Numerologia. Portret Numerologiczny

Okładka książki Numerologia. Portret Numerologiczny Henryk Rekus
Okładka książki Numerologia. Portret Numerologiczny
Henryk Rekus Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Numerologia. Portret Numerologiczny
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2010-01-01
2010-01-01
83-7377-111-5
numerologia liczby

@Theodorcia
Poszukuje tej ksiązki ,czy nie zechciałaby Pani odsprzedać ?
Proszę o kontakt bettypasja@interia.pl
Pozdrawiam.

@Theodorcia
Poszukuje tej ksiązki ,czy nie zechciałaby Pani odsprzedać ?
Proszę o kontakt bettypasja@interia.pl
Pozdrawiam.

Eh, od czego tu zacząć. Książka jest dobra, ale można to było łatwiej opracować. Generalnie, uważam to za pozycję obowiązkową dla osób które chcą nauczyć się numerologii. Zarówno tę jak i każdą kolejną z tej serii należy "pochłonąć", jednak to nie jest łatwa droga. Wymaga wiele cierpliwości i czasu, bo ułożenie sobie tej wiedzy w głowie i przeczytanie ze zrozumieniem, wymaga od czytelnika wiele czasu.

Buduje to ogrom wiedzy, trochę potrzebnej a trochę nie. Jeśli interesuje nas poznanie siebie to jest to dobra książka - ale gdybyśmy mieli na tej postawie wesprzeć "klienta" to załamałby się pod ciężarem ilości wiadomości.

Z drugiej strony, lepiej wiedzieć więcej niż błądzić i segregować potem najważniejsze wiadomości.

Książka w prosty sposób i konkretnie napisana. Dobra dla osób,które dopiero zaczynają swą przygodę z dziedziną jaką jest numerologia.Z pewnością warto zainteresować się kolejnymi książkami z tej serii pana Rekusa. :)

Ja od siebie polecam.

Ja od siebie polecam.