Śmierć o północy

Okładka książki Śmierć o północy J.D. Robb
Okładka książki Śmierć o północy
J.D. Robb Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: In Death | Oblicza śmierci (tom -) kryminał, sensacja, thriller
In Death | Oblicza śmierci (tom -)
Three in Death
Prószyński i S-ka
2009-05-26
2009-05-26
Bogumiła Nawrot
śmierć zbrodnia szaleniec

Zestaw trzech, przyzwoitych nowelek kryminalnych. Życia nie zmienią, ale na wieczór, jako lektura do poduszki są ok. Dały słuszną dawkę rozrywki, chociaż były trochę przewidywalne. Nie polecam, nie odradzam, przeczytać można.

trzy nowele o sprawach kryminalnych rozwiązywanych przez Eve Dallas

trzy nowele o sprawach kryminalnych rozwiązywanych przez Eve Dallas

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Uwielbiam każdą książkę z tej serii. Miałam szczęście czytać ją od pierwszej części i poznać całą historię Dallas od początku. Polecam całym sercem :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zbiór trzech opowiadań o kolejnych ciekawych śledztwach w sprawie morderstw.

Zbiór trzech opowiadań o kolejnych ciekawych śledztwach w sprawie morderstw.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Każda nowela - w sam raz na jeden wieczór!
Wciąż trzymające w napięciu, dobre kryminały.

Polecam!

Każda nowela - w sam raz na jeden wieczór!
Wciąż trzymające w napięciu, dobre kryminały.

Polecam!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W książce są 3 opowieści. Wszystkie fajnie i szybko się czyta. Nie mam zastrzeżeń do żadnej, choć nie wszystko mi się podobało.

1 opowieść : Interludium w kosmosie .Ciekawa lecz jak dla mnie za krótka :-))

2 opowieść: Śmierć o północy . Nie podobało mi się to,że za słabo opisano jak seryjny morderca uciekł z więzienia. Kto mu pomógł ? Czemu nie podążyli tym tropem? Prócz tego - opowiadanie bardzo fajne.

3 opowieść: Prześladowana przez śmieć . To opowiadanie najmniej mi się podobało .

Oczywiście książkę polecam - jak zresztą wszystkie książki Nory.

1 opowieść : Interludium w kosmosie .Ciekawa lecz jak dla mnie za krótka :-))

Ponieważ planuję przeczytać całą serię nie będę się powtarzać, chyba że zdarzy się jakaś wyjątkowa zmiana w stylu autorki, lub wyjątkowe obniżenie lotów. Moja bardziej szczegółowa opinia, która odnosi się również do tej książki, zamieszczona jest przy tomie pierwszym przygód Eve Dallas pt "Dotyk śmierci".
Niezłe czytadło, kolejne z serii :)

Niezłe czytadło, kolejne z serii :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wypożyczając z biblioteki książkę "Śmierć o północy", nie przypuszczałam, że pozycja ta zawiera trzy nowele a nie jedną powieść. Jednakże wszystkie powieści Nory Roberts, które wpadają mi w ręce, wciągają mnie bez reszty, niezależnie od długości.

Przyznaję, że czytam serię "In Death" tej autorki dość chaotycznie, gdyż zdana jestem jedynie na biblioteki publiczne i nie udaje mi się zdobywać książek w porządku chronologicznym, czego bardzo żałuję.
No ale jest jak jest. W każdym razie kryminalne powieści Nory Roberts bardzo przypadły mi do gustu. Całkowicie mnie wciągają, mimo, że ich akcja rozgrywa się w odległej przyszłości, co nigdy do tej pory mnie nie pociągało. Jednak bardzo podoba mi się główna bohaterka, zawzięta, pełna zawodowego zacięcia, bezwzględna dla przestępców, pani porucznik Eve Dallas. Z kolei jej mąż Roarke to mężczyzna, który mógłby być marzeniem każdej kobiety - przystojny, bogaty, szarmancki i w stu procentach oddany ukochanej kobiecie. Do tego intrygujący i ze wszech miar pomocny. Czego chcieć więcej? Polecam :)

"Otrzymała wezwanie niespełna godzinę temu i mniej niż sześc godzin po zamknieci sprawy, która nią wstrzęsnęła i kompletnie ja wyczerpała." (Prószyński i S-ka)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie odpowiadają mi opowiadania, ale uwielbiam cały cykl.

Nie odpowiadają mi opowiadania, ale uwielbiam cały cykl.

• Kryminały
  • Nora Roberts
  • In death

Dodaj cytat z książki Śmierć o północy