W pułapce uczuć

AT. Michalak Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
2022-01-28
2022-01-28

Okładka książki Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camilla En, Iwona Feldmann, Mateusz Gostyński, AT. Michalak, Ana Rose, Anna Wolf, K. A. Zysk
Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camill...
Okładka książki W sieci pożądania Nana Bekher, AT. Michalak
W sieci pożądania Nana Bekher, AT. Mi...

Alex od dawna jest zakochana w Natanie. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że jest on mężem jej siostry. Kobieta za wszelką cenę stara się ukrywać swoje uczucia. Ale co jeśli Natan zaczyna postrzegać ją inaczej?

Książka to typowy pokręcony romans. Alex jest zagubiona w swoich uczuciach i przez to nieszczęśliwa. Dziewczyna chciałaby być dla kogoś ważna i kochana, jednak musi dusić wszystko w sobie. Przez to stała się rozchwiana emocjonalnie i z lekkością podchodziła do mężczyzn pakując się w niepotrzebne związki. Można rzec że była rozwiązła. Przyznam że momentami cholernie mnie wkurzała i miałam ochotę nią potrząsnąć. Jednak z drugiej strony było mi jej szkoda, bo się pogubiła w swoich uczuciach, przez co strasznie skomplikowała sobie życie. Autorka tak sprytnie kręciła jej osobą że miałam stany od ubicia Alex do przytulenia jej 😅

Natan za to w ogóle mi nie przypadł do gustu. Mimo, że sexowny to straszny manipulant i wykorzystywacz.

Jak już wcześniej wspomniałam historia jest pełna przeróżnych emocji. Znajdziemy tu potrzebę miłości, akceptacji, fascynację drugą osobą, nieodwzajemnioną miłość, sexy ale również złość, żal i niedowierzanie. Te złe emocje towarzyszyły akurat mi 😅

Mimo tych wszystkich miłosnych zawiłości, a jest ich sporo, książkę czyta się naprawdę szybko. Mnie ciekawiło co tym razem wymyśli Alex 😉

Końcówka była bardzo fajna, namieszała sporo. Szkoda tylko że to już koniec, bo po takim zakończeniu ja chcę jeszcze.

💔Recenzja💔

„W pułapce uczuć” @at.michalak.autor

Z twórczością autorki już miałam do czynienia, więc sięgając po tą książkę wiedziałam czego mogę się spodziewać. Ale takiej fabuły się kompletnie nie spodziewałam. Autorka zafundowała w tej książce totalny rollercoaster emocjonalny. Nie wyobrażacie sobie, ile razy miałam zamiar wyrzucić tą książkę za okno! To co wyprawiała główna bohaterka to się w głowie nie mieści. Jakże ona była niezdecydowana. A zachowania Natana wcale nie rozumiałam. Ten to tam dopiero nieźle namieszał. Nic lepszy do Alex. Ale pomimo tego, że główni bohaterzy doprowadzali mnie do nerwicy to książkę bardzo fajnie mi się czytało. Domyślam się, że właśnie taki był zamiar autorki podczas tworzenia tych bohaterów. Książkę przeczytałam w zaledwie parę godzin. Rozdziały są krótkie dzięki czemu nie ciągnie się lektura. Sam styl pisania jest prosty i lekki. Bardzo lubię pióro autorki właśnie też z tego względu. Nie mam pojęcia jak to robi, że w każdej jej książce emocje są tak namacalne. Chemia między postaciami jest tak bardzo wyczuwalna, że aż nierealna bym powiedziała. A jednak autorka świetnie sobie radzi z przekazywaniem emocji czytelnikom. Brak zbędnych opisów czy przemyśleń jest tu dodatkowym plusem. Jeśli chodzi o przewidywalność to tutaj poległam całkiem. Nie sądziłam, że tak potoczą się losy bohaterów. O zakończeniu nie wspomnę. Tego się nie spodziewałam.

Autorka ma talent do tworzenia zakazanych związków. Wychodzi jej to perfekcyjnie.
_____
Jeśli nie czytaliście a macie ochotę na całkiem inna fabułę i szybką lekturę to ta książka Wam to zapewni.
Polecam!
_____
Za egzemplarz do recenzji dziękuję autorce oraz wydawnictwu.

💔Recenzja💔

„W pułapce uczuć” @at.michalak.autor

" W pułapce uczuć " to czwarta,solowa powieść autorki.

Pierwszy raz spotkałam się z taką fabułą w książce gdyż jakby ją pisało samo życie.
Alex,bohaterka powieści zakochuje się......w swoim szefie och jakie typowe prawda? Ale jest tzw.ale...... Natan jej szef jest jednocześnie mężem jej siostry. Szok no nie ?
Dziewczyna walczy że sobą i swoimi uczuciami do Natana a ten choć nie za dobrze układa się w jego małżeństwie nie ma skopulow aby zacząć się dobierać do Alex. Dziewczyna jest między młotem a kowadłem bo cieszy się z zalotów Natana ale jednak nie chce krzywdzić siostry. Czy zauroczenie zwycięży? Co zrobi Natan jak dowie się o tym że będzie ojcem i to dwójki dzieci ? Koniecznie przeczytajcie tą historię, bo naprawdę warto 🤩.
Akcja jest dosyć szybką, czyta się naprawdę szybko i przyjemnie więc na wieczorek z winkiem serdecznie polecamy.

" W pułapce uczuć " to czwarta,solowa powieść autorki.

Dziewczyna walczy że sobą i swoimi uczuciami do Natana a ten...

✧ Patronat medialny ✧

~ Zakazana miłość, czy więzy rodzinne? Jaki byłby wasz wybór?

✧ Powiem szczerze, że to moje drugie spotkanie z piórem autorki i bardzo się z tego cieszę, bo lubię jej styl pisania. Ale muszę powiedzieć szczerze, że po tej książce mam taki mętlik w głowie, że nie wiem, co mam napisać o niej, by było szczerze, a za razem delikatnie...

✧ Fabuła: Jak dla mnie toczyła się za szybko czytając momentami zaczynałam się gubić. Zaczęłam się nawet zastanawiać dokąd autorka tak się spieszyła? Nie jestem także zadowolona z zakończenia, bo pozostał mi niedosyt i chciałabym dowiedzieć się więcej o dalszych losach bohaterów...

✧ Bohaterowie: Zachowanie Natana bardzo mnie frustrowało jego postać w mojej ocenie zachowywała się tak jakby chciała zjeść ciastko i mieć ciastko. Po dwóch latach małżeństwa z Monicą i kilku miłosnym uniesieniom z Alex zdał sobie sprawę, że pomylił przyjaźń z miłością. Myślę, że zabrakło mu odwagi, by zmienić swoje życie tak jak się należy. Alex, to też postać taka trochę niedecydowana i rozdarta między szwagrem a siostrą, ją jestem w stanie po części zrozumieć. Ale frustrowało mnie bardzo w jaki sposób traktowała Jordana, a potem Michaela. Odebrałam jej zachowanie tak, jakby szukała jak to się mówi w moim regionie zapchaj dziury po Natanie, to było bardzo irytujące w jej zachowaniu.

✧ Podsumowanie: I to jest właśnie moment, w którym jest mi trudno. Powiem tak książka jest dobra i polecam ją przeczytać za jednym razem, ale nie zaliczam jej do romansu. Określiłabym ją raczej jako przyjemny erotyk.

✧ Autorka: Będę dążyła do tego, aby przeczytać każdą książkę @at.michalak.autor trzymam kciuki za jej dalszy rozwój. Jednak na chwilę obecną moje serce należy do książki ,,Grzeszne Pragnienie'' książkę możecie dorwać tu: https://www.empik.com/grzeszne-pragnienie-michalak-at,p1276728973,ksiazka-p?qa=grzeszne%20pragnienie&ac=true
Przede mną jeszcze 2 książki i mam nadzieję, że ta którą mam w planach mnie zaskoczy.

✧ Współpraca: @waspos

✧ Ocena: 7/10

✧ Patronat medialny ✧

~ Zakazana miłość, czy więzy rodzinne? Jaki byłby wasz wybór?

✧ Fabuła: Jak...

!!!Recenzja!!!

Zakazany owoc, który według osób sięgających po niego smakuje najlepiej wyrządza też ogrom krzywd, które nie zawsze jesteśmy w stanie później naprawić. Na początku nikt nie myśli o konsekwencjach, tylko mknie podłóg swych pragnień, natomiast potem często jest już za późno na to, by kogoś uchronić przed swymi czynami.

Zarys fabuły

W książce spotykamy Alex, młodą kobietę, która zakochała się w niewłaściwym mężczyźnie i nie może sobie z tym poradzić. Tymże bohaterem jest Natan, który jest jej szefem i może nie byłoby nic w tym złego, gdyby nie to, że prywatnie jest mężem jej siostry Monici. Natanowi niezbyt dobrze układa się w związku z żoną, gdyż ona dąży do powiększenia się ich rodziny o wspólne dzieci, natomiast Natan nie jest na ten krok jeszcze gotowy. Pewnego razu mężczyzna zauważa uczucia, jakie wywołuje u szwagierki, dzięki czemu traci hamulce i zaczyna dobierać się do Alex. Bohaterka staje przed ciężkim dylematem, bo z jednej strony cieszy się, że nie jest obojętna Natanowi, a z drugiej strony nie chce krzywdzić siostry, która w międzyczasie ogłosiła, że jest w bliźniaczej ciąży. Jaką drogę wybierze Alex? Kto jest konkurencją dla Natana? Jak potoczą się ich dalsze losy? O tym w książce „W pułapce uczuć” autorstwa AT. Michalak.

Zakazany owoc

W tej książce autorka wpadła na świetny pomysł, który dał świeżość fabule i sprawił, że całość wydaje się dość rzadko spotykana na naszym rynku. Bowiem były różne zdrady, ale dylemat w którym ma bohaterka do wyboru miłość do mężczyzny lub miłość siostrzaną jest raczej niespotykany. W rzeczywistości takie sytuacje się zdarzają, że rodzeństwo odbija sobie wzajemnie partnerów, tylko nie zawsze mają takie wewnętrzne rozterki, że krzywdzą w ten sposób zarówno brata, czy siostrę, ale także własnych rodziców. W przypadku Alex pojawiały się wątpliwości, co do tego, czy dobrze robi, ale Natan okazał się okropnym draniem, który w nosie miał uczucia obu kobiet i postępował tak, jak mu się chciało, przez co narażał bliskie osoby na cierpienie psychiczne. Natan pomimo tego, że dowiedział się o ciąży żony postanowił zdradzać ją, a nawet od niej odejść. Ten bohater jest przykładem osób pozbawionych głębszych uczuć, które patrzą tylko, by zaspokoić swoje potrzeby nie patrząc na innych. Niestety takich ludzi w naszym świecie jest bardzo dużo, dlatego warto poruszać takie tematy i o tym czytać, by wiedzieć, że nie każdy w swoim postępowaniu uwzględnia też dobro innych.

Podsumowanie

Książkę czytało mi się płynnie i z dużym zaciekawieniem dzięki niespotykanej tematyce obleczonej w pikantne sceny, które przypadną do gustu fankom gatunku. Akcja od razu nabiera tempa i nie posiada zbędnych opisów, czy sytuacji, a dołożywszy do tego przystępny styl pisarski autorki, to otrzymujemy świetną lekturę, taką którą spokojnie możemy czytać pomiędzy bardzo skomplikowanymi pozycjami zwłaszcza z innych gatunków. Okładka pasuje do treści książki i myślę, że przypadnie do gustu części odbiorców. Gorąco polecam pozycję wszystkim czytelnikom lubiącym pikantne historie, które oprócz namiętności poruszają ważne tematy spotykane w naszym codziennym życiu.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję autorce AT. Michalak oraz Wydawnictwu Waspos.

!!!Recenzja!!!

Zarys fabuły

W książce spotykamy...

Alexandra jest asystentką swojego szwagra, Natana. Dziewczyna jest w nim zakochana od pierwszego ich spotkania, o czym jej siostra Monica nie ma pojęcia. Natan zaczyna zauważać to, w jaki sposób jego szwagierka na niego patrzy. Sam także zaczyna czuć fascynację jej osobą. Namiętność, która w nich drzemie wybucha i nie potrafią nad nią zapanować, wiedząc, że to co robią, zrani Monice. Są świadomi, że ich związek nie ma racji bytu. Gdy na horyzoncie pojawia się klient ich firmy, przystojny Jordan, Alex postanawia dać szansę ich związkowi, zwłaszcza, że Monica informuję męża, że spodziewa się bliźniąt. Jak skończy się ten miłosny czworokąt i czy aby na pewno na tych dwóch mężczyznach będących w życiu Alex, się skończy?

Po raz pierwszy miałam okazję czytać książkę od autorki. Jest to na pewno historia kontrowersyjna, zważywszy na zakazaną relacje, pomiędzy szwagrem i szwagierką. Pikantnych scen jest dosyć sporo, a książka jest napisana w taki sposób, że czyta się ją ekspresowo. Niestety mnie historia niezbyt przypadła do gustu. Akcja działa się za szybko, a główna bohaterka wręcz mnie drażniła. Przeskakiwała niczym pszczoła, z kwiatka na kwiatek i zmieniała zdanie co chwilę. Odnośnie Natana mam podobne zdanie, nie był chyba do końca zdecydowany. Dużo się działo. Przeszkody na drodze do szczęśliwego, wspólnego życia tej dwójki były obecne od samego początku, a ich romans, mam wrażenie, że głównie bazował na cielesności, a nie uczuciowości. Alex wciągnęła mężczyzn z swoistą przeplatankę, klucząc między nimi. Nie jestem fanką tego typu historii, ale oczywiście zachęcam was byście sami przeczytali, bo każdy z nas ma swój gust. Mnie pociągają normalne relacje, a tutaj relacja bohaterów trochę jednak od normy odbiegała. Plusem jest to, że przez historie szybko przebrnęłam i mnie nie nużyła.

No cóż... Twórczość Ady doskonale znam i bardzo lubię, towarzyszymy jej z Kasią od momentu, kiedy na salony wkroczył jej debiut. Zawsze po jej powieści sięgałam z ogromną przyjemnością i zapałem, dlatego, gdy tylko pojawiła się na horyzoncie jej najnowsza powieść, wiedziałam, że biorę ją w ciemno. Z ogromnym uśmiechem na twarzy zaczęłam ją czytać i, kurczę, naprawdę bardzo przykro mi to pisać, ale zawiodłam się. Im dalej zagłębiałam się w lekturę, tym mój uśmiech robił się coraz bardziej smutny i zastanawiałam się, co tu się odj..odwaliło. Przeczytałam ją bardzo szybko i mi się po prostu nie podobała. Nawet za bardzo nie wiem, co mogłabym tu napisać, bo nienawidzę pisać negatywnych recenzji, a ta na pewno taka będzie. Fabuła była słaba i ciągnięty jest praktycznie przez większość książki wątek zdrady, którego ja po prostu nienawidzę, myślałam, że jakieś tam niesnaski będą przez niewielki fragmentu, tu jednak było go za dużo. Główna bohaterka, wkurzała mnie okrutnie, była dla mnie po prostu latawicą i debilką, bo inaczej nazwać jej nie mogę. Takiej kretynki w książce nie spotkałam od bardzo długiego czasu, dla mnie była po prostu zdzirą i nic więcej. W tak krótkim czasie ogarnąć tylu facetów, wow, a do tego każdy napotkany na jej drodze, od razu miał co do niej wielkie oczekiwania, miała chyba psiutkę ze złotka. Do tego wydaje mi się, że cała opowieść, nie bardzo poszła w tym kierunku, co trzeba, momentami fabuła była dla mnie zbyt absurdalna, wiem oczywiście, że Ada chciała jak najlepiej dla czytelników, żeby nie wiało nudą i chciała pociągnąć akcję jak najbardziej aktywnie i dynamicznie, ale ja po prostu momentami parskałam śmiechem z niektórych sytuacji, bo były komiczne, a nie dramatyczne, czy romantyczne. Mogłabym tu napisać kilka przykładów, lecz nie chciałabym sypać tutaj spojlerami. Nie chcę nic więcej pisać, z powodu mojej sympatii do Ady, ale dla mnie ta opowieść jej po prostu niewypałem i najgorszą jej dotychczas wydaną powieścią. Was jednak zachęcam do tego, abyście sami wyrobili sobie o niej opinię.

Paula

•RECENZJA•

●W PUŁAPCE UCZUĆ●
At. Michalak.
@waspos .
Ocena: 4/6.

"Patrząc na niego, myślałam, że wybierze jakiś wypasiony nowoczesny lokal, a nie przytulną, kameralną, rodzinną restaurację. Znów musiałam przyznać, że pozory są mylące i nie można szufladkować ludzi, sugerując się jedynie ich wyglądem"

CZY ZAKAZANA MIŁOŚĆ MOŻE ZMIENIĆ ŻYCIE?
CZY WIĘZY RODZINNE OKAŻĄ SIĘ WAŻNIEJSZE OD UCZUCIA DO MĘŻCZYZNY?
Alex nigdy nie myślała, że coś może wywrócić jej życie do góry nogami. Wszystko za sprawą męża własnej siostry, który zafascynował ją od chwili, gdy po raz pierwszy go ujrzała. Rozdarta między miłością do Monici a pożądaniem, będzie musiała dokonać wyboru. Buzujące emocje, fascynacja i uczucie, które nigdy nie powinno zaistnieć.

Sama już nie jestem pewna, czy lubię takie historie, w których tempo akcji jest szybkie, czy jednak wszystko jest krok po kroku opisane. Chyba przede wszystkim musi mnie historia porwać od pierwszej strony, tak jak w przypadku tej.
Fabuła książki, od początku do samego końca, rozgrywa się w tempie błyskawicznym, ale ciekawa historia mi to wynagrodziła. W tym wszystkim troszkę irytowali mnie sami bohaterzy, niby wiedzą czego chcą i jakie uczucia nimi targają, ale jedno z nich dalej zostaje przy swojej decyzji.
"W pułapce uczuć" ten tytuł pasuje idealnie, to historia o miłości i tęsknocie, żalu i frustracji. Momentami jest gorąco i bardzo niegrzecznie. Lecz koniec pozostawił po sobie lekki niedosyt.
Książka... niewymagająca, lekka w czytaniu, dobra na wieczorny relaks.

Znacie twórczość autorki? 🌶️

(Współpraca @at.michalak.autor @waspos )

•RECENZJA•

●W PUŁAPCE UCZUĆ●
At. Michalak.
@waspos .
Ocena: 4/6.

CZY ZAKAZANA MIŁOŚĆ MOŻE ZMIENIĆ ŻYCIE?
CZY WIĘZY RODZINNE OKAŻĄ SIĘ...

Alex jest zakochana w mężu swojej siostry. Do pewnego momentu myśli, że to uczucie jest tylko jednostronne. Kobieta żeby nie skrzywdzić siostry postanawia wejść w relacje z innym mężczyzna.
Czy uda jej się zapomnieć o Natanie?
Czy Natan tak łatwo odpuści sobie kobietę?
Do jakiego kłamstwa dopuści się siostra Alex by zatrzymać przy sobie męża?
Jedyne co mi się nie do końca podobało to to że główna bohaterka tak łatwo wchodziła z jednej relacji w drugą..
Książka jest lekka i czytanie idzie ekspresowo.
Oczywiście nie zabrakło też ognistych scen.. 😈
Historia zakończyła się w takim momencie, że ja chce więcej! 🔥
Zdecydowanie polecam 💚

Czy uda jej się zapomnieć o Natanie?
Czy Natan tak łatwo odpuści sobie kobietę?
Do jakiego kłamstwa dopuści się siostra Alex by zatrzymać przy sobie męża?
Jedyne co mi się nie do końca...

Książka średnia, każdy z każdym, jak ktoś lubi romans średniej półki, to polecam

• Przeczytane 2022
  • Zakupić
  • Sprawdzić dokładnie
  • Zdrada

Dodaj cytat z książki W pułapce uczuć