Advertisement

Złe decyzje zakupowe - Błędy, które mogą kosztować Twoją firmę miliony

Okładka książki Złe decyzje zakupowe - Błędy, które mogą kosztować Twoją firmę miliony Peter Smith
Peter Smith Wydawnictwo: Mtbiznes.pl biznes, finanse
biznes, finanse
Bad buying. How organisations waste billions through failures, frauds and f**k - ups.
Mtbiznes.pl
2021-01-01
2021-01-01
Bartosz Sałbut
biznes zakupy zarządzanie

Okładka książki Ekonomia - zbiór zadań David Begg, Peter Smith
Ekonomia - zbi... David Begg, Peter S...

Książka porusza w bardzo ciekawy bardzo ciekawą tematykę, która wbrew pozorom, dotyka każdego z nas.
Najprościej rzecz ujmując - w jaki sposób mogą być roztrwonione pieniądze przez duże firmy czy polityków.
Większość historii odnosi się do głupoty, pójścia na skróty czy perfidhości.

Polecam, ciekawa książka.

Większość historii odnosi się do głupoty, pójścia na skróty czy perfidhości.

Polecam, ciekawa książka.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Business
  • ! BŚ