Zuchwała propozycja

Okładka książki Zuchwała propozycja Diana Palmer
Okładka książki Zuchwała propozycja
Diana Palmer Wydawnictwo: Harlequin Seria: Gwiazdy Romansu literatura obyczajowa, romans
Gwiazdy Romansu
Snow Kisses
Harlequin
2012-02-15
2012-02-15
Bożena Kucharuk
romans Montana napad

Kilka dni temu skończyłam czytać kolejną lekką lekturę autorstwa Diany Palmer.
Tym razem nowela nosiła tytuł „Zuchwała propozycja”.
Jakie zrobiła na mnie wrażenie?
Zapraszam do zapoznania się z moją opinią…

Kilka dni temu skończyłam czytać kolejną lekką lekturę autorstwa Diany Palmer.
Tym razem nowela nosiła tytuł „Zuchwała propozycja”.
Jakie zrobiła na mnie wrażenie?
Zapraszam do zapoznania się z moją opinią…

Jeżeli Cade pomaga Abby w wyzwoleniu się z syndromu ofiary, to ja chyba czytałam inną książkę, a jeśli ktoś tu dostrzega humor, to zapewne wynika on z super mocy Cade'a, który potrafi pić kawę parzącą mu przełyk i palić papierosy niezależnie od miejsca i sytuacji :)

Odnośnie punktu pierwszego, Cade to dwieście procent ranczerskiego testosteronu w Palmerowskim wydaniu. Wysoki, ciemnowłosy, typowy samiec alfa od rozkazów, oczywiście z papierosem w dłoni i kapelusze na głowie. Do Abby odnosi się z pewną wrogością i roszczeniowością, mówiąc dobitniej - rozkazuje jej i trudno tu o postawę ochroniarza.

Z kolei Abby, owszem została napadnięta, ale jak na ofiarę ataku na tle seksualnym, jest wyjątkowo mało zastraszona. Lepi się bowiem do Cade'a niczym taśma do papieru.

Całość można streścić w jednym zdaniu: obydwoje chcą, ale Cade ma jakiś dziwny kodeks honorowy, więc na przemian przyciągają się i odrzucają i tak przez sto pięćdziesiąt stron.

Czy warto czytać?
Tak, zwłaszcza gdy jest się fanem książek Diany Palmer, schemat jest przewidywalny, bohaterowie też (nastoletnia jeszcze dziewica, beznadziejnie zakochana w swoim opiekunie i przystojny ranczer, starszy o czternaście lat).
Ale za to przecież lubimy sięgać po książki tej autorki - ponieważ wiemy co nam zaserwuje.

Na półkach: , , , , , , , ,

Diana Palmer -"Zuchwała propozycja"/"Snow kisses"

Abby (22) + Cade (36)

*1983

Diana Palmer -"Zuchwała propozycja"/"Snow kisses"

Abby (22) + Cade (36)

*1983

Książka lekka i przyjemna, ale 150 stron to jak na tą historię za dużo. Cały czas to samo w kółko, oboje chcą być razem, ale żadne nie mówi o swoich uczuciach.

Super sie uśmiałam

Super sie uśmiałam

jedynka za wyjątkową głupotę bohaterów i za straszne nuuuudy

jedynka za wyjątkową głupotę bohaterów i za straszne nuuuudy

Typowy romans. Ona jako młodziutka dziewczyna jest zakochana w ranczerze. On mimo, że ją kocha milczy o tym i chce poczekać, aż ta smarkula dorośnie. Nie docenia jej jednak. Urażona duma karze jej odjechać do Nowego Jorku i pracować jako modelka. On zostaje i popada w melancholie. Abby przyjeżdża na ślub siostry po latach i uczucia wybuchają na nowo.

Świetne pióro mistrza romansów znów tutaj daje o sobie znać.

Świetne pióro mistrza...

Fajny i przyjemny romans. Pełny humoru i przekomarza ń między głównymi bohaterami. O ludziach, którzy siebie pragną i kochają. Największym, problemem jest ich lęk przed przyznaniem drugiej osobie prawdy o swoim uczuciu. Najbardziej w ich poczynaniach brakuje słów "zostań" i "chcę zostać" co powoduje, że żyją z dala od siebie jednak ciągle teskniąc za drugą osobą.

• Diana Palmer
  • Harlequin
  • Romans
  • Autor: Diana Palmer
  • Harlequiny
  • Palmer Diana

Dodaj cytat z książki Zuchwała propozycja