Advertisement

Z uśmiechem przez Gdańsk

Okładka książki Z uśmiechem przez Gdańsk Andrzej Januszajtis, Zbigniew Jujka
Okładka książki Z uśmiechem przez Gdańsk
Andrzej JanuszajtisZbigniew Jujka Wydawnictwo: Muzeum Historyczne Miasta Gdańska, Oficyna Pomorska turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Muzeum Historyczne Miasta Gdańska, Oficyna Pomorska
2003-01-01
2003-01-01
Gdańsk przewodnik

Okładka książki Spacerownik krakowski Krzysztof Jakubowski, Maciej Miezian, Konrad Myślik, Michał Sasadeusz
Spacerownik kr... Krzysztof Jakubowsk...
Okładka książki Zakopane. Przewodnik historyczny Lidia Długołęcka-Pinkwart, Maciej Pinkwart
Zakopane. Prze... Lidia Długołęcka-Pi...
Okładka książki Z dala od drogi... Teresa Kokocińska, Zenon Żyburtowicz
Z dala od drog... Teresa Kokocińska,&...

Uważam tą książkę za ŚWIETNY przewodnik po gdańsku. W łatwy i przyjemny sposób można nauczyć się historii Gdańska. Jedynym małym minusem jest to, że pewne rzeczy w tym utworze są nie aktualne. Bardzo mocno polecam, po przeczytaniu tej książki wygrałam konkurs z wiedzy o Gdańsku :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Stary, już częściowo nieaktualny przewodnik po Gdańsku. Stary, ale z klasą. Andrzej Januszajtis to klasa sama w sobie. Duży plus za rysunki Zbigniewa Jujki. Czyta się i ogląda z przyjemnością.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

przeczytane dawno temu. Dużo błędów

przeczytane dawno temu. Dużo błędów

• Gdańsk
  • Więcej niż raz