Bajki terapeutyczne. Część 2

Media Rodzina
2003-01-01
2003-01-01
bajki terapeutyczne bajkoterapia

Polecane przez wykładowcę, pogardzone przez moje dzieci. Chyba się zestarzały.

Polecane przez wykładowcę, pogardzone przez moje dzieci. Chyba się zestarzały.

1 bajka była wstrzosająca

1 bajka była wstrzosająca

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo interesujące i pouczające teksty trafiające do małych odbiorców i ich dziecięcej wrażliwości. ☺

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dzieci mają problemy o których ciężko rozmawiać z dorosłym. Czasami się wstydzą, nie wiedzą jak zacząć, boją się wyśmiania.
Takie bajki są przydatne nie tylko dla dzieci, które utożsamiają się z bohaterami bajek ale również dla dorosłych, żeby móc omówić trudny problem z dzieckiem i wyjaśnić im trudne sprawy.
Ta książka jest właśnie jedną z nich i bardzo polecam.

Ta książka jest właśnie jedną z nich i bardzo polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pamiętam, że pani w przedszkolu czytała nam te bajki. Momentami naprawdę się wzruszałam. Kiedyś poprosiłam mamę, żeby mi kupiła tę książkę. Do teraz mam z nią miłe wspomnienia.

• Psychologia
  • X Emocje