Lista życzeń

Okładka książki Lista życzeń Alexandra B.
Okładka książki Lista życzeń
Alexandra B. Wydawnictwo: Selfpublished Cykl: Lista życzeń (tom 1) Seria: Thriller kryminał, sensacja, thriller
Lista życzeń (tom 1)
Thriller
Lista życzeń
Selfpublished
2022-11-25
2022-11-25
Brak Brak

Mam wrażenie że książka została na siłę zakończona w punkcie kulminacyjnym aby sprzedać drugą część. Rozumiem serie które opowiadają losy danego bohatera, jednak w tym wypadku mam odczucie, jakby ktoś wyrwał ostatnie 20 stron i pozostawił historię bez zakończenia. Raczej nie sięgnę po kontynuacje

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Choć z początku trochę mi szło opornie zaczytanie się w tej książce, to z każdą przeczytaną stroną zmieniałam zdanie,Pomysł na fabułę bardzo dobry.Zaciekawila mnie ,tylko minus jest taki że książka kończy tak nagle ,kiedy głowni bohaterowie znaleźli się w sytuacji dość dramatycznej.barklo mi tu jeszcze kilku rozdziałów ale mam nadzieję że niedługo pojawi się dalszy ciąg historii.

Mam dość mieszane uczucia po tej książce.
Historia mroczna i ciekawa jednak jak dla mnie jakoś tak szybko pisana. Lubię jak się dzieje w książkach dużo i nie ma niepotrzebnego przeciągania, jednak tutaj miałam wrażenie,że autorka gdzieś się spieszy.
Na plus muszę dodać,że jak czytałam książkę wczoraj wieczorem to musiałam ja odłożyć,bo też już widziałam w drzwiach ciemna postać w kapturze 😅 napewno można poczuc niepokój czytając ja.
Jak na debiut uważam,że jest naprawdę dobry,bo czytałam gorsze. Samo wydanie nie koniecznie mi się spodobało,bo znalazłam parę pomyłek imion i dialogi jak dla mnie kiepsko zaznaczone ale to już wina wydawnictwa. No i ta czcionka jak dla mnie trochę za duża jednak.
Główna bohaterka może nie irytowała mnie jakoś bardzo ale za to uważam,że była bardzo ale to bardzo głupia 🙈 no jaki normalny człowiek robi takie rzeczy i myśli,że to nie jest nic złego (‼️) i nie będzie z tego powodu tragicznych konsekwencji????
Ciekawi mnie druga część że względu na to,że książka skończyła się klasycznym c.d.n. za czym nie przepadam jak nie mam kolejnej części w domu, a tu w dodatku muszę czekać, bo jeszcze wydana nie jest... Mam nadzieję,że autorka jest już przy koncowce,bo ciekawią mnie dalsze losy.
Jak dla mnie książka dobra i spokojnie daje 7/10
Jak lubicie mroczne historie to ta ksiazka jest zdecydowanie dla was 🙂
Zaczytanego popołudnia ksiazkoholicy 📖❤️

Mam dość mieszane uczucia po tej książce.

Książka tak wciągnęła że przeczytałam ją całą w jeden wieczór. Opinia na gorąco. Jest to debiut. Jak się okazuję na końcu książki tom I. Książka trzyma w napięciu do samego końca. Polecam ją osoba o mocnych nerwach i lubiących drastyczne sceny. Jest thriller z elementami gore. Sam początek książki daje czytelnikowi obuchem przez łeb (tak było w moim przypadku) Akcja zaczyna się na samym początku i jak pisałem trzyma do samego końca. Książka ma dużą czcionkę, więc szybko się czyta. Za to co zrobiła główna bohaterka rozszarpałbym. Postać głównej bohaterki wywołała we mnie tyle negatywnych emocji, że chwilami musiałem robić przerwy w czytaniu i zapalić by ochłonąć. Chylę czoła przed autorką, że stworzyła takiego nietypowego głównego bohatera. Jak Pani Agnieszka Pietrzyk w trylogii o Komisarzu Kamilu Soroce. To historia trudna, ale jednocześnie warta każdej przeczytanej strony. Polecam!
To był naprawdę bardzo dobry thriller i na pewno sięgnę po kolejne książki Autorki
Dla mnie mocna 9/10

Książkę zaczęłam czytać wczoraj, fajnie wydrukowana z dużymi literami wcale nie męczyła oczu, a okładka uruchomiła wyobraźnię.
Byłam chyba na stronie 23 gdy pomyślałam o bohaterce, że jeżeli na kolejnych stronach będzie tak głupia jak teraz to cholera nie dam rady skończyć. Nie będę ukrywać, że źle jej życzę, nie jest mi jej szkoda ani nie czuję do niej sympatii i chyba właśnie te uczucie pozwoliło mi skończyć lekturę i rozpaliło moją ciekawość ciągu dalszego powieści.
Fabuła intrygująca, bo pomysł jest naprawdę trafiony. Nie sięgam teraz zbyt często po thrillery i ta książka była udaną odskocznią. Czekam więc na dalsze losy Natalii, bo w mojej głowie mam już przygotowane same piękne, czarne scenariusze... może trafię?

Książka tak wciągnęła że przeczytałam ją w jeden wieczór. Trzyma w napięciu do samego końca. Polecam ją osoba o mocnych nerwach i lubiących drastyczne sceny bo takie można spotkać w "Liście życzeń"

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Wyzwanie LC 2024
  • Z.półki.Przyjaciółki.

Dodaj cytat z książki Lista życzeń