Zakazana pokusa

AT. Michalak Wydawnictwo: Pascal literatura obyczajowa, romans
Pascal
2023-03-08
2023-03-08

Okładka książki Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camilla En, Iwona Feldmann, Mateusz Gostyński, AT. Michalak, Ana Rose, Anna Wolf, K. A. Zysk
Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camill...
Okładka książki W sieci pożądania Nana Bekher, AT. Michalak
W sieci pożądania Nana Bekher, AT. Mi...

Kurczę w sumie bardzo przewidywalna pozycja, lekka, szybko się czyta...nie wiem co jeszcze mozna napisać, o na pewno dla fanów futbolu ...ale Tyler i Valentina jakos specjalnie dlugo ze mną nie zostaną.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kupiłam tę książkę, gdyż bardzo mi się spodobał opis i powiem wam, że tak się w nią wciągnęłam, że przeczytałam ją w 3h 😏

Violet od małego była wychowywana tylko przez ojca. Chowana pod kloszem dziewczyna, chce zrobić wszystko, aby ojciec przestał obchodzić się z nią jak z dzieckiem i wpada na plan, aby przespać się z chłopakiem, którego trenerem jest jej ojciec, i który nienawidzi Tylera. Wszystko idzie zgodnie z planem, dopóki chłopak nie dowiaduje się, kim jest dziewczyna i pojawiają się schodki.

Bardzo lubię tego typu książki z motywem sportu, dlatego zapragnęłam tej książki. Chociaż jej zakończenie było przewidywane, to bardzo mi się podobała. Miała w tym swój urok 🥰

Prosta nieskomplikowana opowieść, która opowiada o dwójce uzupełnianych siebie ludzi.

Violet chcąc zrobić ojcu na złość, chce się przespać z chłopakiem, którego on nienawidzi i wszystko jest w porządku, dopóki nie dochodzą prawdziwe emocje. Powiem szczerze, że troszkę dziwne zachowanie dziewczyny na początku do mnie nie przemawiało, a cała ta relacja Violet i Tylera za szybko się rozwijała, co potem na szczęście się zmieniło i akcja zaczęła zwalniać.

Natomiast Tyler to chłopak, po którym można się spodziewać wszystkiego. Chociaż ja powiem szczerze, że się nie spodziewałam, że będzie on tak podatny na innych i zrobi to, co zrobił (nie chce za bardzo zdradzać fabuły, więc zamykam usta 🤐).

Fabułę książki mogę uznać za udaną, gdyż było w niej to coś, że chciało się ją przeczytać 😉

Trudne doświadczenia z rodziną, dorastanie, miłość, podstęp to tylko niektóre z tematów, których tu nie zabraknie.

Miłość ma swoje prawa i mimo przeciwności losu bardzo kibicowałam tej parze 🥰

Powiem szczerze, że bardzo mnie zdziwiło, że ta książka jest kontynuacją innej książki autorki, tylko że o drugim bracie. W ogóle tego nie zauważyłam, więc jeśli ktoś ma w planach te historie to na spokojnie może ją przeczytać oddzielnie 😉

Polecam tę książkę wszystkim, którzy lubią takie historie ❤️

Super

Super

🦋🦋🦋 RECENZJA 🦋🦋🦋

" Zakazana pokusa "
AT. Michalak.

Kochani poznajcie dziś historię zakazanej i szalonej miłości, pełnej niedopowiedzeń i młodzieńczych uniesień.
Poznajcie Violet, córkę trenera futbolu, który sam ją wychowuje po śmierci żony. Za wszelką cenę i wszelkimi możliwymi sposobami próbuje trzymać ją pod kluczem i z dala od zła tego świata. Ale wiadomo, nie tędy droga, Violet zaczyna się buntować i sprzeciwiać ojcu. Poznaje Taylera McKanzie - gwiazdę drużyny futbolowej i probuje uknuć swój plan, aby utrzeć ojcu nosa....
Czy jej się to uda? Jak na tym wyjdzie? A może jej plan pójdzie w zupełnie inną stronę.....

Moje pierwsze spotkanie z autorką i zapewne nie ostatnie, bo styl pisania i ogólny zarys historii bardzo przypadł mi do gustu. Z jednej strony młodzieńcza miłość a z drugiej próba udowodnienia swojej dorosłości i prawa do szczęścia. Do tego ojciec z zasadami, który tak naprawdę udaje twardziela a w środku jest do rany przylóż.

Książka, która oderwie Was choć na chwilę od szarej rzeczywistości. Zabierze Was do świata prymuski Violet i gorącego futbolisty. Pełna rozterek, bólu, humoru i walki o własne marzenia i poszukiwanie siebie. Gorąco Was zachęcam do lektury.......

Wspołpraca barterowa z @at.michalak.autor @lovebook_stronymilosci .

🦋🦋🦋 RECENZJA 🦋🦋🦋

" Zakazana pokusa "
AT. Michalak.

Violet młoda, pilna studentka, mieszkająca z nadopiekuńczym ojcem.
Tyler jeden z bliźniaków, szkolny playboy,  futbolista, nie przepadający z wzajemnością z trenerem Adamsem.

Violet jako młoda kobieta chciałaby zaznać normalnego życia, ale kontrolujący ojciec nie daje jej tego. Wpada na prosty plan odegrania się na nim, aby uwieść jednego z futbolistów, a konkretnie Tylera.
Plan został wykonany na imprezie, gdzie tych dwoje spędza upojną noc. Dopiero na następny dzień Tyler zostaje uświadomiony czyją córką była, a córka trenera jest nietykalna dla nikogo. Wściekły jest na nią, że nie myślała o konsekwencjach, że może mu zaszkodzić, że może zostać usunięty z drużyny. Jednak po rozmowie z Violet, oboje postanawiają iść na układ i udawać, że są parą.

Czy ojciec będzie próbował ich rozdzielić?
Czy będą umieli nadal udawać związek pomimo chemii między nimi?
Czy z układu może powstać coś więcej?

Kochani książka wciąga od samego początku. Uwielbiam takie historie, gdy między bohaterami coś się dzieje. Relacja między nimi jest wybuchowa, pełna pożądania, namiętności, ale też niepewności. Nie zabraknie też pikantnych scen. Czyta się bardzo dobrze i szybko. Jeżeli lubicie książki w klimacie romansów nastolatków to musicie przeczytać, a ja z wielką przyjemnością przeczytam inne książki autorki.
Polecam

Violet młoda, pilna studentka, mieszkająca z nadopiekuńczym ojcem.

Książkę przeczytałam w kilka godzin, płynnie się czyta. Trzeba pamiętać, że bohaterowie są młodymi ludźmi stąd ich zachowania są często dalekie od ideału i nie godne naśladowania.
Ogólnie polecam przeczytać i samemu wyrobić sobie zdanie

Ogólnie polecam przeczytać i samemu wyrobić sobie zdanie

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pewnie ta książka będzie miała swoich zwolenników, ale w mojej ocenie jest słaba.Bohaterowie zachowują się niedorzecznie i dziwnie.Źle się zaczyna już od początku:podszywaniem się pod brata bliźniaka i napastowaniem jego dziewczyny.Jak po czymś takim traktować poważnie głównego bohatera?Niestety takich kwiatków jest więcej:udawany związek jako całkiem bezsensowny sposób radzenia sobie z trenerem i ojcem,uprawianie seksu w najmniej odpowiednich okolicznościach,zakończenie relacji w niepotrzebnie okrutny sposób.Niedojrzale przedstawieni bohaterowie i ich historia.Nawet jeśli nie wymagać zbyt wiele od tego typu książek, ta była jednak stratą czasu.

🏈🏈🏈Recenzja🏈🏈🏈

Hejka kochani #bookstagramerzy

Jak wasze samopoczucie... Czy nie macie wrażenia że czas ucieka Wam przez palce?
Pamiętacie czasy liceum... Szkolne miłości?

🌸 "Zakazana pokusa"
🌸 AT. Michalak
🌸 Wydawnictwo Love Book

"Czasami mała zmiana może wywołać prawdziwy wulkan dobrych emocji."

Może zacznę od tego,że od początku miałam mieszane uczucia co do tej książki. Dla mnie, ta cała sytuacja z wykorzystaniem chłopaka nie kleiła mi się zupełnie🤷‍♀️ nie przekonałam się nawet do głównej bohaterki bo irytowała mnie swoim zachowaniem. Ach te nastolatki ☺ Ale za to rozumiałam płaszcz ochronny ze strony ojca bo sama jestem mamą i dobro dziecka najważniejsze.

Ale fabuła tak mnie zaciekawiła, że czytałam ją dalej. I bardzo dobrze!!!! bo to był strzał w dziesiątkę. Autorka świetnie wprowadziła mnie w ten świat z którego trudno było mi się wyplątać, i nie chciałam się rozstawiać z bohaterami. I byłam ciekawa jak potoczy się relacja córka-ojciec.

Styl autorki to majstersztyk bo książkę czyta się wręcz ekspresowo. A emocji tutaj nie zabraknie. Radość przeplata się ze smutkiem. A wybuchające napięcie i pożądanie wręcz kipi od tych dwojga. Ciety język zdecydowanie podsycał ten płomień. Hot scen nie zabraknie i nie raz wywołają u Was rozpalone policzki i przyspieszony oddech.
Romans idealny na chłodne wieczory 😁

Moim zdaniem pierwsze wrażenie może być zupełnie mylące. Ja bardzo się cieszę, że poznałam tą historię, bo się nie zawiodłam. Na półce każdej #książkary lubiącej romanse i młodzieżowe klimaty ta książka to pozycja obowiązkowa!!!!!

Dziękuję autorce i Wydawnictwu za możliwość poznania historii Violet i Tylera😍 #współpraca

#zakazanapokusa #dengerousgame #atmichalak #lovebook #wydawnictwolovebook #recenzjaorenia84 #mojeodczucia #drużynafootballowa #kochamksiążki #czytamwszędzie #chwiladlasiebie #readeveryday #readmorebooks

🏈🏈🏈Recenzja🏈🏈🏈

Hejka kochani #bookstagramerzy

Pamiętacie czasy liceum... Szkolne miłości?

🌸 "Zakazana pokusa"
🌸 AT. Michalak
🌸 Wydawnictwo Love Book

"Czasami mała zmiana może wywołać prawdziwy wulkan dobrych emocji."

Może zacznę od tego,że od początku miałam mieszane uczucia co do tej...

Lubię takie historie, czyta się z emocjami szkolnymi. Wciąga od pierwszej strony , ekscytująca i pełna nastoletniej miłości . Polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie od dziś wiadomo że zakazany owoc smakuje najlepiej. Tym razem przekona się o tym również Tyler MacKenzie,nabuzowana testosteronem wschodząca gwiazdeczka futbolu amerykańskiego. Jednej zasady nie wolno mu złamać. Córeczka trenera jest nietykalna, poza zasięgiem któregokolwiek z chłopaków z drużyny a już w szczególności dla Tylera. Dzieli ich wiele. Dla niego futbol jest wszystkim. Ona poza książkami i nauką nie widzi a raczej nie powinna widzieć nic i nikogo więcej. Pewnego dnia coś się jednak zmienia. W imię zasady na złość tatusiowi "oparzę sobie rękę" Violet zaczyna coraz bardziej interesować się Tylerem. Cały plan uszedłby jej na sucho gdyby..... No właśnie gdyby co? Tego już nie zdradzę bo popsułabym frajdę z czytania "Zakazanej pokusy" od @at.michalak.autor

Zakazana pokusa to miał być czysty układ, udawany związek kujonki i sportowca. Co mogło pójść nie tak? Violet proponując Tylerowi swój genialny plan chciała tylko utrzeć nosa nadopiekuńczdmu ojcu. ( Swoją drogą tatuś też w jednej scenie mnie zaskoczył pokazując się od niespodziewanej strony). Tylerowi nie trzeba było dwa razy powtarzać i lawina ruszyła. Tylko chyba nikt nie przewidział konsekwencji jakie z sobą poniesie. Owszem jest bardzo gorąco, namiętnie, niegrzecznie. Jest też trochę ryzykownie, powiedziałabym że wręcz na granicy. Gdy sprawa się wyda będzie też sporo do stracenia. Ale czy dla Violet, Tyler będzie gotów zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę? Co okaże się silniejsze miłość do futbolu czy pożądanie do córki trenera?

Muszę powiedzieć że ucieszyłam się że znane mi już postaci tj Val czy mój ulubiony Tyson pojawili się również tutaj. Teraz czekam czy Cole i Harmony też dostaną swoją historię bo aż się o to proszą. Faktycznie jest to historia pociągająca i w pełni zgadzam się z tym co zostalo napisane na okładce. Uwiodła mnie od początku do końca.

Jeśli chcecie się przekonać czy grzeczna dziewczynka sprowadzi na jasną stronę mocy podrywacza to @at.michalak.autor i jej "Zakazana pokusa" będą idealnym wyborem.
Serdecznie dziękuję @lovebook_stronymilosci za egzemplarz książki dzięki współpracy reklamowej/recenzenckiej.

• Od wydawnictwa
  • Literatura piękna
  • WIOSNA 🌸 2023
  • KONIECZNIE PRZECZYTAĆ!!!

Dodaj cytat z książki Zakazana pokusa