Enjoy Your Stay

Okładka książki Enjoy Your Stay Carmen Jenner
Okładka książki Enjoy Your Stay
Carmen Jenner Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Sugartown (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Sugartown (tom 2)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2016-11-29
2016-11-29
Romantic Comedy

Ta część jest o wiele lepsza i zabawniejsza od pierszej :) Holly skradła moje srece przez swoje bojowe nastawienie oraz sporą dawkę humoru :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Po zaskakującym, pełnym emocji "Welcome to Sugartown" autorstwa Carmen Jenner, nie zastanawiałam się ani chwili, aby sięgnąć po kolejną pozycję w serii "Enjoy your stay".

W tej części, autorka zdecydowała się nie tylko na przedstawienie historii wzlotów i upadków miłości Holly i Jacksona, ale także kontynuowała wątki pozostałych mieszkańców Sugartown, których poznaliśmy w poprzedniej części.

Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że "Enjoy your stay" nie zawładnęła moim sercem tak jak jej poprzedniczka.
Nie było w niej aż tyle emocji, a główna bohaterka doprowadzała mnie do szału swoim niezdecydowaniem i upartością oślicy.

Plusy książki to:

- kapitalne dialogi bohaterów, które doprowadzają niejednokrotnie do śmiechu,
- możliwość poznania dalszych losów Any i Elijaha (choć jest to wątek poboczny)
- szybko się ją czyta....rzekłabym, że zbyt szybko.

Ogólnie miła, lekka i przyjemna lektura, bez głębszych przekazów.
Czy sięgnę po kolejne części?.....Jak najbardziej tak :-)

Pierwsza część jak dla mnie o wiele lepsza.

Pierwsza część jak dla mnie o wiele lepsza.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książkę czyta się tak samo szybko jak pierwszą część.
Było sporo śmiechu i żalu, przyznam się że nawet zakręciła się łezka w oku.

Książkę czyta się tak samo szybko jak pierwszą część.
Było sporo śmiechu i żalu, przyznam się że nawet zakręciła się łezka w oku.

Na półkach: , , , , , ,

Tym razem mamy okazję wniknąć w burzliwą relację Holly - ciężarnej przyjaciółki Any oraz Jacksona - kuzyna Any, którego poznaliśmy już w pierwszym tomie.
Hols i Jacka od zawsze łączyło niezaprzeczalnie silne przyciąganie i pasja. Teraz kiedy mieszkają pod jednym dachem, a dodatkowo hormony Holly szaleją jak zwariowane dochodzi do zderzenia i starcia pomiędzy tą dwójką. Wieczne docinki i przekomarzanie mają zawsze podłoże seksualne. Z czasem kiedy pojawia się coś więcej niż tylko dzika namiętność pojawiają się inne problemy - ciąża z innym facetem, relacja z ojcem dziecka i bardzo wybuchowe charaktery, które nie działają na ich korzyść.

Powiem tak - do połowy, albo tak do 60% książki było super, totalnie mnie pochłonęła, podobała mi się relacja głównych bohaterów. W pewnym momencie (chyba wtedy kiedy pojawił się ojciec dziecka - Coop) inspirację na fabułę autorka chyba zaczerpnęła z 'Mody na sukces' i zrobiła się dla mnie z tej książki prawdziwa TRA-GE-DIA.
Hols to po prostu królowa niezdecydowania i hipokryzji (zresztą do hipokryzji przypisałabym jeszcze Jacksona). Jackson nie potrafiąc poradzić sobie z uczuciami robi się tak totalnym dupkiem i kut.sem, że to aż niesmaczne. Hols i jej niemożność powstrzymania się przed oddaniem się Jackowi...a potem tłumaczenie się Coop'owi? Nie skomentuję tego... W pewnym momencie to ja już nawet nie mogłam się skupić na tym co tam się wyprawiało, bo to było dla mnie traumatycznie beznadziejne. Ten koniec z porodem...uh - serio 'Moda na sukces' - za dużo się Holly naoglądała.
Dla mnie zepsuty totalnie potencjał...a tak świetnie się zapowiadało.
Jak tu coś takiego oceniać? Kiedy połowa jest na 8, a reszta to sama nie wiem ...aż ciężko mi się określić. BARDZO MIESZANE UCZUCIA.

świetna historia... zarówno pierwsza cześć jak i ta bardzo mi się spodobały.
Mniej tragicznych zdarzeń niż w poprzedniej części
wyszczekana Hols i jej 1000 szaleństw
niesamowity Jackass...
PO PROSTU BOMBA
zdecydowanie polecam

świetna historia... zarówno pierwsza cześć jak i ta bardzo mi się spodobały.
Mniej tragicznych zdarzeń niż w poprzedniej części
wyszczekana Hols i jej 1000 szaleństw
niesamowity Jackass...
PO PROSTU BOMBA
zdecydowanie polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cudowna książka o której nie da się zapomnieć.
Po przeczytaniu pierwszej części autorka nie spuściła z tonu. Dla mnie książka jest nieco kontrowersyjna, ale zakochałam się w niej właśnie dzięki temu. Bohaterowie patrzą na świat w tak nieszablonowy sposób, że nie mogłam się od niej oderwać. "Laski" są prawdziwymi przyjaciółkami na śmierć i życie i pomimo trudności mają "jaja" by przetrzymać wszystko
Polecam wszystkim, którzy w książce cenią sobie humor, wzruszające chwilę i szczyptę pikanterii ;)

Cudowna książka o której nie da się zapomnieć.

Druga część poświęcona charyzmatycznym mieszkańcom niewielkiej acz dynamicznej miejscowości zwanej Sugartown. Historia Holly, której po ostatnim związku z facetem został ,,mały prezent" oraz Jacksona niezwykle przystojnego i nie odpowiedniego dla niej faceta.
Lecz dla wprawionego czytelnika, który widzi coś poza oprawa erotyczną na pewno zabraknie dojrzałości ze strony przyszłej matki (Holly) oraz pozostałych jej przyjaciół (bez pracy, perspektyw, żyjących z dnia na dzień) nie wiem może tam w Australii mają taki system zabezpieczeń socjalnych że nie trzeba się o to martwic lecz tutaj to nie przejdzie. Poza tym na litość boską ona jest w ciąży więc powinna martwic się o coś więcej niż tylko to ,,jak ona się czuje", ,,jak jej źle" i ,,jaka jest nieszczęśliwa" bo kolejny raz przespała się z Jacksonem.
No dobra może nie jestem sprawiedliwa bo przecież sięgając po tą książkę miałam pojęcie o czym jest i nie powinnam się spodziewać wybitnego dzieła literackiego!!!
Polecam ale tylko i wyłącznie na odmóżdżenie, relaks!!!!
Bawcie się dobrze...

Super książka jeśli szukasz lekko perwersyjnej, bardzo pikantnej i niebezpiecznie wciągającej książki na dobranoc....

Fajna, przyjemna w odbiorze, polecam ;p

Fajna, przyjemna w odbiorze, polecam ;p

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ta częśc była o niebo lepsza od poprzedniej. Uwielbiam Holly i jej teksty. Tę część szczerze mogę polecić.

• New Adult

Dodaj cytat z książki Enjoy Your Stay