Bajki o elfach

Zielona Sowa
2023-10-25
2023-10-25

Okładka książki Woda żywa Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Marianna Oklejak
Woda żywa Roksana Jędrzejewsk...
Okładka książki Bing. Złota księga bajek Mandy Archer, Ted Dewan
Bing. Złota ks... Mandy Archer, Ted D...
Okładka książki Zdecydowanie nie lubię zimy Fiona Barker, Christine Pym
Zdecydowanie n... Fiona Barker, Chris...

"Bajki o elfach" to przepięknie ilustrowane opowiadania, które spodobają się każdemu młodemu czytelnikowi.
W książce znajduje się 6 różnych historii.
Poznajcie elfa Abelarda, który chce zmienić pracę, a przy okazji uratuje Gwiazdkę. Balbina będzie miała trudne zadanie do wykonania, bo jak stworzyć orkiestrę mając do dyspozycji same muzyczne antytalenty? Alojzy i Wincenty również będą mieć ciężkie zadanie do wykonania, bo jak znaleźć odpowiedni prezent dla swoich podopiecznych, kiedy w liście do Mikołaja nie ma konkretnych wskazówek? Elfka Esterka najbardziej lubiła spędzać czas w czytelni. Pewnego dnia znajduje kartkę z życzenia dla prawnuczka od pradziadka, jednak nie ma na niej pieczęci odebrano, więc kartka nie trafiła do właściwej osoby. Czy Estera znajdzie odbiorcę kartki? Florka i Gabrysia są najlepszymi przyjaciółkami. Pomagają w przygotowaniach do świąt, a przy okazji odkryją coś bardzo ciekawego. Czy elf Lucjan przełamie swoją nieśmiałość i wystąpi na balu w Gwiazdkowej Krainie?
Te i inne odpowiedzi znajdziecie sięgając po te książeczkę.
Kolorowe ilustrację pobudzą wyobraźnię młodych czytelników.
Opowiadania uczą i bawią, a jednocześnie pozwolą umilić dzieciom czas w oczekiwaniu na ten upragniony dzień jakim jest Wigilia i wizyta Świętego Mikołaja 😊
Polecam.

W książce znajduje się 6 różnych historii.

Elfy pomocnicy świętego Mikołaja to niezwykle osoby, które mają ogromny wkład w prawidłowy przebieg świąt.
Poznajcie 6 niezwykłych historii z elfami w roli głównej.

🎄Ebelard będzie czuł się niedoceniony w swojej pracy, ale to właśnie dzięki niemu święta zostaną uratowane.
🎄Balbina stworzy orkiestrę z prawdziwego zdarzenia
🎄Alojzy i Wincenty rozwiążą problem dwóch sióstr
🎄Esterka dostarczy zaginiony list
🎄Gloria i Gabrysia wynajdą rewelacyjny prezent
🎄Lucjan chcąc zostać niezauważonym przypadkiem wygra konkurs na najlepszy strój retro

Te krótkie opowieści z pewnością zachwycą Wasze pociechy . Książka jest w twardej oprawie zdobią ją proste i barwne ilustracje 😊

Poznajcie 6 niezwykłych historii z elfami w roli głównej.

🎄Balbina stworzy orkiestrę z prawdziwego zdarzenia
🎄Alojzy i Wincenty rozwiążą problem dwóch...

• Czytane z synem
  • Dla dzieci
  • Chcę przeczytać Lilce

Dodaj cytat z książki Bajki o elfach