Uratowana

Okładka książki Uratowana Magda Mila
Okładka książki Uratowana
Magda Mila Wydawnictwo: Habanero Cykl: Cykl TATRZAŃSKI (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Cykl TATRZAŃSKI (tom 1)
Habanero
2022-01-01
2019-10-15

Okładka książki Zakazany romans Magda Mila, Aga Novakova
Zakazany romans Magda Mila, Aga Nov...
Okładka książki Oddaj mnie Magda Mila, Aga Novakova
Oddaj mnie Magda Mila, Aga Nov...

A mnie się podobało i cóż zrobić. Jeśli ktoś nie rozumie głównej bohaterki moim zdaniem nie przeżył nigdy prawdziwej namiętności. To z gruntu irracjonalne uczucie, z rozsądkiem nie mające nic wspólnego. Oczywiście można się mu nie poddać i żyć zwyczajnym, spokojnym życiem, wybór zawsze istnieje.
Pisarka jak zwykle świetna warsztatowo, każda z jej powieści urzeka mnie elementami niekonwencjonalnej seksualności. Czy są to trójkąty, swingersi, sex-kluby czy też BDSM. Kupuję bez zastrzeżeń

Pisarka jak zwykle świetna warsztatowo, każda z jej powieści urzeka mnie...

Fajna.

Fajna.

Przeczytałam w jeden dzień, ale mam tak mieszane uczucia, że nie wiem nawet co myślę o tej książce.
Chyba tylko tyle, że drugi raz bym jej nie przeczytała.

Jednak każdy czytelnik powiem mieć szansę na własną ocenę, więc zachęcam do przeczytania i wystawienia własnej opinii.

Chyba tylko tyle, że drugi raz bym jej nie przeczytała.

Dominika “Nika” jest producentką telewizyjną. Zostaje wysłana w sprawach służbowych w góry. Tam musi się zmierzyć z demonami przeszłości. Spotyka ponownie Pawła – faceta, który się nią zabawił i złamał jej serce. Nika postanawia go uwieźć i porzucić, chce się zemścić za to co ją spotkało. Co z tego wyniknie?
Czy plan Niki się powiedzie?🤫

Mam mieszane uczucia po tej lekturze. Z jednej strony jest “hot”🔥, są gorące sceny sexu, dużo sexu, nawet trójkąty. Czytałam tą książkę z wypiekami na policzkach☺. Dobrze, że tym razem czytałam książkę w domu, a nie w pracy 🙈 Z drugiej strony nie rozumiem zachowania głównej bohaterki, niby dojrzała kobieta 30+, a przeżywa historię z Pawłem jak nastolatka, jej chęć zemsty również jest dziecinna. Na świecie jest miliard facetów, a ona oczywiście uparła się tego jednego.🤷‍♀️

Każdy musi sam przeczytać i ocenić 😉

Nie znałam twórczości autorki, na pewno mnie do siebie przekonała i przeczytam inne jej dzieła 🙂

Książka nie jest za długa 250 stron, czyta się szybko, lekko i przyjemnie, ja ją przeczytałam w jeden dzień.🙃

Książka na pewno dostaje plusika za góry, bo lubię ten motyw.🏔

Czy plan Niki się powiedzie?🤫

Mam mieszane uczucia po tej...

142/2021

URATOWAŁ MNIE, A POTEM ZNISZCZYŁ. GDY PO DWUNASTU LATACH ZNOWU GO SPOTKAŁAM, POSTANOWIŁAM SIĘ ZAMIEŚCIĆ

Z braku laku...
Taka sobie. Jakoś wielkiego zachwytu czytając ją nie miałam. Szybko zapomnę o tej historii.

142/2021

Z braku laku...

Na portalu #lubimyczytać ta książka ma prawie wszystkie możliwe gwiazdki. Na fejsie polecono ją, jako książkę przy której i od której nie można zasnąć. A co ja myślę?
Nie wiem, kto pisze te recenzje, ale moim zdaniem ta książka nie ma prawa być na półce żadnego szanującego się mola książkowego. Nudna do porzygu, infantylni bohaterowie, których łączy dziecinada zamiast tajemnicy. Seks był, nawet trójkątny, ale tej książki nie polecam nikomu.

Fajne opakowanie, ale w środku Zonk! Opis fabuły ciekawy, ale sama historia niestety nie! Każdy z każdym i jak chce, na dodatek główna bohaterka z felerem(jej problem: seks-no kosmos, ale jednak nie odrywam się od ziemi). Jeśli to miało być pikantne i wywołać rumieńce, to cóż nie u mnie! Zażenowanie i politowanie to były moje odczucia. To nie jest erotyk, tylko denerwowanie czytelniczki( mnie!).
Nie mogłam, no po prostu nie mogłam zrozumieć głównej bohaterki!
Dziewczyna potraktowana jako jednorazowa przygoda, ze złamanym sercem, spaczoną psychiką, ciążą, straconym zdrowiem i prawie śmiercią po latach spotyka tego samego gościa i co...? Big love, nie ma lepszego, mój ci on i nie ważne co było kiedyś. Grr!
Normalna kobieta zrobiłaby jedną z tych dwóch rzeczy:
1) uciekła
2) zemściła by się
Jako swingers nie musi mieć z nim nic wspólnego. W takiej sytuacji łatwo o zastępstwo.
Końcówka historii też jest mocna! Baja bongo, rób co chcesz i zaręczyny!
Ale w tej książce uczucia, zdarzenia nie trzymają się kupy, więc legalizacja związków też nie musi mieć sensu.
Romantyczne zaręczyny na szczycie góry dwójki swingersów to też równocześnie szczyt glupoty! Totalne rozczarowanie, a zapowiadało się ciekawie!

Magda Mila jak zawsze na wysokim poziomie. Cieszę się, że autorka trzyma poziom i nie zawodzi. Nie muszę się obawiać, że z każdą książka będzie gorzej, tutaj jest wręcz przeciwnie, z każdą kolejną jest co raz lepiej!

Ubiegły tydzień spędziłam z książkami Magdy Mili. „Uratowana” wpadła mi w ręce przypadkiem. Potem poszło już lawinowo.
Spotkanie po latach z mężczyzną, który kiedyś wyrządził jej krzywdę. Plan zemsty, która się nie powiedzie. Miłość, perwersyjna namiętność, a wszystko w cieniu przeszłości i kłamstw.
Czy Paweł i Nika odnajdą zgubioną kiedyś drogę do siebie?
Fajnie budowana akcja, dozowane napięcie i, mimo dużej dawki perwersyjnej erotyki książka nie jest wulgarna. Czytając nie miałam wrażenia, że ten wątek zdecydowanie dominuje i ma być wątkiem wiodącym. Raczej jest ilustracją i wyjaśnieniem pewnych przeszłych zdarzeń, a nawet ich konsekwencją.

Czy Paweł i Nika odnajdą zgubioną kiedyś drogę do siebie?
Fajnie budowana...

Bardzo przyjemna książka. Wątek gór bardzo mi się podobał oraz nawiązanie do postaci z poprzednich książek autorki.

• Romans

Dodaj cytat z książki Uratowana