Nowe życie

E-bookowo
2024-04-10
2024-04-10
Agnieszka Szubert Nowe życie Komedia Grecja Romans Kryminał

Mila, dobra, symaptyczna. Taka odmóżdżajaca przyjemna lektura z odrobiną dreszczyku i ksztą romansu. Nie wymaga za dużo od czytelnika i czyta sie milo i przyjemnie. Pozytywna rozrywka na plażę lub na deszczowo- depresyjne wieczory. Z zaciekawieniem czekam co dalej. Polecam!

Uważam, że książka jest źle skategoryzowana bo niewiele w niej romansu, a przede wszystkim jest to zabawny, lekki kryminał. Nie żałuję zakupu, ponieważ bardzo dobrze się przy niej bawiłam. Mnóstwo akcji, zabawnych sytuacji i wpadek bohaterki. Gdyby to było możliwe, chętnie samą przeżyłabym taką przygodę =)

Przeczytałam jednym tchem, dosłownie. Przyzwyczaiłam się już do bohaterów, choć Magda potrafi mnie czasem zirytować. Niemniej, muszę, ale to muszę koniecznie i bezwzględnie dowiedzieć się CO BEDZIE DALEJ! A to chyba najlepsza recenzja dla książki.

Fabuła dość ciekawa, czyta się wartko. Świetny humor i język który sprawiał,
że przy czytaniu śmiałam się pod nosem co kilka minut. Świetna na poprawę nastroju:)))

Fabuła dość ciekawa, czyta się wartko. Świetny humor i język który sprawiał,

Porywająca akcja sprawia, że kartki przewracają się same. Grecki, wakacyjny klimat, bohaterowie, których nie sposób nie polubić i lekkość opowiadania historii sprawiły, że książkę przeczytałam w jeden wieczór. Autorka umiejętnie wplotła do kryminału poboczny wątek romantyczny. Zakończenie dość niespodziewane. Czekam z niecierpliwością na kontynuację. Mam wielką nadzieję, że takowa będzie 😉

Co to się wydarzyło !? Ta pozycja jest rewelacyjna, chociaż za cholerę nie wiem, czy przeczytałam kryminał, thriller czy romans;-) Fajny pomysł na przełamanie oklepanych tematów dzisiejszej literatury. w przekonujący sposób. Prócz może małej ilości opisów, naprawdę trudno się do czegoś przyczepić.

Bardzo przyjemna lektura. Szczerze mówiąc sama chciałabym przeżyć taką historię. Niestety to tylko fikcja, ale z wspaniałym humorem, napisana lekkim językiem. Dziękuję autorce za miło spędzony czas:)) miała być 9 ale dałam gwiazdkę więcej za Grecję którą też uwielbiam;)

Świetna pozycja. Z każdym rozdziałem rozkręca się bardziej. Trudno się od niej oderwać.

Ta książka mnie zahipnotyzowała. Nie mogłam przestać czytać, i tak noc mi zleciała, nie wiadomo kiedy =) Polecam ze względu na klimat Grecki, który tak kocham, ale i na fabułę, która jak się rozkręci, pochłania całkowicie.

Rewelacyjna, trzymająca w napięciu i zaskakująca wspaniała książka!!!

Rewelacyjna, trzymająca w napięciu i zaskakująca wspaniała książka!!!

Dodaj cytat z książki Nowe życie