What's Wrong With Me?

Okładka książki What's Wrong With Me? Irmina Maria
Okładka książki What's Wrong With Me?
Irmina Maria Wydawnictwo: HarperCollins Polska literatura młodzieżowa

∞ ∞ ∞ | ✮ ✮ ✮ ✮ ✮
⚘ | WWO, depresja, pierwsza miłość
⚘ | 13+

[wsparcie medialne]

„𝐖𝐡𝐚𝐭’𝐬 𝐰𝐫𝐨𝐧𝐠 𝐰𝐢𝐭𝐡 𝐦𝐞?” to książka, która zachwyci was swoim wachlarzem emocji. To książka , która was złamie, a później poskłada. To książka, która pomimo swojej smutnej historii, ma w sobie mnóstwo ciepła i komfortu.

Chyba jeszcze nigdy nie przeczytałam tak życiowej historii, której przekaz tak mocno do mnie trafił. To była najprawdziwsza powieść, która uświadomiła mi, że na niektóre sytuacje półprosta nie mamy wpływu. Poczułam tę powieść całą sobą i odnalazłam w niej cząstkę siebie.

Bianka, moja ulubiona bohaterka, wrażliwa, ciekawa i empatyczna osoba, która nie radzi sobie ze swoją wyobraźnią. Pokochałam tę dziewczynę za jej odwagę i wytrwałość.

Styl pisania pani Irminy jest mi bliski, więc nie było dla mnie zaskoczeniem jak szybko przeczytałam tę pozycję. Więc jeśli szukacie książki napisanej lekkim i przyjemnym piórem, dobrze trafiliście💗

Czytając historię Bianki mogłam totalnie się wyłączyć i zanurzyć w świecie, który śmiało mogę nazwać swoim bezpiecznym miejscem.

˚ 。⋆ 𝐖𝐡𝐚𝐭’𝐬 𝐰𝐫𝐨𝐧𝐠 𝐰𝐢𝐭𝐡 𝐦𝐞? - 𝐈𝐫𝐦𝐢𝐧𝐚 𝐌𝐚𝐫𝐢𝐚 ⋆。˚

∞ ∞ ∞ | ✮ ✮ ✮ ✮ ✮