Rozmowy z Bogiem Księga I

rozmowy z bogiem

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Kod uzdrawiania Ben Johnson, Alexander Loyd
Kod uzdrawiania Ben Johnson, Alexan...
Okładka książki Proś, a będzie Ci dane Esther Hicks, Jerry Hicks
Proś, a będzie... Esther Hicks, Jerry...
Okładka książki Sztuka szczęścia. Poradnik życia Howard C. Cutler, Dalajlama XIV
Sztuka szczęśc... Howard C. Cutler, D...

Autor - prawdopodobnie medium opętane przez lekkomyślne duchy - prezentuje dogmaty doktryn orientalnych. Książka sugerująca skrajnie pesymistyczny obraz rzeczywistości (nawet przeczy obiektywności rzeczywistości). Duchy opętujące autora, tytułujące się jako Bóg, nie znają podstaw kinematyki relatywistycznej, a wypowiedają się na jej temat.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Z punktu widzenia nauczania soborów i Magisterium KK zbiór herezji. Z punktu widzenia ateisty mieszanka frazesów z pogranicza filozofii i psychologii i kazań wiejskiego proboszcza wydrukowanych z netu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka którą denerwuje . Autor co i raz podkreśla że rozmawiał z samym Bogiem od niego uzyskał odpowiedzi. Tymczasem w wielu innych pozycjach autorzy sami doszli do głoszonych tu prawd i nie musieli się dla wiarygodności podpierać Bogorm i jego natchnieniem. To sprawia że książka jest niewiarygodna i ciężko ją czytać bo głosi banały i płytkie odpowiedzi.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Neale Donald Walsch autor książki "Rozmowy z Bogiem" prowadzi korespondencję z Bogiem, szukając odpowiedzi na nurtujące pytania o sens życia, miłość, dobra i zła. Po więcej informacji zapraszam na krótki wideo opis książki:

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo tovideo - opinia

Warta przeczytania, dająca nadzieję i wewnętrzny spokój. Polecam❤️

Warta przeczytania, dająca nadzieję i wewnętrzny spokój. Polecam❤️

Uwielbiam!

Uwielbiam!

Inspirująca

Inspirująca

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W.w książka przedstawia w bardzo sprytny i podchwytliwy sposób wiele prawd a właściwie (kłamstw) na temat życia i Boga. Szczególnie negatywnie odnosi się do treści zawartych w Bibli i pokazuje je w fałszywym sprytnym zrozumieniu i ewentualnej interpretacji.

Jeżeli ktoś dobrze nie zna Bibli to może nie wyłapać wielu wątków fałszywie przedstawionych.

Dla tych którzy przeczytali i dla tych którzy chcą przeczytać. Polecam szczerze aby mieli jakoś punkt odniesienia jakoś kontrast do porównania. Polecam najpierw przeczytać np.

- więcej niż cieśla Josh mcdowell

- sprawa Chrystusa Lee Strobel

Albo

- Szukając Allaha znalazłem Jezusa - Nabeel Qureshi

I dopiero na sam koniec wyciągnąć wnioski.

Pozdrawiam

Dla tych którzy...

Jak dla mnie rewelacyjna książka, która zmienia wszystko! Nie wszystko zabrałam z niej dla siebie, nie zmienia to jednak faktu, że ogromnie się cieszę, że na nią trafiłam ! dziękuję!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Czy to "prawdziwa" rozmowa z "prawdziwym Bogiem", czy wymysły? Czy nazewnictwo ma tu jakieś znaczenie? Ważne dla mnie było to, że wiele rzeczy uzupełnia się z różnymi innymi źródłami, na które trafi każdy w poszukiwaniu rozwoju duchowego. Osobiście sięgam po drugi tom...

• Rozwój osobisty
  • Duchowość