Mrs. Wickham

Okładka książki Mrs. Wickham Sarah Page
Okładka książki Mrs. Wickham
Sarah Page Wydawnictwo: Audible Original utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Audible Original
2022-09-08
2022-09-08

Świetna treść, doskonała konkluzja. Na początku nie mogłam zrozumieć zastosowania współczesnej muzyki do wnętrza pubu czy do balu na początku XIX w. (podobał mi się ten chwyt, choć nie mogłam go zrozumieć),ale właśnie konkluzja książki uświadomiła mi, że historia Lidii (a także Molly Pratt, bohaterki epizodycznej) jest ponadczasowa. Nie można źle oceniać i odrzucać ludzi z powodu jednej błędnej decyzji, którą podjęli - zwłaszcza jeśli nie sami byli za nią odpowiedzialni. Musimy być wobec siebie bardziej życzliwi.

Słuchowisko zrealizowane jest bardzo dobrze. Aktorzy fantastycznie oddają emocje głosem. Jessie Buckley znałam z "Wojny i pokoju" w wersji BBC, Johnny'ego Flynna z "Emmy." (tej z kropką w tytule). Tutaj byli jeszcze lepsi niż w filmach.

Dodaj cytat z książki Mrs. Wickham