?
A może prawda jest zupełnie inna?
Serdecznie polecam dla fanów dr Davida Hunter”a.

Dodatkowo dostajemy domniemanie morderstwa starszej kobiety przez bezdomnego.

Ciężko mi było zdobyć ten tom. W sumie tylko przedstawienie postaci.

Ciężko mi było zdobyć ten tom. W sumie tylko przedstawienie postaci.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Najszybciej przeczytana "książka" w ostatnim czasie :)
Wszystko było. Trup, rozwiązanie sprawy i miłość.

Najszybciej przeczytana "książka" w ostatnim czasie :)
Wszystko było. Trup, rozwiązanie sprawy i miłość.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Krótkie opowiadanko. Szału nie ma ale do herbatki można przeczytać :)

Krótkie opowiadanko. Szału nie ma ale do herbatki można przeczytać :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Historia typowo świąteczna z domniemanym morderstwem na drugim planie. Widać wyraźnie, że Dr. Hunter coś ma do blondynek. ;) W sam raz do snu. Z racji tego, że była to bardziej opowiastka nie mogę dać więcej.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Tutaj na pierwszy plan wysuwa się historia miłosna, gdy David poznaje Kare - swoją przyszłą żonę.

Morderstwo jest raczej w tle, zaprząta tylko myśli Davida. Oczywiście dostajemy zwięzły opis ciała jak i samego zdarzenia, ale raczej nie jest to nic ekscytującego.

Nic specjalnego jeśli chodzi o thriller, ale fajnie było zobaczyć jak wyglądało pierwsze spotkanie Davida i Kary, o której dowiedzieliśmy się już w "Chemii śmierci" :)

Cala seria jest super!

Cala seria jest super!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przyjemne opowiadanie, gdzie możemy zobaczyć jak David Hunter poznał swoją żonę.

• Simon Beckett
  • Kryminały

Dodaj cytat z książki Dzień jak dzień