Infekcja: Genesis

Okładka książki Infekcja: Genesis Andrzej Wardziak
Okładka książki Infekcja: Genesis
Andrzej Wardziak Wydawnictwo: Pascal Cykl: Infekcja (A. Wardziak) (tom 1) fantasy, science fiction
Infekcja (A. Wardziak) (tom 1)
Pascal
2016-07-06
2013-10-31

Okładka książki Zombie.pl Robert Cichowlas, Łukasz Radecki
Zombie.pl Robert Cichowlas, Ł...
Okładka książki Miasteczko Robert Cichowlas, Łukasz Radecki
Miasteczko Robert Cichowlas, Ł...

Rewelacja :)

Rewelacja :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W książce brakowało mi opisów i dokładniejszej charakterystyki postaci. Cały czas coś się dzieje co jest na duży plus. Jednakże książki polecam każdemu fanowi żywych trupów. Jeżeli jednak chodzi o tematykę zombie i polskich autorów to bezsprzecznie rządzi Robert Szmidt autor cyklu ,, Szczury Wrocławia ".

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka napisana pod koniec fali zombie w popkulturze. Szybko się zestarzała, ale parę lat temu przyniosła mi wiele frajdy. Jeśli fala na umarlaki powróci, może znów zainteresować jako podsumowanie mody z przełomu lat 00/10.

wszystko to już gdzieś było
za dużo wątków i postaci - potraktowanych po łebkach
rozbawiła mnie scena, w której przestraszona nastoletnia dziewczyna z dachu kiosku rozpoznaje uzbrojenie nadjeżdżających żołnierzy xD

wszystko to już gdzieś było
za dużo wątków i postaci - potraktowanych po łebkach

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jest to kolejna seria polskiego autora którą czytam i zastanawiam się dlaczego do tej pory nie powstał film, bądź lepiej serial o takiej tematyce naszej produkcji. Czytałem z zapartym tchem, chłonąc każdą stronę, rozdział. Dla mnie raczkującego fana w literaturze apokalipsy zombie, wprost rewelacyjna pozycja...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To była pierwsza książka o zombie w Polsce i zarazem pierwsza tego autora, którą przeczytałem. Lubię taki klimat. Mogę śmiało polecić!!!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka lekka, łatwa i przyjemna. Relaksacyjny ideał :)

Książka lekka, łatwa i przyjemna. Relaksacyjny ideał :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dużo ciekawych i przede wszystkim różnych bohaterów. Mnóstwo akcji, która wciąga i nie nuży. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie pewne potknięcia. Wplatanie absurdalnych wypowiedzi niektórych postaci, jakby Pan Andrzej znał jakiś tekst i koniecznie musiał go umieścić w swojej książce, przez co czasami wyglądało to sztucznie. Muszę napomnieć o przedstawieniu historii człowieka pracującego w korporacji. Temat osobiście mnie zdenerwował, ponieważ od początku była to moja ulubiona postać, ale sposób poprowadzenia jego dalszych przygód, nagłe i irracjonalne zachowania sprawiły, że stała się dla mnie mocno rozczarowująca i nieciekawa. Miło, że akcja dzieje się na rodzimym podwórku dzięki czemu można lepiej wczuć się w klimat, książka idealna na odmóżdżenie ;)

Mega książka!
Warta przeczytania przez każdego fana zombie!

Mega książka!
Warta przeczytania przez każdego fana zombie!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeczytałem ją bardzo szybko a to dlatego . że nie mogłem się od niej oderwać . To wszystko .

• Zombie
  • Horror