CzaroMarownik 2015. Twój magiczny kalendarz

Okładka książki CzaroMarownik 2015. Twój magiczny kalendarz praca zbiorowa
Okładka książki CzaroMarownik 2015. Twój magiczny kalendarz
praca zbiorowa Wydawnictwo: Illuminatio Seria: CzaroMarownik ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
CzaroMarownik
Illuminatio
2014-09-25
2014-09-25
kalendarz magia runy

Teraz chwila prawdy-mam słabość do czaromarownika;),jestem wierną fanką od pierwszego wydania,w tym roku zakupiłam już w listopadzie,bo nie mogłam się doczekać.
Czaromarownik ma wszystko to,czego nowoczesna wiedźma potrzebuje-w tym wydaniu strzałem w dziesiątkę były runy! chodziły za mną,chodziły,a jak je zobaczyłam w Czaromarowniku,to już wiedziałam,że-wiedz,że coś się dzieje;).Poza tym fazy księżyca,święta róznorakie,amulety ,przepisy i tylko brak czarnego kota grais;),ale ja już posiadam własne koty,sztuk dwa,także Czaromarownik w tej wersji w pełni mnie zadowala.
I bardzo dziękuję,że twórcy tego kalendarza,dbają o jego oprawę graficzną i jakość,po roku intensywnego użytkowania,żadna strona nie wylatuje,i można schować do szuflady,w końcu zawarta wiedza,może się jeszcze czasem czarownicy przydać;).
Szczerze polecam!
Pozdrawiam!

Urodziny teściowej? Egzamin? A może rozmowa w sprawie pracy? Są takie daty, których przeoczenie niesie za sobą tragiczne konsekwencje. Trudno jednak obciążać sobie pamięć wszystkimi ciągami liczb, zestawami faktów czy listami rzeczy niezbędnych rzeczy do załatwienia. Wszak z każdym rokiem przybywa PIN-ów czy haseł do zapamiętania, przybywa numerów broniących dostępu do naszej prywatności i naszego majątku. Dlatego też, warto zorganizować sobie pracę i codzienne życie w taki sposób, by pogodzić sprzeczne interesy i wkładając w to minimum wysiłku, zawsze wszystko realizować w terminie i nigdy nie zapominać o ważnych wydarzeniach w naszym życiu.
Do tego, by zarządzać sobą w czasie, doskonale służą wszelkiego rodzaju kalendarze czy terminarze, występujące zarówno w papierowej, jak i elektronicznej formie. Mając jednak świadomość, że kalendarz będzie nam towarzyszył w codziennej wędrówce przez życie, warto wybrać taki, który cieszył będzie nasze oczy swą estetyką, a nawet niósł dodatkowe przesłanie czy wzbogacał wiedzę na interesujący nas temat.
Taką pozycją jest kolejna już odsłona „CzaroMarownika”, opublikowanego nakładem wydawnictwa Illuminatio. Ten magiczny kalendarz, który służył będzie wiernie przez cały 2015 rok, to prawdziwa gratka dla osób pragnących od życia czegoś więcej i doswiadczających mocniej. „CzaroMarownik 2015” sprawdzi się zarówno u nastolatek, jak i u osób dojrzałych, którym terminarz służyć ma nie tylko do zaznaczania ważnych wydarzeń. Jednocześnie bowiem mogą oni dowiedzieć się, co ich czeka w nadchodzącym roku, poznać różnego rodzaju rytuały, przepisy na kulinarne specjały czy zadbać o swoją urodę w zgodzie z naturą.
W nowym „CzaroMarowniku” znajdziemy zatem magiczny horoskop wróżki Cassandry, przygotowany dla każdego znaku zodiaku, skrócony kalendarz księżycowy, a także szereg informacji na temat wpływu faz księżycowych na nasze emocje. Nie zabraknie również magicznych wskazówek na nadchodzące dni i tygodnie, skutecznych rytuałów sprzyjających realizacji naszych celów oraz szeregu porad dotyczących zdrowego odżywiania, m.in. informacji na temat zdrowego solenia i słodzenia, zabiegów magicznych w kuchni czy sposobów na oczyszczanie organizmu. Poznamy także metody na zdrowy sen, sposoby wykorzystania w codziennym życiu niezwykłej mocy kamieni, przekonamy się, w jaki sposób medytacja wpływa na nasze codzienne funkcjonowanie i w jaki sposób podnosi jego jakość. Dowiemy się ponadto, jak ważne jest to, co myślimy, a dzięki informacji na temat kształtowania swojego życia za pomocą myśli i słów, możemy odmienić swój los. Nie zabraknie również miejsca na notatki, wolne myśli, które warto zapisać, by nie uleciały…

(...)

Pełen tekst recenzji na stronie: http://qulturaslowa.blogspot.com/

super:))

super:))

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Właśnie dzisiaj odebrałam zamówiony kalendarz i nie żałuję zakupu :)
Magiczny :)

Właśnie dzisiaj odebrałam zamówiony kalendarz i nie żałuję zakupu :)
Magiczny :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to