This Life I

Okładka książki This Life I Cara Dee
Okładka książki This Life I
Cara Dee Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: This Life (tom 1) literatura obyczajowa, romans
This Life (tom 1)
This Life I
Kindle Edition
2018-04-10
2018-04-10
mafia romans

2067

Cara Dee bardzo mnie zaciekawiła tą historia.
„Jesteśmy bandą kłamców, ale kochamy zaciekle i jesteśmy lojalni do bólu”
Finnegan O'Shea to „niegrzeczny chłopiec” w prawie każdym tego słowa znaczeniu. Jest częścią irlandzko-amerykańskiego syndykatu mafijnego, zwanego Sons of Munster i kłamał, kradł, zabijał i siedział w więzieniu. Robi to, co czuje, że musi, aby chronić tych, których kocha. Czy to dobry facet? Hmmm....nie, nie powiedziałabym tego, ale on też nie jest taki zły. Myślę, że gdzieś tam ma dobre serce i choć jest bardzo pragmatyczny, jest też trochę romantykiem. I ma moralny kompas, tylko trochę przekrzywiony z „normalnego” świata. Aby awansować w syndykacie SoM, Finnegan musi być człowiekiem rodzinnym, więc wygląda na to, że nadszedł czas, aby nasz gangster znalazł sobie żonę.
Emilia Porter nie ma jeszcze 18 lat, kiedy po raz pierwszy spotyka Finnegana O'Shea. Jest młoda, ale nie jest krucha i nie jest głupia. Brakuje jej życiowego doświadczenia, ale nie miała łatwego życia i musiała dorosnąć zbyt wcześnie. To jest coś, do czego mogłam się mocno odnieść. Na początku Emilia jest onieśmielona i zniesmaczona Finneganem, ponieważ wie, kim jest i za czym się opowiada. Kiedy proponuje jej wyjście z jej gównianego, ślepego życia i zapewnia, że będzie ustawiona na całe życie, jeśli tylko za niego wyjdzie, Emilia waha się. Czy ona chce wyjść z tego gównianego życia? Tak, ale czy może znieść cenę, którą musi za to zapłacić? Odpowiedź na to pytanie zajmuje jej więcej czasu.
Trochę się zdziwiłam, że tak szybko polubiłam Emilię. To znaczy, jest młoda i początkowo obawiałam się, że będzie zachowywać się bardziej w swoim wieku ,ale rzadko tak bywało. W zasadzie była silną młodą kobietą z opiniami, których nie bała się wyrażać i dała Finneganowi szansę, że tak powiem. Stawiała mu się od początku i chociaż dla niej wszystko było czarno-białe, na początku znajduje się w świecie odcieni szarości (nie tych złych załamań). Odkryłam, że nie tylko lubię Emilię, ale też ją szanuję, a ona nalegała, żeby Finnegan też to zrobił.
„Tá mo chroí istigh ionat”. „moje serce jest w tobie”
Gdy Emilia i Finnegan się poznali, znaleźli o wiele więcej, niż się spodziewali. Nie spodziewali się, że ich chemia będzie gorąca oraz to, że się zakochają. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jaka jest ich przyszłość i jak, jako jednostki, a także jako para, uczą się dostosowywać i rozwijać. This Life I jest pełne silnych kobiet i doceniam każdą z nich.
Nie mogę się doczekać drugiej książki i podejrzewam, że druga książka będzie nieco mroczniejsza. Życie naszej młodej pary i najbliższych im bliskich stanie się naprawdę interesujące.

Cara Dee bardzo mnie zaciekawiła tą historia.
„Jesteśmy bandą kłamców, ale kochamy zaciekle i jesteśmy lojalni do bólu”

• Ukochane 💖
  • EBOOK