Dwanaście batów

Okładka książki Dwanaście batów Paweł Kucharski
Okładka książki Dwanaście batów
Paweł Kucharski Wydawnictwo: Self Publishing literatura obyczajowa, romans
Self Publishing
2020-08-01
2020-08-01
erotyka seks ból barmanka pracodawca szef uczucia pożądanie dominacja tajemniczość

banalnie nudna , fabuła jak erotyk z elementami sado-maso;

banalnie nudna , fabuła jak erotyk z elementami sado-maso;

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mocny erotyk napisany przez mężczyznę nie każdemu przypadnie do gustu mi się jednak podobała fantazja autora.
Polecam

Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zima w tym roku dała mocno do wiwatu. Śnieg ciągle pada i szczerze mówiąc, najchętniej nie ruszałabym się z domu. W ten zimowy wieczór chciałabym Was zaprosić na recenzję niesamowitej książki Pawła Kucharskiego „Dwanaście batów”. Patrząc na okładkę od razu można domyśleć się czego będzie ona dotyczyć. Powieść śmiało można zaliczyć do typowych erotyków. Ja sięgam przede wszystkim po książki obyczajowe, kryminały i romanse, więc ta była dla mnie sporym wyzwaniem. To, co najbardziej mnie zaskoczyło to fakt, że jej autorem jest mężczyzna, który na dodatek potrafi tak dobrze odnaleźć się w typowo kobiecej tematyce. Jeżeli wcześniej nie słyszeliście o tej książce i chcecie poznać ją bliżej, to koniecznie zostańcie ze mną! „Dwanaście batów” to opowieść o niecodziennej relacji młodej kobiety i dojrzałego mężczyzny. O ich niesamowitych pragnieniach i fantazjach erotycznych. O sile pożądania, które pokonuje wszelkie granice. To bardzo odważna historia, pełna pikantnych scen. Główna bohaterka Adriana po ukończeniu studiów postanawia opuścić swoje rodzinne miasto i przenieść się do Łodzi w poszukiwaniu pracy. Chce w tym dużym mieście zamieszkać i odnaleźć swoją ścieżkę. Jest absolwentką zarządzania, więc ma nadzieję, że uda jej się szybko znaleźć zatrudnienie i rozwinąć skrzydła. W znalezieniu pierwszej pracy pomaga jej współlokatorka. Razem z nią pracuje w ekskluzywnym klubie nocnym najpierw jako kelnerka, a później na stanowisku menadżera. Ada jest wyjątkową dziewczyną o naturalnych, pięknych kształtach. To nie umyka uwadze jej szefa, Robertowi. Ada oczarowała go swoim wdziękiem, uroda, ale również inteligencją. Robert jest zimnym , konsekwentnym i niedostępnym mężczyzna. Jedynie przy niej odkrywa swoje prawdziwe oblicze. Potrafi być czuły, delikatny i opiekuńczy. Oboje mają mroczną tajemnicę i fascynujący seks, który ich łączy. Pomiędzy miłością jest również brutalność i przemoc. Jest pan i zniewolona...

Adę od wielu lat ekscytują kary cielesne. Fascynacja nimi zaczęła się gdy była dzieckiem. Nie potrafiła zrozumieć i wytłumaczyć sobie dlaczego to właśnie klapsy, które powinny pozostawić po sobie ból, ona czerpała z nich przyjemność. Poszukiwała nowych doznań. Realizację swoich fantazji odnalazła u boku Roberta. To on wprowadził ją w świat biczy, rózg i pejczy. To on zniewolił ją i pozwolił poznać samą siebie. Kary, bicie i ostry seks to właśnie coś, co fascynowało młodą kobietę. Ada odnajduje swój świat erotycznych doznań i nieziemskich przyjemności. Nie boi się eksperymentować i wraz ze swoim kochankiem przekracza wiele granic. Ada odkrywa, że ból podnieca ją, więc zatraca się w nim i chcę więcej, więcej i więcej... Ada z Robertem poszukują coraz to nowych odczuć. W tym celu poszukują odpowiednich narzędzi do ich wykonywania. Robert tworzy aurę tajemniczości. Oczekiwanie na ból i karę potęguje podniecenie. Czerpią niesamowitą przyjemność z dawania i otrzymywania kar cielesnych. Paweł Kucharski postanowił pokazać historię z perspektywy kobiety i to mnie bardzo zaskoczyło Mężczyźni bardzo rzadko podejmują takie tematy, a wręcz ich unikają. Sceny erotyczne są ostre, czasem nawet bardzo brutalne. Intymne przeżycia Ady i Roberta są i tak realnie opisane, że można poczuć się jak ich obserwator. Szczegółowe opisy pobudzają i drażnią wyobraźnię

„Strach zajrzał mi w oczy, a mrowienie w dole brzucha narastało. Wyobrażałam sobie różne scenariusze: ile batów dostanę, w jakiej pozycji, czy będę musiała liczyć, czy będą przerwy pomiędzy razami, czy będę musiała się rozebrać do naga. (...) Moja druga strona nie do końca normalnej osobowości zaczęła brać górę. Obiecałam mu, że wytrzymam i będę dzielna. (...) Nie wiedziałam co się zdarzy, ale już nie mogłam się doczekać.”

Powieść „Dwanaście batów” jest pierwszą i póki co jedyną książką tego autora, dlatego tym bardzie jest to dla mnie dużym zaskoczeniem. Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności pisarza i mam apetyt na więcej książek spod jego pióra. Dla mnie seks to bardzo delikatne, ale również intymne sfery i myślę, że dla wielu kobiet również. Właśnie dlatego ta powieść wywarła na mnie takie wrażenie. Czyta się ja szybko i bardzo przyjemnie, a ciekawość, co wydarzy się dalej nie pozwala odłożyć książki nawet na chwilę W trakcie lektury można zadawać sobie wiele pytań i skłaniać się do refleksji. Według mnie to rewelacyjna książka i z wielu względów każdy powinien ją przeczytać! Gorąco polecam!

Najbardziej głupia książka jaką kiedykolwiek przeczytałam.
Główną bohaterką jest Adriana, dziewczyna, która po studiach przyjeżdża z małej miejscowości do Łodzi w poszukiwaniu lepszego życia. Wkrótce zostaje barmanką w klubie nocnym, a obiektem jej zainteresowania staje się tajemniczy Robert - jej szef. Mężczyzna od pierwszych chwil wywołuje w Adzie mieszane uczucia, od ekscytacji po lęk. Jego tajemniczość i dominacja wyzwalają w niej pożądanie i fascynację karami cielesnymi.

Najbardziej głupia książka jaką kiedykolwiek przeczytałam.

18/2021
Debiut autora. Polski erotyk napisany przez mężczyznę. Taka mało wciągająca historia.

18/2021

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To książka nie dla wszystkich, niektórzy mogą być mocno zbulwersowani lub zniesmaczeni wulgaryzmami czy niektórymi scenami. Ale nikt nie ukrywa, że jest to mocna książka, więc jeśli ktoś nie lubi takich klimatów, niech po nią nie sięga. Dla innych może być ciekawym doświadczeniem. Życie nie jest czarno-białe, ludzie mają różne potrzeby i fantazje i to jest właśnie pokazane w książce Pawła Kucharskiego. Inne spojrzenie na seks, erotykę. Dla mnie ta lektura była ciekawym doświadczeniem ;)

Powiem wam szczerze, że najgorszą rzeczą w całej książce jest jej okładka. Kompletnie nie jest w moim stylu i wydaje mi się, że może odrzucać potencjalnych czytelników. Jeśli chodzi o treść, to tutaj na szczęście jest już lepiej. Co prawda fabuła nie powala, bo tak naprawdę wszystkie akcje prowadzą do tego, by bohaterowie ostatecznie skończyli w łóżku. Zakończenie również nie było spektakularne, ale nie powieliło wielu znanych schematów, za co daję dużego plusa.

To, co najbardziej mi się spodobało, to fakt, że mamy tu bohaterkę, która wie, czego chce. W większości erotyków, w których pojawia się tematyka kar cielesnych, bohaterki nie wiedzą na co się piszą, gdy mężczyzna nagle zaciąga je do tajemniczego pokoju pełnego biczy czy innych rózg. Ada za to fascynuje się tymi karami już od dawna i wie, że to jest coś, co sprawi jej przyjemność. Dzięki temu nie ma tutaj poczucia, że mężczyzna to bezlitosny gnojek, który sprowadza biedną, niewinną dziewczynę na złą drogę i robi jej krzywdę wbrew jej woli.

Więc tak – Ada to zdecydowanie fajna babka. Odważna, ale nie bezczelna. Nie zmienia się nagle z cichej myszki w diablicę. Nie, ona po prostu od samego początku jest przebojowa, konkretna i nie boi się nowych rzeczy. Takie bohaterki lubię. A Robert? On też okazał się być całkiem fajną postacią. Może czytelniczki nie będą do niego wzdychać, ale raczej obdarzą go sympatią, bo traktował Adę dobrze, a ja bardzo nie lubię, gdy w tego typu książkach facet jest zimnym draniem. No więc bohaterowie zdecydowanie na plus!

A styl autora? Podobał mi się, chociaż widać było kilka niedociągnięć. Pojawiały się małe błędy logiczne, czasem składnia zdań raziła w oczy, ale w gruncie rzeczy polubiłam pióro pana Pawła i jego niewymuszone poczucie humoru. Kto wie, może po jego kolejną książkę również sięgnę?
Warto też wspomnieć, że „Dwanaście batów” to nie jest książka, w której sceny erotyczne są delikatne, namiętne i romantyczne. Jeśli przeszkadzają wam nieco ostrzejsze, czasami nawet brutalne opisy seksu, to trzymajcie się od tej książki z daleka!

Podsumowując, „Dwanaście batów” to nie jest wybitna historia, która zostanie ze mną na długo albo w jakikolwiek sposób zmieni mój światopogląd. Ale pod tą paskudną okładką skrywa się całkiem dobra powieść erotyczna, idealna, gdy ma się ochotę na coś lekkiego. Polecam ją głównie fankom (a może i nawet fanom, jeśli tacy też się tu znajdą) powieści erotycznych, bo osoby, które nie przepadają za tym gatunkiem, nie znajdą w tej książce niczego dla siebie.

„Dwanaście batów”, to książka opowiadająca o dziewczynie, która przyjeżdża do większego miasta - Łodzi, w poszukiwaniu lepszego życia i zarobków.
Trafia na mężczyznę starszego od siebie, konsekwentnego, zimnego, jednak w jakimś stopniu opiekuńczego.
Nie chce Wam zdradzać fabuły, zachęcam Was tym samym, do przeczytania książki w celu dowiedzenia się, jak potoczyła się ich relacja.

Książka Pana Pawła, to bardzo mocny erotyk. Nie spotkacie tutaj spijania sobie z dziubków, tylko mocny i ostry seks, oparty na pejczach i innych zabawkach erotycznych, na których swoją drogą kompletnie się nie znam. :D

Fabuła jest ciekawa, bardzo przejrzysta, nie nudziłam się czytając ją. Szybko i przyjemnie się z nią uporałam.

Bohaterowie nie irytowali mnie, lecz miałam nadzieje, że książka będzie pisana z perspektywy Roberta. Niestety nie mogę mieć wszystkiego. :)

Styl pisania autora jest lekki i byłam pod wrażeniem, kiedy zobaczyłam, że książkę napisał mężczyzna. Nie żebym umniejszała Was, Panowie w świecie literatury, ale nie spodziewałam się, że to właśnie płeć przeciwna może napisać, tak świetny erotyk i do tego tak mocny.

Historia ta jest bardzo nasączona seksem i erotyzmem, bardzo mi się podobała i uważam, że takie książki powinien przeczytać każdy, kto nie stroni od seksu i namiętności.

Zakończenie książki wywarło na mnie duże wrażenie, ponieważ w ogóle się go nie spodziewałam. Gratuluje.

Kończąc.
Książkę polecam bardzo z całego serca, nie będziecie się przy niej nudzić, a może weźmiecie przykład z głównych bohaterów i wprowadzicie zmiany w swoim życiu seksualnym. :) Polecam.

Wasza,
Wspaniałe Czytanie.

❤️R🖤E❤️C🖤E❤️N🖤J❤️A🖤

Tytuł : „Dwanaście Batów”
Autor : Paweł Kucharski

Na tej książce powinna być czerwona naklejka z ostrzeżeniem „Uwaga po przeczytaniu tej książki - Twoje Życie i Pragnienia, już nigdy nie będą takie same” ....
Hmm ...kwestia bycia odważną i kwestia spotkania na swojej drodze Takiego Roberta - zimnego , niedostępnego, ostrego ale kiedy trzeba czułego i opiekuńczego. Ta książka jakby napisana jest dla mnie, okładka mnie oczarowała , tytuł przyciągnął nieznaną mi wcześniej siłą i jeszcze przyznaje się , bez bicia ☺️,że kupując ją poprosiłam autora o dedykację specjalnie dla mnie...
Bardzo lubię książki, które dzieją się w Polsce, bądź główny bohater lub główna bohaterka jest Polką. I właśnie w przypadku tej książki akcja dzieje się właśnie w Polsce, a właściwie w kliku pięknych miejscach. Moje ukochane Zakopane, moja ulubiona Tatralandia i wreszcie Paryż - Miasto Miłości, ale też rozpusty przez duże R.
Adriana, dwudziestoparoletnia absolwenta Zarządzania , z małego miasteczka przeprowadza się do Łodzi i niemalże od razu zdobywa pracę w bardzo ekskluzywnym klubie, najpierw jako kelnerka by w bardzo krótkim czasie stać się Menadżerką.
Jej awans wiąże się nie tylko z jej kwalifikacjami , ale także z tym - na co pozwala swojemu szefowi - Robertowi. Całkiem przypadkiem odkrywa, że ból podnieca ją, więc zatraca się w tym i chce tego więcej i bez żadnych granic.
Książka oprócz bardzo, ale to bardzo pikantnie opisanych scen erotycznych ma bardzo fajnie opisany cały „Entourage”. Ja np bardzo lubię ,w książkach opisy ubrań , wnętrz , widoków i wszystkiego co pobudza wyobraźnię.
A tu Paweł Kucharskinaprawdę stworzył świetne tło do głównego wątku, jakim jest czerpanie przyjemności z dawania i otrzymywania kar cielesnych.
Zakończenie książki może zwiastować jakąś kontynuacje, jeśli tak to czekam na nią z niecierpliwością.

❤️R🖤E❤️C🖤E❤️N🖤J❤️A🖤

Tytuł : „Dwanaście Batów”
Autor : Paweł Kucharski

Bohater to połączenie Grey'a i Massima. Przystojny, elegancki, bogaty, władczy facet, który nie pozwoli sobie w czachę dmuchać. Tajemniczy, czasami delikatny, wie czego chce i nie można się mu sprzeciwiać.

Drapieżna, bardzo odważna, pikantna, brutalna. Pojawiają się cielesne wymierzanie kar, poszukiwanie odpowiednich narzędzi do ich wykonania, a także przekraczanie pewnych barier bólu. Mroczna, ociekająca mrocznymi emocjami, które oblepiają czytelnika z każdej strony. Czuć elektryzujące napięcie między bohaterami, mieszaninę strachu i podniecenia. Gorąco rozlewające się na całe ciało. Tutaj uświadczycie bardzo szczegółowe opisy, mocne, drapieżne, czasami szokujące, kontrowersyjne.

Autor przedstawił dokładne studium BDSM, uległości, kar cielesnych, przywiązania. Są bardzo wizualne, obrazowe, takie namacalne. Autor podjął się niebywałego zadania. Postanowił pokazać historię z perspektywy kobiety, a bardzo rzadko mężczyźni się tego podejmują. Myślę, że pisarzowi udało się bardzo dobrze oddać przeżycia i emocje, jakie towarzyszyły głównej bohaterce.

Dla mnie jednak książka była zbyt ostra, zbyt brutalna i zbyt wizualna. Ja nie podjęłabym się takich eksperymentów z partnerem i nie przekraczałabym kolejnych granic zadawania bólu, by móc się podniecić. To nie są moje klimaty, niemniej autor bardzo dobrze zobrazował zbliżenia, doznania, przy których czasami robiło się gorąco. Mam tylko małe ale. Daje książce mały minus za to, że nie było odstępów między niektórymi sytuacjami, które momentami zlewały mi się w jedno. Test był jednolity, pomimo trzech rozdziałów, które poprzedzały wydarzenia, jakie miały miejsce, ale przydałyby się momenty, by złapać oddech. By odetchnąć od całego seksapilu, dominacji, kar. Takie spacje, by można było na chwilę odłożyć książkę, zebrać myśli. Jednak jestem ciekawa dalszych dzieł pana Pawła i z przyjemnością kiedyś jeszcze jakąś książkę od niego przeczytam. Polecam.

• Brak?
  • Literatura obyczajowa romans
  • Na odmóżdżenie :)
  • NIE CZYTAM
  • Wersja papierowa
  • Kucharski Paweł

Dodaj cytat z książki Dwanaście batów