Zwyrodniali

Okładka książki Zwyrodniali Kira Breed-Wrisley, Scott Cawthon
Okładka książki Zwyrodniali
Kira Breed-WrisleyScott Cawthon Wydawnictwo: Feeria Young Cykl: Five Nights at Freddy's Komiks (tom 2) Seria: Five Nights at Freddy's komiksy
komiksy
Five Nights at Freddy's Komiks (tom 2)
Five Nights at Freddy's
Five Nights at Freddy's. The Twisted Ones. The Graphic Novel.
Feeria Young
2021-02-24
2021-02-24
Wojtek Cajgner
horror fnaf

Okładka książki Bobbiedoty. Finał Scott Cawthon, Andrea Waggener
Bobbiedoty. Finał Scott Cawthon, Andr...
Okładka książki Five Nights at Freddys. Pięć koszmarnych nocy. Oficjalna książka filmowa Scott Cawthon, Andrea Waggener
Five Nights at... Scott Cawthon, Andr...

Cóż można powiedzieć o komiksach? Albo się je lubi ,albo nie.
Ja uwielbiam od czasu do czasu pooglądać ,bo czytania to jest tu niewiele.😊

Książka skierowana do młodzieży ,ale nie szkodzi starsze roczniki również mogą śmiało po nią sięgnąć 😎.

Cóż można powiedzieć o komiksach? Albo się je lubi ,albo nie.
Ja uwielbiam od czasu do czasu pooglądać ,bo czytania to jest tu niewiele.😊

to mój drugi tom z tej serii nie wiem co powiedzieć skomplikowana historia polecam fanom fnaf

Fajny komiks. Szybko się czyta. Polecam

Fajny komiks. Szybko się czyta. Polecam

Komiksowa wersja "Zwyrodniałych" jest według mnie znaczącym postępem w porównaniu do swojej poprzedniczki, "Srebrnych oczu". Zmiana rysowniczki zdecydowanie wyszła książce na dobre. Teraz styl dużo bardziej pasuje do horroru i lepiej oddaje atmosferę grozy. Większa ilość dialogów i narracji czyni całość bardziej zrozumiałą także dla osób, które nie znały wcześniej wersji powieściowej. Mogę posunąć się do stwierdzenia, że "Zwyrodniali" bardziej podobali mi się w formie komiksu.

Niestety nie udało się uniknąć kilku bardzo irytujących błędów, które zaburzają odbiór historii. Co najmniej kilka razy z rzędu nazwisko czarnego charakteru zapisane jest jako "Apton", autorzy zapomnieli też najwyraźniej całkowicie o tym, że w Pizzerii znajdowało się pięć nawiedzonych animatroników - z historii całkowicie znika Żółty Freddy. Gdyby nie tego rodzaju banalne pomyłki, książka byłaby dla mnie dużo bardziej wciągająca. Mimo to uważam ją za lepszą zarówno od pierwszej części komiksu, jak i od powieściowego pierwowzoru.

Tak jak poprzednia część jakby narysowana na kolanie, albo przez fana i wydrukowana. Lepiej przeczytać książkę bo trudno będzie zrozumieć co się dzieje w komiksie.

Jak wiadomo w komiksie nie da się oddać całej książki na której się owy twór opiera. Ale prócz pojedynczych błędów ortograficznych kreska jest dość dobra chociaż podobała mi się bardziej poprzedni komiks.

• Horror
  • Komiksy