Rewolucja miłości

Biały Wiatr
2016-01-01
2016-01-01
Ezoteryka rewolucja miłości

Miłość i świętość. Do miłości potrzeba prawdy, świętości. W poszukiwaniu i odnalezieniu miłości. Jest Nim. Niech Stwórca daje ci rozum, mądrość, możesz prosić o to. Stwórca jest miłością. Miłość jest wszystkim. Nieskończona miłość. Miłość biblijna, nie może być ziemska. Powołanie do miłości, darem Bożym. Przykazanie miłości, miłość Stwórcy i bliźniego. Trzymaj się prawdziwego Chrystusa, trzymaj się Słowa. Lightworkers to nie są prawdziwym światłem, new age i ezoteryka nie są biblijne. Światło w ciemności. Stwórca jest Światłością, niech jaśnieje 🕊

Czym tak naprawdę jest miłość? Czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad znaczeniem tego słowa? Zdaje nam się, że o miłości wiemy już wszystko, to jest banalne jednak Matt udowadnia nam jak bardzo się mylimy, tylko nam się wydaje, że wiemy czym jest miłość. Miłość jest z nami wszędzie, w każdej czynności, w każdym oddechu, to dzięki niej znajdujemy w życiu równowagę i potrafimy patrzeć na świat przez pryzmat miłości. Chociaż często słyszymy, że trzeba podążać głosem rozumu, nie kierować się tylko uczuciami, które często prowadzą do złych decyzji. W rewolucji miłości chodzi właśnie o to, aby przeprogramować swoją świadomość, objąć swoje serce tak jak należy i umieć kochać siebie oraz innych. Uczucia nie są złe, to właśnie miłość do samego siebie, objęcie swojego serca w pełni sprawia, że możemy być lepszymi ludźmi. Miłość pomaga nam zrozumieć świat.
W tym poradniku znajdziemy także kilka słów na temat empatii, to również jest nam znane, ale czy na pewno? Autor uświadomił mi, że empatia to coś znacznie więcej niż tylko współczucie. To co najbardziej mnie zachwyciło w tej książce to szeroko rozwinięty temat ego. Czym tak naprawdę jest i jakie ma znaczenie w procesie naszej osobistej rewolucji? Tutaj także spotkało mnie pozytywne zaskoczenie, ponieważ Matt kolejny raz mnie oświecił. To jest niesamowite w jaki sposób ten człowiek potrafi przekazywać wiedzę. Na początku bardzo się wzbraniałam przed lekturą tej książki, bo przecież miłość jest oczywista, czego nowego mogłabym się dowiedzieć? Kiedy jednak zaczęłam ją czytać okazało się, że nie jest tylko i wyłącznie o miłości, ale o całym procesie uzdrawiania siebie, swojej duszy i swojego serca. Tak naprawdę wszystko wokół nas jest miłością, tylko my już tego nie dostrzegamy, jesteśmy skupieni na życiowym pędzie i bazujemy na starych, lakonicznych definicjach, które są zakodowane w naszym umyśle. Matt otwiera mam oczy bardzo szeroko, uzmysławiając, że życie naprawdę jest piękne, tylko musimy nauczyć się korzystać z tego co już mamy. Musimy żyć miłością, która poprowadzi nas przez życie. Tylko od nas samych zależy jak wykorzystamy wiedzę, którą daje nam autor.

Współpraca barterowa z wydawnictwem Biały Wiatr.

,,Rewolucja miłości...zaczyna się od ciebie" Matt Kahn
Wydawnictwo Biały Wiatr

Moje recenzje książek Wydawnictwa @bialywiatr są inne niż reszta. Są bardziej osobiste, z większą ilością emocji, a to dlatego, że ja w tym książkach odnajduje siebie. Dla mnie każde słowo jest na wagę złota. To jest mądrość, którą kiedyś ignorowałam i dobrze na tym nie wyszłam. Stres potrafi wyniszczyć człowieka. Teraz jestem w ogóle inną osobą. Mam wewnętrzny spokój, którego od zawsze pragnęłam. Wrażliwe osoby mają o tyle gorzej, że wszystko przeżywają podwójnie. Dlatego też takie pozycje są lekarstwem na skołatane serce w moim przypadku dosłownie.

Powiem Wam szczerze, że sam początek książki, w którym autor opowiada fragment swojego życia, a dokładnie mówi nam, jak to się stało, że został tym ,kim jest, był dla mnie intrygujący, zaskakujący, a wręcz zadziwiający. Na początku musiałam go sobie kilka razy przeczytać i tym sposobem sprawdzić, czy rzeczywiście dobrze go rozumiem. I powiem Wam, że mimo tego dalej zadziwia mnie to, co zawiera początek.

Ciąg dalszy książki to już esencja wpływającą do naszego serca. Zastanawialiście się nad głębszym pojęciem miłości? Miłość kojarzy nam się z uczuciem do drugiej osoby. Jednak miłość nie jedno ma imię. Miłość między innymi może być procesem wybaczania. Dajmy na to taki przykład. Ktoś mocno nas zranił. Gromadzą się w nas bardzo złe emocje, czasami nawet nienawiść. Kto się z tym źle czuje? My oczywiście. Jeśli będziemy w stanie otworzyć serce i mimo wszystko obdarzyć tę osobę miłością, zaczniemy proces wybaczania w środku samego siebie. Wybaczamy nie po to, aby komuś udowodnić, że mimo wszystko daliśmy mu szansę, bo i tak będziemy zranieni w środku. Wybaczamy po to, abyśmy mogli żyć spokojnie. Wybaczamy dla samego siebie nie dla kogoś. Dzięki temu jesteśmy w stanie spokojnie funkcjonować, cieszyć się życiem i przede wszystkim takim sposobem uzdrawiamy swoją duszę. To jest z perspektywy zranionej osoby na początku bardzo trudne. Jednak jeśli nauczymy się wybaczać dla samych siebie, poczujemy wielką różnicę. Uwzględniłam to wyłącznie dlatego, że sama dokonałam tej zmiany. ,,Rewolucja miłości...zaczyna się od ciebie" Matt Kahn
Wydawnictwo Biały Wiatr

Ciąg dalszy książki to już esencja wpływającą do naszego serca. Zastanawialiście się nad głębszym pojęciem miłości? Miłość kojarzy nam się z uczuciem do drugiej osoby. Jednak miłość nie jedno ma imię. Miłość między innymi może być procesem wybaczania. Dajmy na to taki przykład. Ktoś mocno nas zranił. Gromadzą się w nas bardzo złe emocje, czasami nawet nienawiść. Kto się z tym źle czuje? My oczywiście. Jeśli będziemy w stanie otworzyć serce i mimo wszystko obdarzyć tę osobę miłością, zaczniemy proces wybaczania w środku samego siebie. Wybaczamy nie po to, aby komuś udowodnić, że mimo wszystko daliśmy mu szansę, bo i tak będziemy zranieni w środku. Wybaczamy po to, abyśmy mogli żyć spokojnie. Wybaczamy dla samego siebie nie dla kogoś. Dzięki temu jesteśmy w stanie spokojnie funkcjonować, cieszyć się życiem i przede wszystkim takim sposobem uzdrawiamy swoją duszę. To jest z perspektywy zranionej osoby na początku bardzo trudne. Jednak jeśli nauczymy się wybaczać dla samych siebie, poczujemy wielką różnicę. Uwzględniłam to wyłącznie dlatego, że sama dokonałam tej zmiany. Kiedyś przeżywałam wszystko bardzo długo, siedziało to we mnie, smuciło, zaprzątałam sobie głowę wieloma rzeczami, na które nie miałam już wpływu, czego efektem było oczywiście rozdrażnienie, złość i inne negatywne emocje, co skutkowało, że tak powiem marnowaniem dnia i złym samopoczuciem. Nasz układ nerwowy jest bardzo podatny na negatywne emocje. Jeśli zdołamy połączyć nasz umysł z sercem, to odczujemy wielką różnicę. Poczujemy się tak, jakbyśmy zrzucili z siebie tysiące ciężkich kamieni i urodzili się na nowo. Każda chwila naszego życia czy jest dobra, czy zła powinna być obdarowana miłością. Tylko w taki sposób pozbędziemy się cierpienia i wszelkich ograniczeń. Obdarzenie miłością samych siebie, skutkuje tym, że zaczynamy darzyć miłością każdego człowieka. Niezależnie od tego, czy go znamy, czy też nie.
Jakiś czas temu usłyszałam bardzo mądre słowa, a mianowicie takie, że każdy człowiek jest częścią wielkiego oceanu. Każdy z nas jest taką kroplą, która odłączyła się od niego w celu poznania samego siebie i doświadczenia dobra i zła. Jeśli zrozumiemy, że tak naprawdę jesteśmy jednością, spojrzymy na każdego człowieka inaczej. O tym też pisze Matt Kahn słowami ,,Jeśli dostrzegasz niewinność i czystość w innych ludziach oraz piękno tego świata, oznacza to, że już jesteś dostrojony do boskości"
Troszkę się rozpisałam, ale zmiana podejścia do życia, to droga do sukcesu każdego z nas.

,,Rewolucja miłości...zaczyna się od ciebie" Matt Kahn
Wydawnictwo Biały Wiatr

Uwielbiam i czytam powolutku,smakując jak pudełko finezyjnych czekoladek.

Uwielbiam i czytam powolutku,smakując jak pudełko finezyjnych czekoladek.

💞

💞

Ksiązka ma głębszą wartość niż literacką. Polecam każdemu kto chce nawiazać głębszą więź ze sobą.

• PSYCHOLOGIA
  • Wish list
  • » samorozwój
  • Rozwój
  • Opinia

Dodaj cytat z książki Rewolucja miłości