Silbury Hill Forever

Silbury Hill Forever
SELF-PUBLISHER
2017-08-13
2017-08-13
fantastyka science fiction zagadki starożytności kopce historia Merlina ezoteryka fizyka kwantowa

Długo zastanawiałem się, co jest najważniejszą osią tej książki i nie mam wątpliwości, że podróże w czasie. Jeśli oglądaliście serial Dark, to trudno będzie wam się oderwać.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Interesująca opowieść dla szukających odskoczni od uciążliwej codzienności, odpowiedzi na tajemnice przeszłości (kopce, piramidy itp.),lubiących zagadki, przygody i zwroty akcji.
Nieoczekiwane rozwiązania, elementy ezoteryki i twardej fizyki kwantowej nie pozwolą się nudzić. Umiejętnie wpleciony wątek romansowy nadaje lekkości.
Ciekawa pozycja zarówno dla Polaków (i tych mieszkających w Polsce, i tych w Wielkiej Brytanii),jak i dla Brytyjczyków (może wkrótce ukaże się tłumaczenie?).
Cenna jest dbałość autora o język.
Książka nie przegadana, dobrze się czyta -> uwaga wciąga :)

Ciekawa pozycja zarówno dla Polaków (i tych...

Zaskakująco dobra pozycja. Wciąga, nie nudzi, potrafi wzruszyć.

Zaskakująco dobra pozycja. Wciąga, nie nudzi, potrafi wzruszyć.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jeśli ktoś lubi tematykę z kanałów History, to się nie zawiedzie.

Jeśli ktoś lubi tematykę z kanałów History, to się nie zawiedzie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Rewelacja! Kupiłem ze zniżką na Legimi i nie żałuję. Polecam zwłaszcza rodakom, którzy wyjechali do Anglii.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ciekawa powieść ze sporą dozą nauki, zmuszająca do myślenia.

Ciekawa powieść ze sporą dozą nauki, zmuszająca do myślenia.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niepozorna książka, ale bardzo mile mnie zaskoczyła. Wątek miłosny jest dosłownie ponadczasowy.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moim zdaniem to powieść o odwiecznej walce Dobra ze Złem, bezosobowości i przenikalności Zła, o Człowieku podejmującym zawsze takie same próby walki z nim, obarczone ryzykiem porażki, oraz o ponadczasowej Miłości, będącej istotą człowieczeństwa.

• Moja półka domowa
  • Następne w kolejce