Sekret

Okładka książki Sekret Max Monroe
Okładka książki Sekret
Max Monroe Wydawnictwo: Editio Cykl: Bracia Winslow (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Bracia Winslow (tom 3)
The Secret
Editio
2024-04-23
2024-04-23
2022-04-07
romance teacher age gap love New Adult 18+

„Czy wiedziałaś, co robisz, gdy przyjmowałaś ten zakład?”

"Sekret" to trzeci tom serii opowiadającej o braciach Winslow, którzy potrafią rozgrzać czytelników do czerwoności. Ty, uważający się za najprzystojniejszego z braci, inteligentny i uwodzicielski, znajduje się w centrum historii. Jego droga krzyżuje się z Rachel Rose, powracającą do Nowego Jorku studentką, która w sekretnym klubie stara się zdobyć uwagę najgorętszego faceta. Los sprawia, że spotykają się ponownie na uczelni, gdzie Ty zostaje jej profesorem literatury angielskiej, a Rachel jego asystentką. Rozpoczyna się między nimi gra, której stawką jest wszystko, a jedyną regułą - nie zakochać się. Jednakże, jak to w życiu bywa, rzeczywistość komplikuje się, a uczucia zaczynają się rozwijać, wprowadzając bohaterów w zakazaną relację, która staje się głównym punktem tej pasjonującej opowieści.

Przyznam, że początek tej książki nie zalicza się do tych udanych. Jak dla mnie był on zbyt zwyczajny oraz nudny - zabrakło mi w nim jakiegoś ognia/punktu zapalnego, który popchnąłby akcję do przodu oraz pobudził mój apetyt na tę historię. Jednakże, mimo tego spowolnienia, trzeba przetrwać początkowy etap, ponieważ historia z czasem nabiera tempa i rozwija się w sposób, który trudno przewidzieć.

Największym atutem tej książki jest bez wątpienia relacja między Ty a Rachel. Ich chemia jest zauważalna od samego początku, a czytelnik nie jest w stanie nie kibicować im w ich dążeniu do zwycięstwa w grze, którą sami sobie stworzyli. Zakazana relacja między profesorem a studentką to motyw, który zawsze wzbudza emocje i prowokuje do dalszego czytania, a Max Monroe wykorzystują ten motyw w sposób przemyślany i angażujący.

Co więcej, autorki potrafią zaskakiwać. Wątki poboczne, niespodziewane zwroty akcji oraz nieoczekiwane decyzje bohaterów sprawiają, że czytelnik nie ma czasu na nudę i ciągle pragnie dowiedzieć się, co wydarzy się dalej.

Podsumowując, "Sekret" to zabawna, pasjonująca i nieprzewidywalna historia, która (pomimo moich początkowych zastrzeżeń),szybko wciąga czytelnika. Choć nie jest pozbawiona wad, to z pewnością dostarczy wielu emocji i będzie idealnym wyborem dla miłośników romansu z nutką tajemnicy.

Czy książkę polecam? Oczywiście! Dla tych, którzy lubią romans, napięcie i nieprzewidywalne zwroty akcji, "Sekret" będzie idealną lekturą.

„Czy wiedziałaś, co robisz, gdy przyjmowałaś ten zakład?”

👉”W końcu nawet przepychanki między braćmi mają jakieś granice. W tym przypadku granicę wyznaczałyby słowa, po których jakaś zaniepokojona osoba wezwałaby do nas policję.”

Trzeci tom serii o braciach Winslow jak pozostałe to świetna komedia romantyczna pełna śmiechu i miłości. Tym razem odnajdą się w niej fani motywów takich jak age gap, romans studentka-profesor czy hate/love. Jak dobrze wiecie to moje ukochane motywy, więc ten tom to była dla mnie prawdziwa gratka. Zwłaszcza, że Ty jest nie byle jakim profesorem, a wykładowcą literatury, co dla mnie jako książkary sprawiło, że z miejsca się w nim zakochałam 😍

👉”Miłość to ostra s**a, nie? Nawet najbardziej upartego faceta potrafi rzucić na kolana.”

Historię czyta się szybko przez lekki język autorek i choć były momenty, które mnie nużyły, to myślę, że to po prostu przez okres mojego własnego przemęczenia, a nie samej książki.

Liczyłam co prawda na jakiś poważniejszy płot twist, ponieważ historia była wręcz do bólu przewidywalna i pod tym kątem trochę się rozczarowałam, jednak nie oznacza to, że ją skreślam. Wręcz przeciwnie. Czasem dobrze przeczytać książkę bez większych dramatów, przy której da się psychicznie odpocząć, bo wiadomo czego się spodziewać.

👉”Czasami to przerażające, jak bliska życiu jest literatura - zwłaszcza, gdy mówimy o literaturze klasycznej i życiu we współczesnych realiach.”

Z niecierpliwością czekam na ostatni tom, czyli historię najstarszego z braci, a Was zachęcam do sięgnięcia po te przyjemne w doznaniach trzy tomy serie o braciach Winslow ❤️

„Sekret” 🤫🩷

„Jesteś. Jedynym. O. Czym. Myślę.”

współpraca reklamowa @editio.red

Jak to zwykle bywa wśród rodzeństwa zawsze znajdzie się taki, który uważa się za najbardziej przystojnego mężczyznę danego rodu. W tym przypadku Ty Winslow był dokładnie takim typem. Nie brakowało mu też pewności siebie, inteligencji i umiejętności obchodzenia się z kobietami. Krocząc krętymi ścieżkami, droga zawodowa Ty’a zakończyła się na uniwersytecie. Postanowił zostać wykładowcą, a że miał do tego smykałkę to studenci wręcz go wielbili. Jednak od jakiegoś czasu czuł dziwny lęk i niepokój. W związku z tym udał się do Cleo, wróżki która wiele lat temu przepowiedziała przyszłość braciom Winslow. Tyle, że to co miała tym razem do powiedzenia wcale go nie uspokoiło.
Rachela Rose już pierwszego dnia po powrocie z ciepłego słonecznego LA o mało nie zamarzła do szpiku kości. Nowy York nie okazał jej w tym względzie łaski, jednak postawił na jej drodze mężczyznę, który mógł zadbać o odpowiednią temperaturę 🥵. Dziewczyna wraz z siostrą i jej żoną udały się na otwarcie klubu, a tam postanowiły wziąć udział w zabawie… z tym, że Rose nie sadziła, że zmieni to całe jej życie. Miała sprawić, aby mężczyzna zapamiętał ją do końca życia. Gdy upolowała swoją ofiarę przystąpiła do działania. Wszystko wskazywało na to, że osiągnęła sukces… Miała nigdy więcej nie spotkać nieziemsko przystojnego nieznajomego, a jedynie wracać do wydarzeń z klubu z uśmiechem na ustach. Jednak los zadecydował inaczej. Mężczyzna z klubu okazał się profesorem i wykładowcą literatury angielskiej, a ona miała zostać jego asystentką i to na dodatek calusieńki semestr. Wkrótce napięcie między tym dwojgiem osiągnie apogeum, a Ty rzuci Rose wyzwanie. Był to rodzaj ich sekretnej gry, a zwycięzca mógł być tylko jeden.

Początkowo droga do zwycięstwa wydawała się całkiem prosta: wystarczyło się nie zakochać...

Czy wiedziałaś, co robisz, gdy przyjmowałaś ten zakład?

Już pierwsze kilka zdań sprawiły, że wiedziałam iż będzie to wyśmienita pozycja. Z autorkami poznałam się przy tej serii, 1 tom był dobry, drugi świetny ale ten jest rewelacyjny. Od zawsze lubiłam motyw zakazanego związku, a już nie wspomnę o age gap, którego jestem fanką numer jeden. Dodatkowo w tej książkę mamy do tego jeszcze relację wykładowca studentka. Gdy zabrałam się do czytania nie mogłam się oderwać. Całą książkę przeczytałam praktycznie za jednym posiedzeniem.
Ty i Rae pasują do siebie niczym ying i yang. Poznali się w dość nietypowy sposób i żaden z nich nie myślał, że spotkają się drugi raz, aż do poniedziałkowego poranka. Od tej pory przyciągają się do siebie niczym magnes. Droczą się ze sobą i obydwoje zdają sobie sprawę, że chemia która jest między nimi prędzej czy później będzie chciała znaleźć ujście, a gdy do tego dojdzie? Otwórzcie okna bo zrobi się gorąco.
W przypadku tej serii, każdy kolejny tom podnosi coraz wyżej poprzeczkę, autorki naprawdę wykonały kawał świetnej roboty. Już nie mogę się doczekać Remy’ego bo coś czuję, że jego historia zapadnie nam w pamięci na bardzo długo.

„Sekret” 🤫🩷

„Jesteś. Jedynym. O. Czym. Myślę.”

współpraca reklamowa @editio.red

„Jest niezaprzeczalne podobieństwo między tobą a pramatką Ewą. Nie potrafisz się oprzeć zakazanemu owocowi i obawiam się, że nie zadowolisz się jednym kęsem. Sekret ten sprowadzi zamieszanie i ból. Podróż będzie niespokojna, ale na końcu sprowadzi na ciebie wielkie szczęście i ulgę.”

Czy jedno wyzwanie i podjęta gra mogą zmienić ich życie? Czy to możliwe, że przeznaczenie znowu zaczyna się bawić czyimiś uczuciami? Czy i tym razem przepowiednia wróżki się spełni?

Ty czuł lęk i niepewność przed tym, co właśnie zaczynało się dziać w życiu każdego z jego braci. Bo przeznaczenie w swoim tempie zaczynało upominać się po każdego z nich, a teraz przyszła kolej na niego. Inteligentnego, przystojnego profesora literatury angielskiej. Rachel nie sądził, że jej powrót do Nowego Yorku przyniesie tyle zmian. Szalona noc w klubie i podjęte przez nią wyzwanie, sprawiają, że najgorętszy i nieznajomy mężczyzna, dostał od niej majtki. Miała go więcej nie spotkać, ale okazało się, że została jego asystentką. Los właśnie zakpił sobie z niej. Dokąd zaprowadzi ich gra, którą właśnie rozpoczęli?

„Wiem, że teraz tego nie rozumiesz, skarbie, ale miłość właściwego mężczyzny jest jak ciepły koc. W życiu nie chodzi o małe różnice, polityczne przekonania czy filmowy dramatyzm. Chodzi i człowieka, któremu zależy. Człowieka, co do którego jesteś pewna, że postawi swoją rodzinę ponad wszystkim innym. Człowieka, którego obecność wystarczy, byś czuła się kompletna.”

Tym razem mamy sekret i zakazany romans. Cała historia Ty i Rachel jest przepełniona namiętnością, pożądaniem, uwodzeniem i igraniem, przez co robiło się mi bardzo gorąco podczas czytania. Wyobraźnia zaczynała szaleć przy zbliżeniach. Ale oprócz tej pikanterii mamy tu również humor i miłość, która pojawiła się nagle, ale jest bardzo piękna. Rachel musiała w końcu przestać uciekać i stawić czoło problemom, a zwłaszcza powiedzieć ojcu to, co od lat sprawiało, że nie mogła być sobą i nie lubiła, gdy decydował za nią, uważając, że wie lepiej. Autorki stworzyły bardzo ciekawą i wciągającą historię, przepełnioną emocjami i pikanterią. Bohaterowie są równie dobrze wykreowani, a do tego mają silne charaktery i nie lubią się poddać, bo zawsze chcą wygrywać. Czytanie tej części tak jak i poprzednich okazało się świetną zabawą i przygodą, od której nie mogłam się oderwać. I wystarczył jeden dzień, by pochłonąć ponad 400 stron, by poznać historię kolejnego z braci Winslow i by po raz kolejny zostać oczarowaną przez nich. Polecam.

𝒮ℯ𝓀𝓇ℯ𝓉 - ℳ𝒶𝓍 ℳℴ𝓃𝓇ℴℯ
★★★★★ (5/5)
[współpraca Reklamowa Editio red ]

✔︎Po przeczytaniu pierwszego i drugiego tomu, pragnąłem tylko TŁUMACZENIE SEKRETU NA JĘZYK POLSKI.
✔︎Życie przepełnione Zakładami, sekretami i innymi zagadkami? Znajdziecie na pewno w braciach Winslow – W tym tomie omawiamy losy trzeciego brata – Ty'a. Niech was nie zdziwi krótkie imię, jego osobowość też jest mała. Moim zdaniem jest on najbardziej cichym bratem. Ty miał wielkie ego – uważał się za najprzystojniejszego brata z rodziny. Miał on jednak wiele lęków, więc udał się do Cleo, wróżki, która przewidziała „przyszłość” już wcześniej. Jednak słowa Cleo co nie uspokoiły…
✔︎Czy miałem duże oczekiwania? Oczywiście, że tak. Miałem nadzieję, że będzie jeszcze lepiej niż w poprzednich tomach i słuchajcie. NIE ZAWIODŁEM SIĘ!
✔︎Omg – Tutaj wspomnę o relacjach rodzinnych pomiędzy braćmi. Jak zwykle – są cudowne! Nie chodzi tutaj o to, że się nie kłócą, bo oczywiście są konflikty, i to pokazuje realia, że każde rodzeństwo się kiedyś pokłuci, ale i tak się pogodzą.
✔︎Zastanawiam się, czy perspektywa Ty'ia była najlepsza ze wszystkich braci. Czytało mi się ją najlepiej i była najciekawsza ze wszystkich.
✔︎Mam bardzo duży sentyment do tych książek, ponieważ 1 tom to był mój pierwszy recenzent i w dodatku taki cudowny. W recenzji ZAKŁADU, nie doceniłem tej książki. Wydawało mi się, że czegoś tam brakuje. A teraz zmieniłem kompletnie zdanie i myślę, że jest ona 5/5.
✔︎Pod pseudonimem Max Monroe kryją się dwie autorki – Jedna, która pisze perspektywę chłopaka – a druga, dziewczyny. Ich styl pisania jest bardzo podobny i bardzo dobry. Niektóre sceny są bardzo opisane, ale w takim sensie, że nie ma tutaj niedomówień. Ale zarazem są zwiększone dary obyczajowe.
✔︎Autorki stosują naprzemienne perspektywy. Raz mamy Ty'a, a raz Reachel, co bardzo mi się podoba i czuje się czytając je, jakbym oglądał serial.
✔︎Coś, co mnie wkurzało w tych książkach to to, że obok rozdziałów mamy napisany dzień, w którym ta akcja się dzieje. Trochę mnie to wkurzało, ponieważ było to bardzo zbędne do całej fabuły itd.
✔︎Podsumowanie :
Plusy – Słuchajcie, powiem tutaj tylko – że wszystko haha.
Minusy – Nie ma (oprócz tych dziwnych dat, usuńcie je PLS).
✔︎Komfortowa, obyczajowa, przepełniona zakładami i sekretami książka. Jest ona na pewno na moim podium tego roku i jest mi bardzo przykro, bo chyba został tylko jeszcze dwa tomy do końca serii. Nie chce się zbytnio rozpisywać na podsumowaniu,
więc ZDECYDOWANIE POLECAM!

𝒮ℯ𝓀𝓇ℯ𝓉 - ℳ𝒶𝓍 ℳℴ𝓃𝓇ℴℯ
★★★★★ (5/5)
[współpraca Reklamowa Editio red ]

To już 3 tomem serii książek o braciach Winslow , tym razem głównym bohaterem jest Ty Winslow.
Ty to facet który zmienia kobiety jak rękawiczki, na każdą imprezę rodzinną przyprowadza nową dziewczynę aż w końcu na jego drodze los postawił kobietę która zrobiła na nim takie wrażenie że nie może o niej zapomnieć. Jak to zrobiła ? W klubie brata, na środku parkietu zostawiła mu w dłoni swoje różowe majtki.
Tą dziewczyną była Rachel. Jest to młoda dziewczyna która po dłuższym czasie wraca do NY. Jej ojciec jest profesorem na Uniwersytecie Nowojorskim i właśnie tam załatwia on jej pracę jako asystentka profesora literatury angielskiej.
Jak się okazuje po jakimś czasie to właśnie Ty jest tym profesorem.
Jak potoczą się ich lost ? Tego Wam nie zdradzam ale zapraszam do lektury.
Jeśli o mnie chodzi to jestem na tak, bardzo spodobał mi się ten tom i wydaje mi się że każdy kolejny jest lepszy od poprzedniego. Już nie mogę się doczekać kolejnego części. Jestem bardzo ciekawa co autorki wymyśliły.
Każdy z braci to zagadka i każdy jest wspaniały na swój sposób. Ciężko wybrać tego jednego idealnego. Jestem bardzo ciekawa jaki będzie Remy, najstarszy z braci.
Fabuła wciąga i pomimo że książka ma ponad 400 stron to bardzo szybko się ją czyta.

♀️ RECENZJA ♂️

Sekret. Barcia Winslow #3

✒️ Max Monroe
📚 Wydawnictwo EditoRed

[ Współpraca reklamowa ]

"On jest... jak wysypka. Wiesz, że nie powinnaś się drapać, wiesz, że jeśli to zrobisz, zostaną blizny, ale i tak to robisz. Bo w tej jednej chwili to uczucie jest wspaniałe."

🌸 Ty Wilson to barwna osoba. To zuchwały luzak i żartowniś, który kobiety zmienia jak rękawiczki. Przeczuwa, że los upomni się o niego w postaci przepowiedni wróżki, która pochłonęła już dwóch jego braci. I tak w klubie brata poznaje intrygującą kobietę, która zostawia mu w dłoniach... swoje różowe majteczki.
🌸 A jest nią Rachel, młoda kobieta wracająca do NY, aby po burzliwej młodości stać się odpowiedzialną. W tym ma jej pomóc posada na wydziale uczelni, którą kieruje jej ojciec. Jakieś zdziwienie obojga, gdy okazują się profesorem i jego nową asystentką dydaktyczną?

Powinności kontra pragnienia.
Twarde zasady kontra pożądanie.

🌸 Duet amerykańskich autorek nie zwalnia tempa i poraz kolejny zachwyca niezwykle zabawną, intrygującą i bardzo namiętną historią, której bohaterem jest już trzeci brat nietuzinkowej rodzinki. Jest ich czterech + najmłodsza siostra, która umiejętnie mimi dyryguje, ale powiem Wam, że to ich mama wprost wymiata. A jej więź z dziećmi czaruje. Zabawne teksty, ciągle przekomarzanki, wspólny czat na którym piszą... poorostu genialne. A gdy ta rodzina sie powiększa - czysta radość.
🌸 Rachel natomiast posiada wspaniałą siostrę, która nie bała się iść za pragnieniami i ma żonę. Zaś na Rachel leży nacisk ojca, który widzi w niej następczynię wielkiej poetki, jaką była żona. Czy kobieta udźwignie tą presję?
🌸 Ale wracając do tej, jakby niebylo zakazanej relacji. Poza tym że dzieli ich, aż 13 lat różnicy wieku, to także zobowiązania i powinności związane z pracą naukową, ojcem i mentorem. I tu absolutnie oczarował mnie Ty w roli profesora. Niezwykła inteligencja, w połączeniu z umiejętnością dotarcia do studenta wprost zachwyca i powinna być przykładem.
Niezwykle wysoka temperatura między bohaterami, ognista chemia, która z założenia ma być tylko chwilą relaksu intensywnie ewoluuje. Tak więc sceny zbliżeń 🔥. I tu przed pierwszą autentycznie uśmiałam się do łez. Autorki bowiem w sposób znakomity potrafią wpleść w sytuacje poważne, niesamowity humor 🤣. Kuszenie, prowokowanie, flizowanie, tego dostaniecie tu masę. Jest drapieżnik, i jest ofiara. Lecz jak się okazuje, ona także potrafi pokazać pazur. Prowadzone gierki podszyte erotycznym napięciem kuszą, by wkroczyć do ich świata. A ten stawia na ich drodze liczne przeszkody i tylko od nich zależy czy z nimi się uporają i zrobią to wspólnie.
By na koniec pokusić zapowiedzią ostatniego brata Remy'ego, którego już doczekać się nie mogę.
Dla mnie całą seria to hit i gorąco polecam ❣️❣️❣️

♀️ RECENZJA ♂️

Sekret. Barcia Winslow #3

✒️ Max Monroe
📚 Wydawnictwo EditoRed

[ Współpraca reklamowa ]

Współpraca reklamowa z editio red.

Jestem świeżo po przeczytaniu i ciężko pozbierać myśli… brakuje mi słów na wyrażenie tego co czuję…

W tej części poznajemy Ty’a. Zwariowanego profesora literatury, znawcę Anny Kareniny oraz wielbiciela płci pięknej.

Jak każdemu z braci wróżka przewidziała przyszłość, w której sekret z zakazanym owocem, któremu Ty nie będzie w stanie się oprzeć, przez niepokój oraz niepewność przyniesie mu szczęście. To już brzmi zabójczo ciekawie.

Następnie Ty dostaje asystentkę dydaktyczną. Córkę swojego mentora i jednocześnie dziekana wydziału literatury. Zadanie wydaje się proste. Pomóc młodej dziewczynie wykazującej niezwykłe zainteresowanie literaturą, w której Ty wręcz wymiata. I to jest proste, dopóki nie okazuje się, że Rachel to kobieta, o której Ty nie może zapomnieć od nocnej imprezie w klubie. Nie może o niej zapomnieć przez parę różowych majteczek…

Cóż to była za historia! Pełna humoru, seksu i miłości.

Nie zliczę ile razy uśmiałam się podczas czytania. Było to znacznie więcej razy niż przy poprzedniej części. Zakazany związek profesora i jego asystentki bardzo mi się podoba. Ładnie jest stworzony i poprowadzony przez fabułę. Silne charaktery postaci nadają tej historii osobowości i wyjątkowości. Mamy też przepięknie ukazaną miłość, rodzącą się pomiędzy bohaterami. Na prawdę podobał mi się ten wątek.

Książka należy do grubasków, ale fabuła jest tak ciekawa, że nie da się od niej oderwać. Mamy tu zakazany związek, spicy sceny, masę humoru i zdecydowanie zaliczyłabym ją do slow burn ponieważ wszystko co działo się pomiędzy bohaterami, działo się bardzo powoli. Kocham to i jednocześnie nienawidzę, ale autorkom udało się przykuć moją uwagę na 110%.

Oficjalnie oświadczam, że kocham braci Winslow. Mój ranking to Flynn, Ty i Jude, ale przed nami jeszcze najstarszy z braci, Remy.
Czekam na ostatni tom tej historii i liczę, że rozpali mnie jeszcze bardziej, niż Ty Winslow. Licze, że ostatni z braci będzie równie wielkim zaskoczeniem, co każdy poprzedni.

Odliczamy do ostatniego tomu! Nie zapomnijcie poznać wcześniejszych tomów. Nie pożałujecie!

Współpraca reklamowa z editio red.

Recenzja
Współpraca reklamowa z @editio.red

"Sekret" - 3 tom serii Bracia Winslow
Max Monroe
9/10

Tak jak poprzednie tomy, tak i ten kręci się wokół przepowiedni jakie zdradziła braciom wiele lat temu wróżka Cleo.

Co takiego usłyszał 39-letni Ty Winslow?

"— Jest nie­za­prze­czal­ne po­do­bień­stwo
mię­dzy tobą a pra­mat­ką Ewą. Nie po­tra­fisz się oprzeć za­ka­za­ne­mu owo­co­wi i oba­wiam się, że nie za­do­wo­lisz się jed­nym kęsem. Se­kret ten spro­wa­dzi za­mie­sza­nie i ból. Po­dróż
bę­dzie nie­spo­koj­na, ale na końcu spro­wa­dzi na cie­bie wiel­kie szczę­ście i ulgę."

Ty, wykładowca na Wydziale Języka Angielskiego oczywiście sceptycznie podchodzi do swojej przepowiedni. Pewnego dnia dziekan wydziału i jego mentor informuje go, że jego 26-letnia córka Rachel, która właśnie wróciła do Nowego Jorku, ma zostać jego asystentką dydaktyczną. Ty oczywiście z dużym optymizmem podchodzi do tej wiadomości, nie zdając sobie sprawy, że już zna Rachel, że jest to ta sama dziewczyna o której od ostatniego weekendu nie może zapomnieć. Rachel jest dla niego zakazanym owocem, no ale czy będzie w stanie oprzeć się pokusie?

Słowo daje, że ta seria z każdym tomem jest coraz lepsza. Do tej pory Flynn był moim ulubieńcem, ale przyznaje, że teraz to Ty jest moim nr 1 🤭
W tej cześć jest wszystko to co lubię, zakazana relacja profesor /studentka i różnica wieku, poziom pikanterii na odpowiednim poziomie i przede wszystkim dobrze skrojoną fabułę. Do tego jest zabawnie, uroczo, gorąco, ale i przyjmująco.

W poprzednich tomach mogliśmy poznać Ty'a jako lekkoducha, bawidamka, takiego śmieszka. Tutaj natomiast autorki pozwalają nam spojrzeć na niego nieco z innej strony. Możemy zobaczyć jakim jest świetnym wykładowcą, jak oddaje się swojej pasji jaką jest literatura i to jak zaraża literaturą swoich uczniów. Serio, gdybym miała w szkole nauczyciela z taką pasją i podejściem do nauczania, z pewnością milej wspominałabym wiele zajęć.

Ale wracając do tematu.
Ta dwójka jest taka idealna dla siebie, a jeśli przeznaczenie maczało palce w tym aby się spotkali, to tak właśnie miało być.
Chemia między Rachel i Ty'em była powalająca, ich flitr czy słowne przwkomarzanki wzbudzają ekscytacje. Podobało mi się też, że łączyło ich nie tylko wzajemne przyciąganie, ale też to, że oboje mieli w sobie wielką pasję do literatury. Przyjemnie było czytać ich dialogi dotyczące książek.
Ten duet autorski zdecydowanie wie, jak dostarczyć czytelniczkom wrażeń.

"Sekret" jest tak dobrze napisany, ja tak dobrze czułam się w towarzystwie Rach i Ty'a, że nie chciałam się z nimi rozstawać.
"Sekret" spowodował, że w niektórych momentach śmiałam się w głos, baaa, szczerzyłam się sama do siebie, zdarzało mi się parsknąć, zwłaszcza podczas wymiany wiadomości między rodzeństwem, zdarzyło mi się wzdychać, rozczulać nad bohaterami, złościć (ojciec Rachel to bardzo irytujący facet) a nawet nieco wzruszyć.

Ta książka spowodowała, że czułam wewnętrzne ciepełko, te wszechogarniające motyle w brzuchu, a wierzcie mi, nie każda książka potrafi je "wybudzić".
Autorki sprawiły, że od samego początku czytelnik utrzymuje uwagę na fabule, na bohaterach z wielką ekscytacją pochłaniają każdy kolejny rozdział, tzn. ja tak właśnie miałam.

Zdecydowanie warto ją przeczytać i jestem przekonana, że pokochacie bohaterów tak samo jak ja.

Bardzo, ale to bardzo polecam Wam tą książkę.
Tylko mam jedną radę. Nie czytajcie jej w miejscu publicznym 🤭

Ps. Z ogromną niecierpliwością czekam na historie ostatniego z braci, Remy'ego.

Recenzja
Współpraca reklamowa z @editio.red

"Sekret" - 3 tom serii Bracia Winslow
Max Monroe
9/10

Co takiego usłyszał 39-letni Ty Winslow?

"— Jest nie­za­prze­czal­ne po­do­bień­stwo
mię­dzy tobą a pra­mat­ką Ewą. Nie po­tra­fisz się oprzeć za­ka­za­ne­mu...

Rachel swój powrót do rodzinnego miasta rozpoczęła z przytupem. Wybrała się z siostrą do sekretnego klubu, w którym dostała za zadanie, żeby najgorętszy facet w klubie zapamiętał ją na całe życie. Wybrała Tya Winslowa i na środku parkietu dała mu.. swoje majtki. Po hucznym rozpoczęciu nowego życia, Rachel postanowiła skupić się na swojej karierze i skończyć studia magisterskie na uczelni, której rektorem był jej ojciec. Miał on swój plan, żeby dziewczyna została asystentką dydaktyczną jednego z najlepszych swoich profesorów – Tya. Gdy zrozumieli, że są na siebie skazani, rzucili sobie sekretne wyzwanie i oboje nie chcieli się wycofać z tej gry 😎

W tej części poznajemy dokładnie środkowego członka rodzeństwa Winslow lub jak to mówi Ty „tego trzeciego najstarszego brata”. Byłam go najbardziej ciekawa ze względu na jego historie z poprzednich części. Jakoś nie umiałam sobie wyobrazić profesora, który jednak co chwilę zmienia partnerki. Z Rachel też było niezłe ziółko i idealnie zagrał mi wątek tego jak nawzajem tak bardzo skupiają się na sobie i swojej grze, że aż nie widzą jak bardzo zagłębiają się w tę relację. 💕

Uwielbiam humor w całej serii, nie mogę się doczekać jak tylko w powieści pojawia się inna osoba z rodziny Winslowów. Wydaje mi się, że nawet spicy sceny są również lepiej opisywane niż w poprzednich częściach. Jest to idealny, przyjemny odmóżdżacz!

Pomimo lekkiego charakteru historii w tle mamy poważny wątek dwóch rodzin. Z jednej jak rodzina jest zżyta z sobą i wspiera się na każdym kroku. Z drugiej jak ambicje rodziców i bolesna przeszłość może wpłynąć na relacje najbliższych sobie osób. Szkoda ze temat ojca Rachel i ich konfrontacje nie były bardziej pociągnięte ❤️‍🩹
No i nawiązania do serialu Przyjaciół! Za to wielce szanuje 😂
Czy jest to must do przeczytania? Nie
Czy sięgnę po kolejną część? Oczywiście, że tak

• Romans
  • Zakazana miłość