Taste of poison. Dług

Roxy po nieudanym związku postanawia, że pójdzie do pracy, zanim pochłonie ją nauka w klasie maturalnej. Richie po wyjeździe Georga musiał przejąć pełną odpowiedzialność za siostrę. Wychowanie siostry wcale nie było takie łatwe. Ojciec z miesiąca na miesiąc wysyłał im mniej pieniędzy, więc Richie musiał się zapożyczyć. Spłacać ma poprzez branie udziału w nielegalnych wyścigach, o czym Roxy oczywiście nie wiedziała. Pojawi się mężczyzna, który całkowicie zmieni życie Roxy.

Premiera tej książki była dawno, ale uważam, że o dobrych książkach powinno się przypominać stanowczo częściej niż czas premierowy. Ta książka to początek serii Poison. Pierwszy tom zawsze w serii jest najważniejszy, od niego zależy czy sięgniemy po kolejne. Przeczytałam tę książkę i uważam, że jak na debiut, to napisana jest bardzo dobrze. Ciekawa i dobrze opisana fabuła. Kreacja bohaterów bardzo dobrze napisana. Mam jedno zastrzeżenie. Opisy – zbyt długie, momentami całkowicie niepotrzebne. Jedni opisy lubią, inni nie, więc to akurat zostawiam do opinii czytelnika. Akurat, jeśli chodzi o mnie, to te długie opisy spowodowały, że książkę czytałam dobre kilka dni.
Podobała mi się relacja rodzeństwa. Bardzo dobrze opisana. Cały wachlarz emocji przedstawiony daje rezultat całkiem dobrej książki. Roxy i Jay den to całkowicie różne charaktery. Zdaje się, że przez niego dziewczyna się zmienia, czy na dobre, czy na złe o tym dowiecie się z treści książki.
Autorka zafundowała mi takie zakończenie, że czytałam je kilka razy i nie mogłam w to uwierzyć. Czy sięgnę po drugi tom? Pewnie, że tak. Jak tylko wróci moja wena do czytania na swoje tory, wyjdę z zaległości to na pewno sięgnę po kontynuację.
Kolejny świetny debiut z tego wydawnictwa. Muszę przyznać, że większości książek od tego wydawcy wpada w mój gust, także polecam wam, niech was nie przerazi ilość stron, pomijając niektóre opisy to książkę czyta się dosyć szybko i przyjemnie.

Książka jest ciekawa, napisana przyjemnym piórem o świetnej fabule. Bardzo lubię powieści o tematyce young adult, co właśnie tutaj znalazłam. Niestety pomimo tego czytałam ją na raty przez niemal trzy tygodnie. Głównym powodem był nadmiar opisów i często zbyt szczegółowych. Jednakże bohaterowie i ich losy wynagradzały mi ten czas. Muszę przyznać, że od połowy książka już mi się bardziej podobała. Pomimo dużej ilości bohaterów, już kojarzyłam kto jest kim.

Bardzo kibicowałam Roxy i Jayden przez wszystkie strony. Podobała mi się ich hate love relacja ale również trudności z którymi musieli się mierzyć. Końcówka mnie zaskoczyła i jednocześnie wkurzyła, przez źle zinterpretowaną sytuację przez Roxy. Zdecydowanie muszę przeczytać kolejna część, którą już sobie wrzuciłam na półeczkę na Legimi 🥰

Nie mam pojęcia, dlaczego dopiero teraz sięgnęłam po tę historię. Muszę przyznać, że widziałam zdecydowanie za mało informacji na jej temat. Na szczęście, dzięki samej Autorce miałam możliwość naprawienia tego błędu. Dla mnie to naprawdę historia warta poznania. Mimo dosyć obszernych gabarytów, niesamowicie mnie wciągnęła, ciężko było mi się od niej oderwać, a ciekawość dalszych losów bohaterów dodatkowo mnie nakręcała.

"Taste of poison. Dług" to pierwszy tom trylogii POISON. Jest to również debiut. Poznajemy tu osiemnastoletnią Roxy, która mieszka ze swoim bratem i przyjaciółmi. Tak, los miał pewne plany, które spowodowały, że rodzeństwo musiało poradzić sobie przez ostatnie lata bez opieki rodziców. To właśnie Richie, starszy brat bohaterki, zaopiekował się nią. Nie było to jednak łatwym zadaniem. W końcu pieniądze nie rosną na drzewach. Chłopak chciał jak najlepiej, więc zaciągnął dług, próbując zataić ten fakt przed własną siostrą. Czasami kłamstwo napiętrza się do tego stopnia, że nie da się już go utrzymać w ryzach. Co wydarzy się, kiedy Roxy pozna prawdę?

Dziewczyna rozpoczęła niedawno pracę w barze, w którym poznaje jego - Jaydena. Mężczyzna, do którego nie powinno pałać się zaufaniem, krok po kroku, zacznie coraz bardziej wżerać się pod skórę bohaterki. Cóż, pod moją też udało mu się dostać 🙈
W końcu jest on tym mrocznym chłopakiem, który nagle pojawia się w mieście, ale gdyby tego było za mało - należy do gangu motocyklowego. Senne marzenie, prawda? Moje zdecydowanie!

Tych dwoje wydaje się być zupełnym przeciwieństwem pod względem charakteru. Co w tym jest najlepsze? To, w jaki sposób rozwija się relacja między nimi. Bez zastanowienia mogę napisać, że zarówno pod względem tempa, emocji, dostałam to, czego oczekiwałam. Bardzo duży plus za to, że nie było nudno. Nie jest to ckliwy romans, w którym życie bohaterów zostało usłane różami. Zwroty akcji, które pojawiły się niejednokrotnie - powodowały przyspieszone bicie serca, złość, żal, rozczarowanie. Jak możecie już wiedzieć - taka paleta do mnie przemawia. Przemawia do mnie nieoczywistość i brak pewności co do tego, co zastanę na kolejnej stronie.

Dla mnie to kolejna pozycja, którą warto dodać do swojej listy. Oprócz nawiązania do gangów motocyklowych, otrzymałam również dawkę pięknych relacji - zarówno związków, więzów rodzinnych oraz przepięknej przyjaźni. To wszystko wplecione w naprawdę niebanalną, wciągającą historię, w której ważną rolę odgrywa szczerość i zaufanie.

Zakończenie, które zafundowała Autorka, woła o pomstę do nieba. Jestem tak bardzo zła, za to, co się wydarzyło. Moje serce zostało rozdarte na maleńkie kawałki i mam cichą nadzieję, że kolejna część jakoś je poskleja. Ola, jeśli masz inne plany, to ja Cię znajdę! 😅

Roxy Stewart jest 18-letnią dziewczyną, która jest chwile przed rozpoczęciem ostatniego roku nauki w szkole średniej. Roxy mieszka wraz z bratem, który ją od czterech lat wychowuje, kiedy ich ojciec postanowił ich zostawić. Dziewczyna chcąc trochę ulżyć swojemu bratu zatrudnia się w barze na okres wakacyjny. W barze pracuje również dziewczyna brata dziewczyny i zawsze mogą na siebie liczyć w czasie pracy. Pewnego dnia spokój Roxy burzy pojawienie się w barze trzech mężczyzn.

Jayden Callen to 22-letni mężczyzna, który po śmierci ojca jest zmuszony przejąć stanowisko prawej ręki prezesa gangu motocyklowego. Mężczyzna wraz ze swoim młodszym bratem wracają z Nowego Jorku do Clinton. Po mimo to, że Jayden chce się opierać to tak łatwo nie można uciec z tego świata jak się w nim jest praktycznie od zawsze.

Roxy po mimo młodego wieku to życie już potraktowało ją ostro. Dziewczynę zostawili rodzice a jedyną osobą co cały czas przy niej jest i opiekuje się nią jest jej starszy brat. Dziewczyna wie, że na niego może zawsze liczyć i ufać bezgranicznie. A przynajmniej tak się jej wydaje do pewnego momentu. Roxy nie miała pojęcia, że jej brat od dłuższego czasu bierze udział w nielegalnych wyścigach. Wszystko wychodzi na jaw jak pewnego dnia po dziewczynę przyjeżdża dziewczyna jej brata i razem jadą odwiedź go od tego pomysłu. Jak nielegalne wyścigi zostają zakłócone przez pojawienie się policji to z opresji dziewczynę ratuje Jayden. Roxy nie ma innego wyjścia niż w obecnej sytuacji skorzystać z oferty Jayden’a i mężczyzna odwozi ją do domu dziewczyny. Jej brat jest wściekły na swoją młodszą siostrę jak widzi ją na motorze. Co się wydarzy między Roxy i Jayden’em? Czy po tym jak zacznie się pojawiać uczucie między nimi posłuchają głosów swoich serc? A może coś się wydarzy i szczęście ich zostanie zakłócone? Ja wam tego nie zdradzę. Będziecie musieli się sami dowiedzieć sięgając po tą powieść.

Szczerze, gdybym nie wiedziała trzymam w ręku debiut literacki to nie uwierzyłabym w to, gdyby mi ktoś o tym powiedział. Styl Natalii jest niesamowicie lekki i przyjemny. Przez jej książkę się płynie. Po mimo to, że książka nie należy do cieniutkich książek to nie czuć ani trochę, że mamy do czynienia z lekkim grubaskiem co mnie oczywiście ucieszyło, bo bardzo się zżyłam z głównymi bohaterami jakimi są Roxy i Jayden. Rozdziały są przedstawione głównie z perspektywy głównej bohaterki, ale czasami pojawi się również rozdział z perspektywy głównego bohatera. Pióro Oli jest niesamowicie lekkie i bardzo przyjemne dla czytelnika.

Ola funduje nam prawdziwy rollercoaster emocjonalny. Powieść bardzo szybko się czyta po mimo to, że jest to mała cegiełka to nie jest wcale odczuwalne. A jeśli chodzi o końcówkę to szczerze nie spodziewałam się takiego zakończenia książki. Już się nie mogę doczekać kontynuacji, która będzie już niedługo. Jestem również bardzo ciekawa co Ola przygotowała dla nas po za tą cudowną serią. Wiem, że pewnie będziemy się stopniowo dowiadywać o jej kolejnych świetnych powieściach. Bardzo polecam!

🌺 Recenzja 🌺

Roxy wpadła w rutynę. Jest po ciężkim rozstaniu z chłopakiem, a sprawy w jej życiu, nie układają się tak jakby tego chciała. Podczas wakacji chce zająć się pracą i znajduje ją w barze. Jednego dnia zjawia się tam trzech nieznajomych, którzy wywołują niemałe poruszenie. Dziewczyna jeszcze wtedy nie wiedziała, że Jayden Callen tak bardzo zmieni jej życie.

„Taste of poison. Dług” to debiut Aleksandry Dralewskiej. Roxy tak naprawdę została sama ze wszystkim. Brak obecności rodziców czy wsparcia chłopaka, kiedy jeszcze nim był, odbijają się na dziewczynie. Pomimo przeżyć, nie daje sobie wejść na głowę i walczy o swoje. Stara się jakoś korzystać z życia i spędzać je z przyjaciółmi, na beztroskich chwilach. Przez splot wydarzeń, a może tak naprawdę działań innych osób, podczas dnia w pracy Roxy ma okazję, natknąć się na członków klubu motocyklowego. Jeden z nich bardzo ją do siebie przyciąga, a ona sama nie pozostaje temu obojętna. Jayden to człowiek o dwóch twarzach. Jedna z nich to ta, która jest skupiona i zdystansowana. Przybrał ją już chyba na dobre, a zwłaszcza od czasu, kiedy przejął obowiązki w klubie. Natomiast druga z nich, która dopiero zaczęła się ujawniać przy Roxy, to ta czuła i troskliwa. Między tą dwójką wytworzyła się pewnego rodzaju chemia, która wpłynęła na życie obojga.

Pierwszy tom trylogii „Poison” wypadł w moim uczuciu naprawdę dobrze. Autorka ma fajny styl pisania i mimo, że książka jest grubaskiem, to nawet szybko się ją czyta. Lubię wątek klubu motocyklowego, więc byłam ciekawa jak on wypadnie tutaj. Książka jest naprawdę interesująca i nie brakuje w niej akcji, która przekłada się na emocje czytelnika. Koniec zostawił mnie z wieloma myślami i pewnie nie tylko mnie, dlatego mam nadzieje, że poznamy odpowiedzi na wszystkie pytania w drugim tomie.

🌺 Recenzja 🌺

Roxy to dziewczyna, której życie jest raczej stateczne od kilku lat. Postanawia podjąć pracę w barze wraz z dziewczyną swojego brata. Każdą wolną chwilę spędza z przyjaciółmi. Chce wykorzystać czas wakacji zanim rozpocznie klasę maturalną.

W barze zjawia się trzech tajemniczych mężczyzn. Dziewczyna brata Roxy zaczyna się niepokojąco zachowywać, co zastanawia Roxy. Postanawia sama zanieść mężczyznom zamówienie by zobaczyć o co chodzi.. Od tej pory nic już nie jest takie samo...

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

Przyznam, że trochę obawiałam się tej książki. Głównie ze względu na ilość stron. Od kilku osób też słyszałam, że jest to średnia historia. I wiecie co? Cieszę się, że osobiście to sprawdziłam. Okazało się, że jest to całkiem fajna książka.

Wątek motocyklowy został ciekawie rozwinięty. Ostatnio lubię ten motyw w książkach.

Relacja pomiędzy Roxy a Jaydenem rozwijała się w odpowiednio szybki sposób według mnie. Mężczyzna jest tajemniczy, a przez to intrygujący. Spodobał mi się.

Roxy natomiast... Ehhh temat rzeka. To nastolatka z problemami. I ja rozumiem, że burza hormonów, że niezdecydowanie i humorki... Jasne, też przez to przechodziłam. Jednak momentami jej zachowanie zdawało się irracjonalne. Trudno było mi polubić jej postać.

Autorka ma przyjemny styl pisania. Potrafiła mnie utrzymać w napięciu. Opisy troszkę mnie przytłaczały momentami, ale całość oceniam naprawdę dobrze. Uważam, że to udany debiut. Zakończenie mnie zaskoczyło, bo nie spodziewałam się takie obrotu spraw i chyba o to chodzi, prawda? Chętnie sięgnę po drugi tom, żeby sprawdzić co będzie dalej.

🔥 Aleksandra Dralewska "Tasta of poison"
Wyd. @waspos 🔥
-------------------------------------------
Jest to pierwsza część trylogii Poison .
Roxy jest nastolatka, która postanawia na czas wakacji dorobić sobie jako kelnerka w barze w, którym pracuje także dziewczyna jej brata . W wolnych chwilach korzysta ile się da, aby spędzić czas z przyjaciółmi, Nikim i Robem. Richard po wyjeździe ojca został zmuszony do utrzymania swojej siostry mimo, że ojciec coraz mniej przesyłał im pieniędzy. To na jego barkach spoczęła opieka i cały dom . Jednak on nie mógł za bardzo sobie z tym poradzić i dlatego postanowił wziąć pożyczkę od prawej ręki szefa gangu motocyklowego. Wiedział, że wiąże się to także z tym, że będzie musiał brać udział w nielegalnych wyścigach. Jego siostra jednak o niczym nie wiedziała i cały czas była przekonana, że to ojciec i jej brat zapewniają jej warunki do życia.
Jednak szczęście nie trwa długo a do baru przyjeżdża trójka podejrzanych motocyklistów. Polly dziewczyna Richarda ukrywa przed Roxy, że ich zna i stara się by tak zostało. Dziewczyna jednak chce obsłużyć tych klientów. W oko od razu wpada jej jeden z nich. Jayden ma zamiar wywrócić jej świat i pozmieniać wszystko to co było do tej pory. Jest nią również zafascynowany. Wszystko zaczyna się rozpędzać od momentu, gdy dziewczyna przez przypadek poznaje cała prawdę o bracie oraz po tym jak Jayden przejmuje dług po jej bracie i rozwiązuje go w inny sposób.
Kochani jakie to było dobre 🔥 to jest dla mnie jeden wielki niedosyt bo potrzebuje na już pozostałych części 🤭Historia zakończyła się w takim momencie, że mam zamiar sama dopisać dalszy ciąg i być już spokojniejsza 🤭 Autorka skradła moje serce tą historią i chce o wiele więcej. Jayden to dla mnie ideał i pragnę by dalsze losy były jeszcze mocniejsze i lepsze ♥️jeżeli kochacie tak jak ja opowieści z motocyklami w tle to musicie koniecznie to przeczytać 😈🏍️Ja kocham ten rodzaj tła w fabule i jestem nim zachwycona. Aż sama czytając mam wrażenie jakbym to ja była główną bohaterką. To jest po prostu czad 🔥 Bardzo zaciekawiła mnie także postać kolegi jej brata, który się w niej podkochuje i jestem ciekawa jak dalej się to rozegra. Przyjaźń Roxy i jej dwóch przyjaciół jest naprawdę bardzo ciekawa. A dlaczego ? Bo mało jest książek w których przyjaciel dziewczyny to chłopak. Bardzo mi się to podoba ♥️Czekam na więcej 😈🔥

🔥 Aleksandra Dralewska "Tasta of poison"
Wyd. @waspos 🔥
-------------------------------------------
Jest to pierwsza część trylogii Poison .

Nastoletnie życie pod wpływem burzy hormonów i wkraczania w dorosłość zawsze niesie ze sobą wiele emocji, z którymi czasem trudno sobie poradzić. Jednak gdy do tego dołączą również uczucia skierowane do niezbyt grzecznego chłopaka, kontakty z gangiem motocyklowym, sekrety, które nie powinny ujrzeć światła dziennego i nadopiekuńczy brat, powstaje iście wybuchowa mieszanka. I wystarczy tylko niewielka iskra, by zapłonąć jak nigdy dotąd.
Roxie uczy się w liceum. Za sobą ma już złamane serce i typowe problemy dla dziewczyn w jej wieku. Posiada swoje grono znajomych, z którymi spędza czas i doskonale się rozumie. Chcąc udowodnić swoją odpowiedzialność ale także pomóc w podreperowaniu domowego budżetu, podjęła się pracy w barze. I choć nie jest to zajęcie jej marzeń, to stara się wykonywać je jak najlepiej. Życie nie było dla niej łaskawe i od kilku lat wychowuje ją starszy brat, który wręcz stanął na głowie, by zapewnić jej normalne warunki wychowania. Roxie żyje pod jego ochronnym parasolem i nie ma pojęcia o wielu rzeczach, które mają miejsce wokół niej. Choć jest zadziorna i temperamentna oraz nad wyraz uparta, to dotychczas miała też zamknięte oczy na to co się wokół niej działo. Lecz wszystko ma swój kres i dziewczyna wkrótce się o tym przekona.
Jayden przybywa do Clinton z Nowego Jorku, by przejąć swoje dziedzictwo. Towarzyszy mu młodszy brat oraz ogromna niechęć do bycia członkiem gangu motocyklowego. Reguły jednak są nieubłagane i musi zająć miejsce swojego ojca, niezależnie od własnych preferencji. Skutecznie zresztą zgrywa groźnego motocyklistę, z którym nie warto zadzierać. Lecz nawet taki postrach ulic tej niewielkiej miejscowości musi kierować się zdaniem szefa oraz dawno przyjętymi zasadami. Stare życie zostawił za sobą i wrócił do rodzinnego miasta bez większych planów, a przynajmniej takich, które wykraczałaby poza działalność w gangu. Jednak nie wiedział jeszcze, że na jego drodze stanie niesforna nastolatka, która wiele zmieni.
"Taste of poison" to książka obszerna, w której dzieje się wiele i trudno przewidzieć kolejne przygody czekające bohaterów oraz ich decyzje. Choć uwielbiam książkowe grubaski to w tym wypadku jednak dość mocno się męczyłam podczas lektury. Mnóstwo opisów czynności, bardzo skrupulatnie przybliżonych sytuacji, ogromu przemyśleń głównej bohaterki z pewnością miały sprawić, że historia staje się czytelnikowi jeszcze bliższa, natomiast ja odczuwałam przesyt i znużenie tą ilością tekstu. Narracja prowadzona jest z perspektywy obu stron- Jaydena i Roxy, jednak więcej rozdziałów pisanych jest z punktu widzenia dziewczyny, a ta nie do końca mi przypadła do gustu. Choć muszę przyznać, że Autorka w świetny sposób obrazuje wszystko co się dzieje w umyśle nastolatki, pokazuje jej priorytety, problemy, podejście do otaczającej ją rzeczywistości i bardzo przekonująco prowadzi narrację Roxy tak, że nie ma chwili zwątpienia co do jej wieku. Niestety, ja wolę bardziej dojrzałe postaci, a postawa dziewczyny, jej refleksje i infantylne dywagacje trochę mnie irytowały. Zdecydowanie jest to książka skierowana do osób zbliżonych wiekiem do głównej bohaterki, bądź lubiących typowe powieści young adult. Jeśli chodzi o fabułę to naprawdę nie można narzekać na brak wydarzeń, które mają miejsce w życiu postaci. Jest dużo osób drugo, a nawet trzecioplanowych, które skutecznie wprowadzają zamieszanie w historię Roxy i Jaydena. Tych zaś bohaterów połączyła relacja hate-love, w której sami do końca nie wiedzą czego chcą, odpychają się i przyciągają, kłótnie są na porządku dziennym, podobnie jak napięcie między nimi. Na ogromny plus książki zasługuje zakończenie, którego nie dość, że się nie spodziewałam to jeszcze poruszyło moje emocje. I choć mnie książka całościowo nie do końca przekonała, to z pewnością znajdzie wielu swoich zwolenników, lubiących zanurzyć się w nastoletni świat z nutką niebezpieczeństwa.

Życie Roxy przez ostatnie kilka lat toczyło się tym samym, wyuczonym rytmem. Po nieudanym związku z Adamem i kilku nietypowych dla niej imprezach, postanowiła zająć swoje wakacje pracą w barze razem z dziewczyną brata – Richarda, a każdą wolną chwilę poświęcała na spędzanie czasu z przyjaciółmi zanim pochłonie ich natłok nauki klasy maturalnej.
Gdy George Stewart cztery lata temu opuścił rodzeństwo, wyjeżdżając do Nowego Jorku to na Richie'ego spadła odpowiedzialność za wychowanie siostry i zapewnienie jej warunków do życia. Z miesiąca na miesiąc dostawali coraz mniejsze kwoty od ojca, a Richard wziął sprawy w swoje ręce. Zapożyczył dużą sumę pieniędzy od prawej ręki szefa gangu motocyklowego na rozkręcenie biznesu, a jego spłatą był udział w nielegalnych wyścigach. Roxy pozostała niewtajemniczona. W barze „U Bobby'ego" pojawia się trzech tajemniczych motocyklistów, którzy wzbudzają podejrzenie i niepokojące zachowanie u dziewczyny Richarda – Polly. Zaciekawiona nastolatka postanawia zanieść im złożone zamówienie, nie rozumiejąc przyjaciółki, zwłaszcza, że widziała mężczyzn pierwszy raz na oczy. Roxy jeszcze wtedy nie wiedziała, co na nią czekało. Nawet nie podejrzewała, że pojawienie się w mieście intrygującego, przystojnego i magnetycznego Jaydena Callena pozmienia jej życiowe wartości, obdarzy ją zwodniczym bezpieczeństwem i zdepcze wszystko co ich połączyło.

Książka "Taste of poison. Dług" zaczyna serię #poisontrilogy i jest debiutancką powieścią Oli, a jak już wiecie uwielbiam debiuty, dlatego też nie mogłam przejść obojętnie obok tej książki. Język jakim posługuje się Ola jest prosty i przyjemny, co sprawia, że książkę czyta się naprawdę szybko. Początkowo trochę przeraziła mnie ilość stron w książce, ale po kilku rozdziałach bardzo się wciągnęłam w historię Roxy i Jaydena i nawet nie wiem kiedy, a już czytałam ostanie strony i zdania tej powieści. Znajdziemy tutaj wątek gangów motocyklowych, który moim zdaniem został bardzo ciekawie przedstawiony, widać, że Ola robiła rozeznanie w tym temacie. Historia została przedstawiona z perspektywy obojga bohaterów, co pozwoliło mi lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, a tym samym lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Roxy jest w zasadzie nastolatką, która wiele przeszła już w życiu, do tego lubi się buntować i muszę przyznać, że czasami denerwowało mnie jej zachowanie, ale w ogólnym rozrachunku przymknęłam na to oko, natomiast Jayden jest członkiem gangu motocyklowego, to mroczna, tajemnicza i pewna siebie postać, która wiele namieszała pojawieniem się w życiu Roxy. Relacja pomiędzy bohaterami została w bardzo ciekawy i realny sposób przedstawiona, są totalnymi przeciwieństwami jednak jakaś niewidzialna nić ich do siebie przyciąga, czuć było wyraźną chemię pomiędzy Roxy i Jaydenem, jednak autorka w tym przypadku postawiła na tocząca się w swoim tempie akcje, co bardzo mi się podobało. Wydarzenia jakie mają miejsce w życiu bohaterów dostarczają im samym, ale również czytelnikowi wielu skrajnych emocji, nie zabraknie oczywiście tajemnic, niebezpiecznych momentów, które przyspieszają bicie serca oraz niespodziewanych zwrotów akcji. Wiedząc, że książka jest pierwszym tomem trylogii domyślałam się, że autorka postawi na drodze do szczęścia bohaterów wiele przeszkód, które często mogą się okazać bardzo trudnymi lub wręcz niemożliwymi do pokonania i nie pomyliłam się! Zakończenie jakie serwuje Ola zmusza wręcz do sięgnięcia po kolejny tom, który mam nadzieję ukaże się już wkrótce. Polecam! Moja ocena 8/10.

Gdy George Stewart cztery...

Nie mogłam się wgryźć w fabułę książki zawartej w "Taste of poison" od @a.dralewska_autorka . Niestety postać Roxy jak dla mnie była zbytu nużąca czy też irytująca. Młoda dziewczyna wychowywana przez strasznego brata ma same zakazy, a i tak robi to co chce. Jest rozmowy w myślach z samą sobą coś dziwnego. Jest typową nastolatką, która się buntuje. Poznanie pewnego motocyklisty ma zmienić jej życie, chodź jej brat nie jest z tej znajomości zadowolony. I większość książki właśnie taka jest . Roxy mimo zakazów brata lgnie do motocyklisty. Chyba tylko i wyłącznie na złość bratu. Wątek gangów motocyklistów oraz tego że w małym miasteczku może się coś dziać było bardzo ciekawym pomysłem, ale niestety postać Roxy przekreśliła to , aby książka była dla mnie dobra. Dla innego czytelnika ta książka może być dobra , jeśli lubi czytać dużo opisów, przemyśleń bohaterów, a akcja rozkręca się bardzo wolno. Ja niestety nie należę do tych osób,ale gratuluję autorce poświęconego czasu na napisanie tego debiutu

• Romansidła/Erotyki
  • Polskie autorki i autorzy