Magia szamanizmu. Uzdrawiająca moc szamańskiej podróży

Okładka książki Magia szamanizmu. Uzdrawiająca moc szamańskiej podróży Arvick Baghramian
Okładka książki Magia szamanizmu. Uzdrawiająca moc szamańskiej podróży
2018-11-05
Agnieszka Cioch
szamanizm

Okładka książki Kod uzdrawiania Ben Johnson, Alexander Loyd
Kod uzdrawiania Ben Johnson, Alexan...
Okładka książki Mandala życia. Astrologia - mity i rzeczywistość. 1 Rafał T. Prinke, Leszek Weres
Mandala życia.... Rafał T. Prinke, Le...
Okładka książki Zero ograniczeń. Sekret osiągnięcia bogactwa, zdrowia i harmonii ze światem Ihaleakala Hew Len, Ph.D, Joe Vitale
Zero ogranicze... Ihaleakala Hew Len,...

W pierwszym odczuciu zupełnie nie mogłem pojąć o czym jest właściwie ta książka. Jednak po daniu sobie czasu uważam, że to świetna książka o każdym z nas, o tym co minęło i co możemy zrobić, w zgodzie ze sobą, aby powrócić do własnej mocy.

Bardzo dobra i intersująca pozycja dotycząca Core Szamanizmu.
Można polecić dla początkujących i ciekawskich, tych którzy chcą wiedzieć jaki jest współczesny szamanizm.
Dobra bibliografia, ciekawa narracja.
Warto przeczytać.

Bardzo dobra i intersująca pozycja dotycząca Core Szamanizmu.
Dobra bibliografia, ciekawa narracja.
Warto przeczytać.

Książka w sposób przejrzysty wyjaśnia współczesnemu człowieka, czym jest szamanizm. Autorka nawiązuje do własnych przeżyć i doświadczeń, prezentuje liczne przykłady z osobistej praktyki, jak i praktyki jej nauczycieli. W książce obecne są również nawiązania do historii, a także medycyny, psychoterapii, wszystko to, by jak najlepiej zobrazować czytelnikowi, jak doszło do powstania szamanizm, a następnie dalszej jego ewolucji i jego miejsca w dzisiejszym świecie.

Jedna z niewielu książek które można z czyatym sumieniem polecic początkującym którzy dopiero wkraczaja na ścieżki praktyki szamanizmu.
Co prawda tytuł wg. mnie zupełnie nietrafiony.

Jednak jako książka napisana jest w formie podręcznika, zawiera dużo literatury oraz odnośników, które na pewno bardzo ulatwiaja pracę oraz zdobywanie wiedzy.

Pokazuje tylko, że jest to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Co prawda tytuł wg. mnie zupełnie nietrafiony.

Pokazuje tylko, że jest to...

Książka jakich niewiele dostępnych po polsku. Jest bardzo ciekawy wstęp dotyczący historii i zwyczajów szamańskich w różnych częściach świata ze spora bibliografią. Kolejna część opisująca pracę autorki z osobami potrzebującymi wsparcia/uzdrowienia. Napisana przystępnym językiem, dużo wnosi osobom odkrywającym i poszerzającym wiedzę z zakresu praktyk szamańskich. Konwencją bliższa jest podręcznikowi niż poradnikowi, są udokumentowane źródła i solidnie opisane "bhp" pracy szamana.

• Ezoteryka
  • Szamanizm