Tajemnica dworu w Romanach

Wydanie autorskie
2014-09-01
2014-09-01
sensacja kryminał przygoda Biblia przekłady Pisma Świętego tajemnica

Książkę tę polecam zdecydowanie na początek zaznajamiania się z twórczością autora. „Tajemnicę...” czyta się z wielką przyjemnością. To lekka w odbiorze, ale bynajmniej nie w przekazie książka, o charakterze - powiedziałabym - dydaktycznym. Zabawnie ujęta rzeczywistość dotycząca świadomości społecznej na temat Biblii; odważnie, acz z humorem rzucająca światło na sytuację w środowisku, które (zdaje się),powinno być najbardziej zaiteresowane upowszechnianiem tej księgi.
Na pewno zapamiętam wątek trylogii i pasztetu.
Gorąco polecam.

TAJEMNICA DWORU W ROMANACH

Znalazłem coś co nas łączy, mianowicie - czerwone wytrawne. Wczoraj skończyłem czytać "Tajemnice dworu w Romanach", zajęło mi to dwa dni. Mam problem z tymi książkami, bo trudno się od nich oderwać. Nie myślałem że tego typu tematyka może tak wciągnąć. Autor niech się lepiej weźmie do pisania kolejnej książki, bo w tym tempie jego książek starczy mi tylko do końca roku.

TAJEMNICA DWORU W ROMANACH

Jestem pod wrażeniem tego jak autor zadbał o wysoki poziom merytoryczny. Polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo wciągająca lektura! Książka, która łączy w sobie najważniejsze dla mnie elementy: ciekawostki historyczne (tu z dwa różne wątki),scenerię (dwór w Romanach) i słabo zarysowany wątek romantyczny (jako tło akcji). Dla mnie książka ta okazała się bardzo inspirująca. Zaintrygowały mnie losy dworu i - rzecz jasna - jej mieszkańców, czy też słuszniej: bywalców. Kolejne osoby czekają w kolejce do przeczytania tej lektury.

Chciałbym mieszkać w takim dworze :) Podoba mi się klimat książki.
Przy okazji można się sporo dowiedzieć.

Chciałbym mieszkać w takim dworze :) Podoba mi się klimat książki.
Przy okazji można się sporo dowiedzieć.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka jest rewelacyjna daje dużo do myślenia,jest wiele ciekawostek rzeczy o których się nie widziało przyjemna wciągająca teraz zabieram się za kolejna GNIEZNA RETRO to ogromny zaszczyt znać Pana osobiście a jeszcze większy czytać Pana książki jest pan niesamowitym pisarzem Polecam książki tego autora 😊

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Szanowny, ale I drogi współczytelniku, jeśli chcesz książkę do poduszki w miejsce dziś popularnych straszydeł (kròtko mówiąc horrorów),polecam książkę z serii Pana Oskara; bawi I uczy, uśmierza I koi, a przy tym prowadzi do refleksji. Przed taką literaturą nie będę się bronił... zazwyczaj - ,,Zbulwersowany "

Szanowny Panie Oskarze,
prawdopodobnie nigdy bym nie przeczytał tej książki gdyby nie fakt że dostałem ją w prezencie. Leżała sobie jakiś czas, a gdy spoglądałem na nazwisko, tytuł i okładkę to mówiłem sobie "nie mam czasu". Ale któregoś pięknego popołudnia odważyłem się. No i się zaczęło - nieprzespane noce i zaczerwienione oczy. To że nie od razu udało mi się zdobyć pozostałe tytuły z tej serii , to może i dobrze bo pewnie bym zawalił ważniejsze sprawy. Proszę niech Pan nie przestaje pisać, bo ten temat w który się Pan "wstrzelił" ogromnie mi leży na sercu.

Szanowny Panie Oskarze,

No i takich książek szukałam - na rozgrzanie zamiast kubka herbaty, pobudzenie wyobraźni i przeniesienie się w bliską mi scenerię, chwilowe oderwanie a nawet zapomnienie, trochę pomijanej historii i szczyptę wyrafinowanego humoru, mmomentami zgryźliwosci... Świetna lektura z przyjemnością przeczytam kolejną część - polecam wymagającym...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Sympatyczna, dowcipna i wciągająca powieść.
Współczesna, a osadzona w historii.
Sposób nakreślenia postaci sprawia, że chce się spędzać czas w ich towarzystwie.

Sympatyczna, dowcipna i wciągająca powieść.
Współczesna, a osadzona w historii.

• Z historią w tle
  • Tajemnice