Zasady wicca

Wicca: The Old Religion In the New Millennium
Bibliotheca Alexandrina
2018-01-01
2018-01-01

swietna na poczatek. na ok 100 stronach zawarte podstawy. krotka zwiezle i na temat. zadnego zbednego lania wody. fakt ze mowa tu o wicca ale poczatkujacy znajda wiele przydatnej wiedzy na poczatek.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka lekko napisana, niosąca bardzo wiele mądrości. Autorka świetnie uchwyciła istotę tematu i podkreśliła najważniejsze. Wszelkie propozycje i ćwiczenia również wydały mi się doskonałe do takiej książki.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Naprawdę godna polecenia pozycja literacka. Ma w sobie ogrom wiedzy o Wicca. Jeśli miałabym polecić książkę dla początkujących w czarostwie, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o Wicca oraz sprawdzić czy to droga dla nich byłaby to właśnie "Zasady Wicca".

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Najlepsza pozycja na tą chwilę aby szybko i w pigułce zdobyć widzę o podstawach czarostwa i tego czy ktoś ma do niego powołanie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jeśli ktoś szuka książki, która pozwoli mu/jej zrozumieć czym w ogóle jest wicca, to ta książka będzie dobrym wyborem. Bez zbędnych informacji, klarownie, tyle informacji, aby nie przeładować mózgu nowicjusza.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo przyjemna, rzetelna i nie tylko dla początkujących. Czasem warto wrócić do podstaw!

• Magia
  • Domowa biblioteczka
  • Wicca

Dodaj cytat z książki Zasady wicca