Nieposkromiona. Slade

Okładka książki Nieposkromiona. Slade Agnieszka Kotuńska
Okładka książki Nieposkromiona. Slade
Agnieszka Kotuńska Wydawnictwo: Wydawnictwo Vibe Cykl: Nieposkromiona (tom 1) Seria: Nieposkromiona literatura obyczajowa, romans
Nieposkromiona (tom 1)
Nieposkromiona
2022-08-19
2022-08-19

No powiem Wam ,że nie tego się spodziewałam! Książka tak mnie wciągnęła , że szok.
Victoria po tragicznej śmierci rodziców stara się ułożyć sobie życie lecz przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Bo jak 13 Letnie dziecko widząc śmierć rodziców ma się śmiać?! No właśnie nijak.
Naszczęście wyczerpana trafia pod skrzydła wojownika,który daje jej nie tylko miłość ale też uczy walczyć.
Złość tłumiona uchodzi z niej w walce,w klatce więc domyślacie się jaka silna musi być. To ona zawsze wyciąga brata z kłopotów, to ona ostatecznie pomści swoich rodziców.
Historia troszkę się gmatwa, bo Wiki zostaje porwana przez agenta by dostarczyła dowodów na przestępstwo mafiozy. Niestety agent zakochał się w niej z wzajemnością i już nic nie jest takie proste.
Czy zdoła zakończyć misje, czy udawany ślub będzie pomocny?
Przeczytajcie!

ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ

[Współpraca reklamowa z @wydawnictwo_vibe ]

ɴɪᴇᴘᴏꜱᴋʀᴏᴍɪᴏɴᴀ ꜱʟᴀᴅᴇ
Agnieszka Kotuńska

5/5⭐

ǫ: ʟᴜʙɪᴄɪᴇ ʀᴏᴍᴀɴꜱᴇ ᴢ ᴡᴀ̨ᴛᴋᴀᴍɪ ᴡᴀʟᴋ?

Ja zdecydowanie zaczęłam je kochać. Ale od początku. Książka opowiada o Victorii. Walecznej, wulgarnej i trzymającej się ścisło swych zasad kobiecie. Stres i wszystkie problemy rozładowuje podczas nielegalnych walk w klatkach. Wszystko się zmienia gdy po jednej z nich zostaje porwana przez ludzie Slade'a, który daje jej szansę na nowe życie. Jedynym warunkiem jaki stawia przed kobietą jest poślubienie go i pomoc w zemście.

Fabuła książki jest idealna. Dosłownie nic dodać nic ująć. Autorka ma bardzo przyjemny sposób pisania, który otula nas jak miękki kocyk. Nie jest to słodka historia, tylko prawdziwy rollercoaster emocjonalny. Wiele razy czułam dreszczyk czytając tę książkę.

Główni bohaterowie zostali świetnie wykreowani. Każdy z nich ma swój charakter, który widać. Najbardziej podobała mi się postać Victorii, niby z pozoru twardej i wulgarnej kobiety, pod której maską skrywa się zraniona i wrażliwa dziewczyna. Było to bardzo poruszające.

Motyw wszelkiego rodzaju walk, nigdy nie był mi bliski, dlatego jestem zaskoczona faktem jak bardzo ten motyw potrafił mnie pochłonąć. Kiedy ją czytałam, nie wiedziałam świata poza tym co się dzieje w fikcyjnym świecie. Przede mną jeszcze jeszcze druga część, której nie mogę się doczekać!

Gorąco polecam!

ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ

[Współpraca reklamowa z @wydawnictwo_vibe ]

ɴɪᴇᴘᴏꜱᴋʀᴏᴍɪᴏɴᴀ ꜱʟᴀᴅᴇ
Agnieszka Kotuńska

5/5⭐

ǫ: ʟᴜʙɪᴄɪᴇ ʀᴏᴍᴀɴꜱᴇ ᴢ ᴡᴀ̨ᴛᴋᴀᴍɪ ᴡᴀʟᴋ?

❤️ RECENZJA ❤️
( #współpracareklamowa )

Tytuł: "Nieposkromiona Slade"
Seria: Nieposkromiona
Autorka: Agnieszka Kotuńska
Wydawnictwo: Vibe

Viktoria to waleczna kobieta, którą ciężko pokonać. Walczy ona w nielegalnych walkach,które organizowane są w klatkach. W ten sposób odreagowuje problemy i stres, które przysparza jej młodszy brat, którego ciągle musi wyciągać z kłopotów.
Po kolejnej wygranej walce zostaje ona porwana na zlecenia Slade'a. Mężczyzna ma swoich ludzi i kobieta podejrzewaa,że jest on powiązany ze światem przestępczym. Dziewczyna ma szansę na uwolnienie się od problemów i zacząć wszystko od nowa ,ale jak zawsze jest jakiś haczyk. Musi ona zostać żoną mężczyzny ,który ją porwał i pomoc mu w zemście na Alexie.

Czy kobieta zgodzi się na warunki Slade'a?
Czy mężczyźnie uda się poskromić wojowniczkę?

Bardzo polecam książkę, bo czyta się ją bardzo fajnie. Zawarta w niej historia ma dużo zwrotów aukcji. Cięgle coś się dzieje . A charakter głównej bohaterki nie pozwala czytelnikowi się nudzić. Jest to książka o młodej silnej kobiecie ,która dla swojego brata jest w stanie poświęcić wszystko.

❤️ RECENZJA ❤️
( #współpracareklamowa )

Tytuł: "Nieposkromiona Slade"
Seria: Nieposkromiona
Autorka: Agnieszka Kotuńska
Wydawnictwo: Vibe

Tytuł : Nieposkromiona Slade. Tom I.
Autor : Agnieszka Kotuńska
Wydawnictwo Vibe
Data premiery : 19.08.2022r.
#współpracareklamowa
#współpracabarterowa
#współpracarecenzencka

Opis książki :
Victorię trudno poskromić - jest waleczna, wulgarna i trzyma się jedynie swoich zasad. Stres oraz problemy z młodszym bratem rozładowuje podczas nielegalnych walk w klatkach. Gdy po kolejnej z nich zostaje porwana przez ludzi Slade'a, powiązanego ze światem przestępczym przedsiębiorcy, dostaje szansę na nowe życie – musi "tylko" zostać żoną własnego oprawcy i pomóc mu w zemście.
Czy Victorię uda się ujarzmić i przygotować do misji?
Czy kiełkujące między bohaterami uczucie nie pokrzyżuje im planów?
"Nieposkromiona – Slade" to dynamiczna i pełna zwrotów akcji opowieść o miłości i walce. Jednak czy w takim układzie ktokolwiek może czuć się zwycięzcą?
Dlatego zawsze kończyłam w klatce, tam wyładowywałam wszystkie emocje, z którymi sobie nie radziłam. A teraz nie radziłam sobie z uczuciami do tego faceta. Nie mogłam ich utrzymać w ryzach. Uciekały do niego, do mężczyzny, który mnie porwał, rozkochał w sobie i miał zamiar porzucić. Czułam, że tracę nad nimi kontrolę.

"Miała naprawdę trudny charakter, doskonale wiedział, z czego to wynikało. Z samej natury była buntowniczką, a problemy z jej młodszym bratem tylko podsycały ogień, który nieustannie płonął w jej sercu."

Victoria jest z natury buntowniczką, która w swoim życiu zaznała piekła na ziemi. Przez co stała się twarda, ustaliła sobie swoje własne zasady, których się trzyma. Jedyne co spędza jej sen z powiek to jej młodszy brat który ma smykałkę do pakowania się w kłopoty.
Dziewczyna aby odreagować stres walczy w nielegalnych walkach w klatkach.
Po ostaniej walce zostaje porwana przez niebezpiecznego Slade.
Czego mężczyzna chce od kobiety?
Czy Victoria zgodzi się na układ, który zaproponuje jej Slade?

Książka wciąga już od pierwszej strony.
Lekkie pióro autorki i świetna fabuła zwiastują dzień z idealną lekturą, której główna bohaterka swoją charyzmą sprawia, że historia nabiera barw.
Dobrze wykreowani bohaterowie.
Walki w klatkach, niebezpieczeństwo, porwanie, trudne decyzje to tylko kilka motywów, które zachęcają do sięgnięcia po lekturę.
Niepowtarzalny romans mafijny, który rozbudzi w was emocje.
Mafia, zemsta i zwroty akcji tylko dowodzą temu, że ta historia obroni się sama przed krytyką.
Gorąco polecam.
Dziękuję autorce za zaufanie i egzemplarz recenzencki.
#książkoweimpresje
#ewelabook

Tytuł : Nieposkromiona Slade. Tom I.
Autor : Agnieszka Kotuńska
Wydawnictwo Vibe
Data premiery : 19.08.2022r.
#współpracareklamowa
#współpracabarterowa
#współpracarecenzencka

Opis książki :

Podoba mi się styl pisania autorki I już nawet dałam Pani Agnieszce znać, że ja chcę kontynuację na już.

Victoria młoda kobieta, buntowniczka, która przeszła piekło. Jest wulgarna, twarda. Ustaliła sobie pewne zasady, których się mocno trzyma. Jedyne problemy i jedyny stres jakiego może doznać w swoim życiu jest spowodowany przez jej młodszego brata. Jest mistrzem pakowania się w kłopoty. Victoria aby odreagować wszystko walczy w klatkach. Oczywiście nielegalnie, w podziemiu. Przy okazji dostaje całkiem niezłą kasę. Po ostatniej walce Victoria zostaje porwana przez jednego z niebezpiecznych ludzi. Ma szansę ułożyć sobie życie na nowo. Z dala od wszystkich problemów, walk. Tylko musi zostać żoną Slada człowieka, który ją porwał. Czy Victoria zgodzi się na taki układ kiedy Slade odkryje przed nią wszystkie karty ? W sumie wszystkie to za dużo powiedziane.
Zachęciłam ?

W wieku trzynastu lat życie Victorii całkowicie się zmienia. Jej rodzice zostają zamordowani, a dziewczynie udaje się uciec razem z młodszym bratem. Od tego czasu mijają lata. Victoria jest teraz kobietą, która swojego brata Barta wciąż musi wyciągać z kłopotów. Chłopak jest narkomanem, więc ciągle wpada w długi. Victoria, pomimo tego, że ma dosyć wyciągania go z opresji, czuję się za niego odpowiedzialna i wie, że jest on jedyną, najbliższą jej rodziną. Kobieta została wyszkolona i umie walczyć lepiej niż niejeden mężczyzna. Dzięki bratu musi stoczyć walkę w klatce z właśnie facetem. Nie przypuszcza, że jest na "celowniku" innego mężczyzny, Slade'a. Ma on wobec niej pewne plany. Jakie?

Gdy otrzymałam możliwość poznania tej historii, trochę się obawiałam. Postać głównej, mocno charakternej bohaterki trochę mnie odstraszała. Teraz, po przeczytaniu plułabym sobie w brodę, bowiem ta historia jest tak dobra i wciągająca, że nawet nie macie pojęcia. Przede wszystkim nieczęsto spotyka się taką dziewczynę. Victoria jest to bowiem kobieta, która jest pyskata, władcza, silna i odważna! Nie łamie jej żaden problem i radzi sobie z nim na swój własny sposób. Często jest to za pomocą pięści i kopniaków. Wulgaryzmy i cięty język są także jej formą obrony. Życie jej nie rozpieszczało, a gdy trafia na Slade'a wydaję sie, że coś się zmieni, gdyż nieplanowanie rodzi się między nimi uczucie. Uczucie na tyle zaskakujące, gdyż ich znajomość zaczyna się od porwania, by kolejno trwało z daleka od siebie i opierało się na misji, którą ma wykonać Vicki, a skończyć ma się na porzuceniu. Czy jednak do tego dojdzie, sama tego nie wiem - myślę że trzeba się o tym przekonać w drugim tomie ❤️.

Dawno nie miałam w ręku tak ciekawej lektury, gdzie walka wybija się w fabule. Krav maga i tajski boks są atrakcyjnym punktem w tej historii i naprawdę sprawiają, że fabuła obfituje w zwroty akcji. Zawarta została również w historii szczypta tajskich tradycji i obrzędów. Mnie zachwyciła narracja, bo rzadko się zdarza, by historia była pisana w pierwszej i trzeciej osobie. Taki zabieg naprawdę urozmaica to, co się czyta! Bardzo, naprawdę bardzo podobała mi się "Nieposkromiona. Slade" i szczerze polecam 🙂, a ja biorę się za drugą część z wielką przyjemnością 🙂.

NIEPOSKROMIONA SLADE
NIEPOSKROMIONA ALEX
@agnieszkakotunska_writer
@wydawnictwo_vibe

"Born for fight"
"Urodzona by walczyć"

Dzisiaj zapraszam Was na recenzje dwóch części, w których główna bohaterką jest Viktoria. Życie jej nie oszczędzało a wręcz zmusiło do tego, aby zaczęła walczyć o siebie i swojego brata, wkońcu mieli tylko siebie. Tylko czy bycie silna i niezależną kobietą przypadkiem nie wpakowalo jej w kolejne, jeszcze większe tarapaty?
Czy można wpaść z deszczu pod rynnę?
W jej wypadku można!!

"Pożegnał anioła a schwytał diablice. "

Jeżeli szukacie książek wyjątkowych, nieszablonowych, porywających oraz nie boicie się rozlewu krwi, to polecam Wam te dwie historie. Autorka oczarowała mnie swoim stylem, piórem oraz charyzmą głównej bohaterki.
Kochana autorko, potrzebuje następnej części na już. Ależ to były historię. Niesamowite, trzymające w napięciu, emocjonujące, wręcz zachwycające. Pochłonęłam je w ekspresowym tempie. Agnieszka stworzyła bohaterkę, która już od pierwszych stron skradła moje serce. Silna, odważna, ambitna, oddana, nieustarszona, waleczna. Mogłabym tak wypisywać w nieskończoność. I wiecie co, w tym wszystkim jest najbardziej irytujące, że w te wszystkie tarapaty wplątywali ją mężczyźni. Na każdym etapie jej życia, kiedy już miała nadzieję na normalne życie, kolejny mężczyzna zaczynał je komplikować.
Czy Viktoria będzie miała szanse na normalne życie?

Tego zapewne dowiemy się w kolejnej części, którą nie ukrywam wypatruje z ogromną niecierpliwością.
A Wy kochani nadrabiajcie te części,bo gwarantuje że nie będziecie mógli się od nich oderwać 🔥

NIEPOSKROMIONA SLADE
NIEPOSKROMIONA ALEX
@agnieszkakotunska_writer
@wydawnictwo_vibe

"Born for fight"
"Urodzona by walczyć"

Victoria od samego początku nie miała łatwo. Teraz, kiedy jest dorosła musi się ukrywać, lecz jej jedynym sposobem na rozładowanie emocji i ratowanie brata są nielegalne walki. Na jednej z takich walk Vicoria zostaje zauważona, kiedy powala przeciwnika o płci przeciwnej. Zaraz po tym zostaje uprowadzona przez bezwzględnego mężczyznę. Ma dla niej zadanie, które musi wykonać i nie ma tu możliwości o niezrealizowania ich. Nie ma wyboru i zgadza się, choć to, co powie jej Slade nie koniecznie może się jej spodobać. Musi pomóc zemścić się na Aleksie, lecz czy aby na pewno?

Przed kim ucieka Victoria?

Kim okaże się Slade?

Czy między tym dwojgiem pojawią się uczucia?

Czy ta misja może okazać się niebezpieczna?

Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Po przeczytaniu tej powieści potrzebowałam chwili, aby pozbierać się po tym, co zaserwowała nam autorka. Język i styl pisarki jest przyjemny w odbiorze a postacie i fabuła jest tak niesamowita, że nie sposób odłożyć książki dopóki nie skończy się czytać do ostatniej kropki. Zakończenie powieści jest tak zaskakujące, lecz pociesza mnie to, że mam pod ręką drugą część i nie muszę czekać na kontynuację.

„Nieposkromiona. Slade” jest to niezwykła historia, która pokazuje nam jak z trudnymi tematami borykają się bohaterowie. Decyzje, które muszą podjąć i to, co może im się przydarzyć to tylko wierzchołek góry lodowej. Ja z czystym sumieniem serca mogę wam tę książkę polecić a emocje, jakie odnajdziecie w tej książce nie będzie doskwierała wam nuda.

,,Nieposkromiona Slade" @agnieszkakotunska_writer @wydawnictwo_vibe

Victoria, silna, pewna siebie, gotowa na wszystko w obronie swojego brata, życiowy stres rozładowuje podczas nielegalnych walk w klatkach. Pewnego dnia, właśnie po takiej walce zostaje odurzona i porwana przez ludzi Slade'a. Mężczyzna ma dla niej propozycje nie do odrzucenia, ma zostać jego żoną i pomoc w zemście.

Czy Slade namówi kobietę do współpracy? Czy Viktoria podejmie się zadania, po mimo uczucia rodzącego się między nią i jej porywaczem?

Mimo iż Slade zlecił porwanie Victorii, to już od pierwszych chwil między tą dwójką niesamowicie iskrzy, dawno nie czytałam romansu mafijnego, a przy tym naprawdę dobrze się bawiłam.
To lektura pełna emocji i zwrotów akcji, czyta się ją bardzo szybko, no i uwielbiam historię w których główna bohaterka jest silna postać kobieca, a Victoria jest zdecydowanie taką postacią. Zaraz zabieram się za drugi tom by poznać dalsze losy bohaterów i dowiedzieć czy kobiecie udało się osiągnąć swój cel

,,Nieposkromiona Slade" @agnieszkakotunska_writer @wydawnictwo_vibe

Jak bardzo będziecie zdziwieni, jak powiem Wam, że mam dla Was kolejna interesującą lekturę? Zapewne nie bardzo, jednak rzeczywiście mam dla Was coś ciekawego.

Otóż przedstawiam Wam historię Victorii — młodej kobiety, której życie z początku toczyło się spokojnie u boku kochającej rodziny. Jednak jak można się tego domyślić, sielanka nie trwa zbyt długo. Pewnej tragicznej nocy jej poukładane życie wywraca się do góry nogami. Nagle staje się świadkiem egzekucji własnych rodziców i razem z młodszym bratem musi uciekać przed bardzo niebezpiecznymi ludźmi. Lata mijają, a Victoria zdołała ułożyć sobie jakoś życie, mimo ciągłego oglądania się za siebie, a niestety uzależnienie braciszka generuje kolejne kłopoty. Przez cały ten czas dziewczyna szkoliła się na tyle, aż stała się prawdziwą mistrzynią walk w klatce. Ostatnia spektakularna wygrana sprowadza na Victorię kolejny życiowy zwrot. Zostaje uprowadzona przez tajemniczego Slade’a, który ma dla niej propozycję nie do odrzucenia. Czy dziewczyna przystanie na jego warunki? Jak wysoka okaże się cena za jej prawdziwą wolność i co takiego będzie musiała zrobić Victoria?

Autorka postawiła na coś zupełnie innego i nie ukrywam, podobało mi się to. Z jawną premedytacją nie chcę Wam zdradzać całego pomysłu, abyście sami mogli go odkryć. Pani Agnieszka stworzyła niebanalną historię, której zdecydowanie daleko od miłej i lekkiej przygody. To opowieść o dwóch pokiereszowanych duszach, które muszą uporać się ze swoją przeszłością, a przy tym pałają prawdziwą żądzą zemsty.
Główna bohaterka to silna, choć trochę zagubioną osobowość z prawdziwym charakterem i pazurem, a za to kreacja Slade jest niesamowicie intrygująca. To postać, która dla zemsty jest gotowa do zejścia do samego piekła, to mężczyzna tajemniczy i emanujący siłą oraz nieustępliwością. Pomimo jawnego uczucia do Victorii, nie waha się nawet przez moment i dąży do realizacji swojego celu. Victoria zaś, zmagając się z traumą i przeciwnościami losu, musi podjąć trudne decyzje.
Do tego wszystkiego fenomenalnie została wpleciona intryga i dość ryzykowny plan. Dla takiego mola książkowego jak ja, który lubi takie historie to był prawdziwy rarytas i połączenie idealne. Autorka fajnie dopracowała całość w najdrobniejszych szczegółach i za to należy się ogromny plus. „Nieposkromiona” to prawdziwa emocjonalna przejażdżka bez trzymanki i już nie mogę się doczekać dalszej części tej historii. Gorąco polecam!

• Patronat

Dodaj cytat z książki Nieposkromiona. Slade