Klucze do szczęścia. Księga I

Okładka książki Klucze do szczęścia. Księga I Maria Bucardi
Okładka książki Klucze do szczęścia. Księga I
Maria Bucardi Wydawnictwo: Bielsko-Biała Maria Bucardi ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Bielsko-Biała Maria Bucardi
2021-01-01
2021-01-01
magia duchowość rozwój osobisty duchowy mariabucardi bucardi medytacja

Bardzo polecam, tak naprawdę każdemu! Każdemu kto poszukuje odpowiedzi na to: co, jak i dlaczego.
Jak żyć? Po co tu jesteśmy? Dlaczego pewne rzeczy się wydarzają? Jak wydobyć swój pełen potencjał? Jak się dalej rozwijać? Co jest ważne, najważniejsze?
Jak pogłębiać relację z samym sobą - z własną duszą i sercem, z absolutem, z innymi...

Maria Bucardi przekazuje cenne przesłania, bardzo ułatwiające szlifowanie swojego wewnętrznego diamentu wskazówki. Nie ma znaczenia to w jakim miejscu jesteś - znajdziesz tu dla siebie inspiracje, proste, a jednocześnie głębokie przesłania dotyczące praw duchowych i tego jak uczynić swoje życie i świat znacznie piękniejszym, działać z radością i lekkością serca.

Na ten moment autorka nagrała już 212 Ceremonii. Pewne tematy się powtarzają, jednak za każdym razem spoglądamy na ważne sprawy z nieco innej perspektywy, a wszystko to razem tworzy obraz całości. Ceremonie w wersji spisanej są dla mnie dodatkową cenną jakością - pozwalają często zobaczyć jeszcze więcej. Zbiór pierwszych nagrań tworzy podstawę, swoisty słownik i bazę do dalszej "pracy", rozwoju, poznawania i realizacji siebie, a jednocześnie kreacji dobra, miłości i innych pięknych jakości.

Ten zbiór to dar serca i duszy. Pełne zaangażowanie autorki i wkład w zmiany na Ziemi, które zawsze zaczynają się na poziomie jednostek, na poziomie kolejnych decyzji, zmiany samego siebie.

Maria Bucardi przekazuje cenne...

Prawdziwe klucze do szczęścia 🌞🌞🤩 Jeśli chcesz zmienić swoje życie to ta książka jest dla Ciebie. Po tej książce już nic nigdy nie będzie takie samo. Książka jest darem bezcennym poradnikiem. Gdyby każdy ją przeczytał to życie stałoby się inne. Powinna to być lektura z gwiazdką dla każdego. Dzięki niej każdy zrozumie jak osiągnąć sukces i szczęście w życiu 🍀🍀

Gdyby zwykły szary człowiek zechciał zrozumieć jaka wiedza została zawarta w tej książce , to w ciągu niedługiego czasu,jego życie zmieniło by się na lepsze o 180 stopni w każdej jego dziedzinie. Z wiedzą z tej ksiązki ,która zostanie wcielona w życie ,już nic nie będzie takie same.

Wiedza przekazywana przez panią Marię jest wyjątkowa, praktyczne wskazówki można zastosować z powodzeniem od razu w codziennym życiu. Bezcenne rady dla wysoko wrażliwych.

Uwielbiam Ceremonie z Marią ale bardzo się ucieszyłam kiedy powstała ta księga, ponieważ teraz mogę ją zabrać wszędzie a należę do tych ludzi co muszą mieć książkę w rękach, czuć zapach kartek i wtedy jeszcze głębiej czuję to co czytam. Ta księga to właśnie to co jest zawarte w tytule Klucze do szczęścia, zmienia myślenie, naucza i pomaga pozbyć się cieni, które blokują przypływ szczęścia.

Jeśli jakąkolwiek książkę można nazwać Arcydziełem, to właśnie tę!
Jest tak wielowymiarowa, że to aż niewyobrażalne! Zawiera dokładny zapis pierwszych Ceremonii z Marią Bucardi, ale jest jednocześnie zupełnie nową jakością. Jak to się dzieje, nie wiem, ale to czysta magia.
Już sam spis treści stanowi jakby odrębne dzieło, które można czytać jak buddyjskie koany, jak inspirujące cytaty czy filozoficzne myśli.
Mimo iż uczestniczyłam we wszystkich Ceremoniach i mam do nich stały dostęp, to posiadanie książki w wersji papierowej jest jak najcenniejszy skarb. Często korzystam z niej w różnych momentach życia, aby otrzymać wskazówkę, drogowskaz, radę, jak dalej iść, co zrobić w danym momencie. Za każdym razem zamieram z zachwytu, jak dokładne i prawdziwe są odpowiedzi. Dzieją się cuda: księga z precyzją opisuje aktualną sytuację, w której się znajdujemy, a jednocześnie radzi, co zrobić, jakie kroki podjąć, by zmienić to na lepsze. Prawdziwa magia. Polecam każdemu.

Jeśli jakąkolwiek książkę można nazwać Arcydziełem, to właśnie tę!

Klucze do szczęścia to klucze do naszego życia, jak osiągnąć i odnaleźć szczęście w życiu. Pełna magii, serca, ciepła i mądrości cudownej autorki - Marii Bucardi. Osobiście jestem szczęśliwą posiadaczką wersji papierowej tej niezwykłej Księgi. Polecam!!! Księga dla każdego kto pragnie zmienić swoje życie, a nie wie w jaki sposób. Każdy, ale to każdy znajdzie tu klucz do swojego życia.

Absolutnie ponadczasowa wiedza, mądrość. Dzięki pomocy Marii na nagraniach ceremonii (teraz właśnie w postaci tu spisanej) nabrałam niesamowitej pewności siebie, zrozumienia samej siebie i świata mnie otaczającego, odkryłam swoje talenty i teraz realizuje się w pełni! Polecam każdemu bez względu na to na jakim etapie życia jest!

To wszystko co było powiedziane- zostało spisane. Można ją otworzyć i zagłębić się w przesłaniach.

Super jest ta książka

Super jest ta książka