Verity. Coraz większy mrok

9788381351942
Piotr Grzegorzewski
thriller psychologiczny
Inne

Verity jest to na dzień dzisiejszy jak dla mnie najlepsza książka autorki.
Jest to thriller psychologiczny który wciąga już od pierwszych stron.

Verity Crawfood to sławna autorka thrillerów.
Była w trakcie pisania kolejnego tomu swojej bestsellerowej serii, jednak na wskutek wypadku samochodowego zostaje sparaliżowana i nie może dokończyć ostatnich 3 tomów.
Jej mąż postanawia zatrudnić inną pisarkę by ta dokończyła hitową serię jego żony.
Lowen- mało popularna autorka dostaje tę szansę. Na początku ma obawy jednak postanawia wykorzystać szansę, którą dostaje od losu.
Jeremy- mąż Verity proponuje Lowen by przez jakiś czas zamieszkała u nich. Dzięki temu będzie mogła na spokojnie zapoznać się z notatkami żony, których jest duży stos.
Kobieta zgadza się. Przeglądając notatki trafia na coś bardzo ciekawego. W jej ręce wpadły niepublikowane dotąd materiały, które miały pozostać tajemnicą.
Przedstawiają one sekrety Verity, które mrożą krew w żyłach.
Co takiego zawierał maszynopis? To trzeba przeczytać.
Od tej książki nie jest człowiek w stanie się oderwać.
Ja ją pożerałam.
Polecam

Verity jest to na dzień dzisiejszy jak dla mnie najlepsza książka autorki.
Jest to thriller psychologiczny który wciąga już od pierwszych stron.

Verity Crawfood to sławna autorka thrillerów.
Jej mąż...

Czytając tę książkę, czułam się jakbym oglądała jakiś straszny film, z każdą minutą obawiając się coraz bardziej, że w końcu wyskoczy coś przerażającego a ja będę piszczeć ze strachu. Czułam się tak głównie, gdy był fragment w którym w pobliżu była Verity. Autorka stworzyła postać tej kobiety, jako czarny charakter. Pełen smutku, przerażania, zła i z możliwością zrobienia wszystkiego, by tylko osiągnąć swój upragniony cel. Przez nią i klimat, jaki dawała swoją postacią, czułam dreszczyk emocji przez większość książki Jak mam być szczera to nie miałam pojęcia, że autorka, która jest znana głównie z romansów czy książek o toksycznej relacji, zaskoczy swoich czytelników umiejętnościami pisania thrillerów. Od początku do końca trzymał nas w ogromnym napięciu i z wieloma niedopowiedzeniami. Mimo wszystko uważam, iż ten dodatkowy rozdział, który wyszedł dopiero po dłuższym czasie od wydania "pierwszej wersji", jest zupełnie niepotrzebny.

Niesamowita! Zakończenie jest zaskakujące, chociaż czegoś mi tam jeszcze zabrakło, nie mniej jednak, jak na jedyny thriller autorki, uważam że jest naprawdę genialny! Opisy nie są męczące, może za dużo powtórzeń ze scenami 18+ i opisywanie ciągle tego samego, ale poza tym świetna!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie tylko jest to moja ulubiona książka tej autorki, ale również pionuje wśród innych przeczytanych pozycji. Pełna niedopowiedzeń, zwrotów akcji i niespodziewanych rozwiązań. Jest to pierwszy i jedyny kryminał/thriller C. Hoover, ale zdecydowanie powinna robić tego więcej! Mieszanka romansu, tajemnicy i grozy w wykonaniu Colleen Hoover to zupełnie inny wymiar książki.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka mną wstrząsnęła, sama jestem matką wiec czytanie o tym że matka może nie kochać swoich dzieci i życzyć im śmierci mnie przerażała. A zakończenie mnie zszokowało nie spodziewałam się takiego obrotu spraw.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mnie jakoś nie porwała ta historia. Spodziewałem się jednak czegoś dużo lepszego.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fabuła super, zwroty akcji też tylko po co ten seks.... nic nie wnosi a przedłuża.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jest to naprawdę super napisana książka, co chwilę towarzyszył mi dreszczyk emocji, a koniec książki sprawił że czułam się tak jakbym skoczyła z clifu. Warto zaznaczyć że nigdy nie narzekałam na książki Colleen Hoover więc daję zasłużone 10/10.
Uwaga!
Książkę trzeba przeczytać z dobrym nastawieniem bo mocno może obciążyć psychikę!

Uwaga!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Totalne dno - to najbardziej trafny opis tej książki. Jest obrzydliwa i wulgarna. Rozumiem, że autorka może nie być zbyt dobrym pisarzem, ale o pomstę woła fakt, że to się ludziom podoba. Kolejna okropna pozycja w stylu Greya... Mam nadzieję, że pozytywne opinie wystawiają nastolatki, dla których seks jest jeszcze czymś nowym i tajemniczym, bo nie jestem w stanie zrozumiem jak zdrowi, dorośli ludzie mogą się zaczytywać w takim szmatławcu.

Książka ciekawa i wciągająca, lecz i tak dalej czuję po niej niedosyt, spodziewałam się innego zakończenia.