Góry na weekend z Polski. Słowacja, Czechy, Niemcy

Okładka książki Góry na weekend z Polski. Słowacja, Czechy, Niemcy Justyna Zając, Krystian Zając
Okładka książki Góry na weekend z Polski. Słowacja, Czechy, Niemcy
Justyna ZającKrystian Zając Wydawnictwo: Bezdroża literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Bezdroża
2024-05-01
2024-05-01

Okładka książki Dziennik górskich wypraw Justyna Zając, Krystian Zając
Dziennik górsk... Justyna Zając, Krys...
Okładka książki Hasające Zające w górach. 50 wycieczek dla małych i dużych Justyna Zając, Krystian Zając
Hasające Zając... Justyna Zając, Krys...

Książka “Góry na weekend z Polski. Słowacja, Czechy, Niemczech” to prawdziwy skarb dla każdego miłośnika górskich wędrówek, który pragnie rozszerzyć swoje horyzonty poza granice Polski. Autorzy, Justyna i Krystian Zając, znani jako Hasające Zające, dzielą się swoją pasją i wiedzą, prowadząc czytelnika przez malownicze szlaki Słowacji, Czech i Niemiec.

Z entuzjazmem i dokładnością opisują 33 wycieczki, które przenoszą nas przez 20 różnorodnych pasm górskich, od pogórzy po wysoczyzny. Każda trasa jest dokładnie opisana, zawiera informacje o długości, czasie przejścia oraz przewyższeniach, co jest nieocenioną pomocą w planowaniu wypraw. Dodatkowo, autorzy zadbali o to, by wskazać, czy szlak tworzy pętlę oraz czy znajdują się na nim miejsca do odpoczynku, takie jak schroniska.

Jednak to nie tylko suche fakty czynią tę książkę wyjątkową. To przede wszystkim sposób, w jaki Zające potrafią przekazać atmosferę miejsc, które odwiedzają. Ich opisy zachęcają do zatrzymania się i podziwiania panoram, wąwozów, skalnych miast, a także do odkrywania lokalnych atrakcji. Szczegółowe mapy ułatwiają nawigację i pozwalają na pełne zanurzenie się w przygodzie bez obawy o zgubienie drogi.

Książka ta jest zaproszeniem do przygody, która czeka tuż za progiem granicy Polski. To przewodnik, który inspiruje do działania, zachęcając do przekroczenia granic zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Dla tych, którzy lubią odkrywać nowe trasy przewodnik “Góry na weekend z Polski” stanie się niezbędnym towarzyszem w odkrywaniu górskich skarbów naszych sąsiadów. Polecamy wszystkim, którzy kochają góry i poszukują nowych, inspirujących tras!

Dziękuję za zaufanie i egzemplarz do recenzji od wydawnictwa @wydawnictwo_bezdroza (współpraca reklamowa) 🩷.

Z entuzjazmem i...

Dodaj cytat z książki Góry na weekend z Polski. Słowacja, Czechy, Niemcy