Krwawa Skandynawia

Okładka książki Krwawa Skandynawia Marta Hopfer-Gilles, Katarzyna Nocuń-Mszyca
Okładka książki Krwawa Skandynawia
Marta Hopfer-GillesKatarzyna Nocuń-Mszyca Wydawnictwo: Empik Go kryminał, sensacja, thriller
Empik Go
2023-10-18
2023-10-18
1419391992

Książka jest zapisem podcastu o tajemniczych bądź niewyjaśnionych zbrodniach w skandynawii. Z naciskiem na Norwegię. Opisane jest kilka spraw i dla fanów historii kryminalnych wszystkie będą cholernie interesujące. Mamy tu analizę różnych hipotez i różnych punktów widzenia. Momentami drobiazgową analizę, ale jest to uzasadnione kontekstem przypadku. Mamy także wiele wnoszące komentarze specjalistów. Jako iż ja nie lubię słuchać podcastów, to zawsze jak dorwę jakiś ich zapis bądź książkę oparta na czymś ciekawym czego i tak bym nie posłuchał, to jestem zadowolony. O ile wiem, to książka jest dostępna tylko w ebooku więc o papierowym wydaniu można zapomnieć. Polecam

Dość ciekawa pozycja opisująca część wyjaśnionych a część do dziś niewyjaśnionych morderstw, popełnionych w Norwegii. Historia odnalezionych w hotelu zwłok dziewczyny, rzekomo porwanej żony, zabójstwa kumpla z zespołu metalowego, zabójstwa młodej dziennikarki w łodzi podwodnej miliardera etc. etc. Zgrabnie napisana, w początkowych rozdziałach komentarzy udzielają polscy eksperci, książka jest zapisem informacji rozpatrywanych w podkaście. Jeśli kogoś interesuje Norwegia, polecam.

• Samodzielne
  • [K] ebook