Nieposkromiona. Alex

Okładka książki Nieposkromiona. Alex Agnieszka Kotuńska
Okładka książki Nieposkromiona. Alex
Agnieszka Kotuńska Wydawnictwo: Wydawnictwo Vibe Cykl: Nieposkromiona (tom 2) Seria: Nieposkromiona literatura obyczajowa, romans
Nieposkromiona (tom 2)
Nieposkromiona
2023-02-14
2023-02-14
9788396632005
romans sensacyjny romans gangsterski akcja romans obyczaj silne kobiety

ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ

[Współpraca reklamowa z @agnieszkakotunska_writer ]

ɴɪᴇᴘᴏꜱᴋʀᴏᴍɪᴏɴᴀ ᴀʟᴇx
Agnieszka Kotuńska

5/5⭐

"- ᴜʀᴀᴛᴏᴡᴀᴌᴀꜱ́ ɴᴀꜱ - ᴘᴏᴡɪᴇᴅᴢɪᴀᴌ ᴢ ɴɪᴇᴅᴏᴡɪᴇʀᴢᴀɴɪᴇᴍ.
- ᴏᴄᴢʏᴡɪꜱ́ᴄɪᴇ, ᴢ̇ᴇ ᴛᴀᴋ. ᴀ ᴄᴏ ᴍʏꜱ́ʟᴀᴌᴇꜱ́, ᴢ̇ᴇ ᴡᴀꜱ ᴛᴀᴋ ᴢᴏꜱᴛᴀᴡɪᴇ̨?"

Kontynuacja opowieści o silnej kobiecie, która sprawy stawia jasno. Victoria jest tym typem bohaterki, która nie daje sobą pomiatać, wręcz przeciwnie, w tej grze to ona rozdaje karty. W recenzji pierwszego tomu wspominałam jak bardzo jestem pod wrażeniem tej historii. Zdecydowanie podtrzymuje te słowa.

Ilość emocji jaka spadła na mnie w tej książce, pokazała mi tylko u wyłącznie to, jak duży talent pisarski posiada autorka. Świetnie prowadzona akcja, bohaterowie, którzy są nieszablonowi to tylko garstka tego co znajdziecie w tej serii.

Nielegalne walki, cierpienie, ciągłe intrygi i serce, które nie zgadza się z rozumem. Trzymanie w napięciu czytelnika, to jakaś wybitna specjalność autorki, z jaką jeszcze niegdy się nie spotkałam. Niewiele jest takich książek, które wciągnęły mnie bez reszty.

Bardzo dziękuję autorce za możliwość odbycia tej niesamowitej przygody jaką przeżyłam z tą serią! Oczywiście z niecierpliwością czekam na następny tom!

ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ

[Współpraca reklamowa z @agnieszkakotunska_writer ]

ɴɪᴇᴘᴏꜱᴋʀᴏᴍɪᴏɴᴀ ᴀʟᴇx
Agnieszka Kotuńska

5/5⭐

"- ᴜʀᴀᴛᴏᴡᴀᴌᴀꜱ́ ɴᴀꜱ - ᴘᴏᴡɪᴇᴅᴢɪᴀᴌ ᴢ ɴɪᴇᴅᴏᴡɪᴇʀᴢᴀɴɪᴇᴍ.
- ᴏᴄᴢʏᴡɪꜱ́ᴄɪᴇ, ᴢ̇ᴇ ᴛᴀᴋ. ᴀ ᴄᴏ ᴍʏꜱ́ʟᴀᴌᴇꜱ́, ᴢ̇ᴇ ᴡᴀꜱ ᴛᴀᴋ ᴢᴏꜱᴛᴀᴡɪᴇ̨?"

Czekam na kolejną część, bo to co się tu wydarzyło nie pozwala mi zapomnieć o tej walecznej bohaterce.
Polubiłam lekkie pismo autorki. Będę polecać wszystkim.

Powracamy do powieści Victorii.
Po podpisaniu umowy z Alexem, dziewczyna musi się wprowadzić do jego posiadłości. Victoria podpisała umowę na rok czasu po upływie dwunastu miesięcy zostanie zabita chyba, że zmieni zdanie. O takim czymś nie została poinformowana przez Slade. To ją zaskoczyło. Mimo tego, że nie dostaje wolnego Victoria podchodzi do tej misji z ogromną zawziętością, ale i ona zostaje poddana wielkiej próbie. Dziewczyna z góry założyła, że będzie to dość męczące żyć zdała od ukochanego. Tylko sama nie wie kiedy stała się częścią rodziny i pokochała córkę Alexa jak swoją.
Co będzie dla niej ważniejsze lojalność wobec ukochanej osoby czy wybierze miłość i przywiązanie ?
Zachęciłam ?

Polubiłam lekkie pismo autorki. Będę polecać wszystkim.

Powracamy do powieści Victorii.

Dzisiaj wraz z moim czytelniczym autobusem chciałabym Was zabrać na ponowne spotkanie z Victorią, młodą kobietą, którą życie nigdy nie rozpieszczało. Po tragicznej śmierci rodziców ukrywała nie tylko swoje istnienie, ale także opiekowała się swoim problematycznym bratem. Po latach życia w ukryciu została porwana i przymuszona do ślubu z tajemniczym Sladem, który z kolei wobec niej także miał pewien plan. Victoria musi przeniknąć w szeregi niebezpiecznego i bezwzględnego Alexa, aby wszelkimi sposobami zyskać jego zaufanie i zdobyć obciążające go dowody. Podpisując z nim umowę, rozpoczyna grę o przetrwanie, gdzie każdy nieostrożny krok lub decyzja może okazać się dla niej tragiczna w skutkach. Musi wykazać się niesamowitym sprytem i inteligencją oraz intuicją, aby doprowadzić swoją misję do samego końca. Odcięta od świata zewnętrznego, zamknięta w prawdziwej fortecy i zdana tylko na siebie rozpoczyna walkę nie tylko o siebie, ale także o powrót do ukochanego męża. Jednak miesiące mijają, a życie w fortecy nie do końca jest takie, jakiego się spodziewała. Alex również nie jest dla niej taki jaki myślała. Czy jednak Victoria i tym razem wyjdzie z tego zwycięsko? Czy Alex ją zdemaskuje? A może to jednak Slade okaże się w tej historii tym złym? Kogo wybierze Victoria i komu będzie lojalna?

Oczywiście nie zdradzę Wam odpowiedzi na te pytania, jednakże chciałabym Was bardzo zachęcić do zapoznania się z tą historią. Mnie ona przypadła baaaardzo do gustu i szczerze przyznam, że ten tom podobał mi się jeszcze bardziej niż jego poprzednik. Pani Agnieszka fantastycznie zbudowała napięcie i to oczekiwanie aż tajemnice wyjdą na jaw. Ta niewiadoma mocno intrygowała, a co za tym idzie, powodowała, że nie można się było od niej oderwać nawet na moment. A przy tym ta niepewność z każdym kolejnym rozdziałem przybierała tylko na sile aż do kulminacyjnego momentu. Nie wiadomo było, komu Victoria może tak naprawdę zaufać, a może nikt nie jest tu odpowiedni. Oj Kochani, uwielbiam właśnie takie historie. Takie połączenie romansu, akcji, sensacji i misternej intrygi. Razem z bohaterką przeniknęłam w szeregi mrocznego Alexa, który ma prawdziwe dwie twarze, potrafi być bezwzględy, ale także i czuły, ale jedno jest pewne, nigdy nie wybacza zdrady. Na uwagę również zasługuje kreacja Emila, który powodował prawdziwe ciarki na moim ciele. Taka szara eminencja z prawdziwą mroczną wyobraźnią. A zakończenie, no cóż, ja do tej pory nie wiem co mam ze sobą zrobić i koniecznie chcę wiedzieć, co było dalej. Zostawiając tak czytelnika w niewiedzy, jest po prostu niehumanitarne 🙂 Oczywiście czekam z utęsknieniem na kolejny tom.

Za możliwość ponownego spotkania Victorii i poznania Alexa dziękuję autorce.

Kolejna część jest tak samo dobra. Autorka dała radę utrzymać poziom.
Wiktoria zostaje wysłana na misję, by dostarczyć dowodów na chandel organami przez nieuchwytnego mafiozo. Od początku wie, że to tylko rok, a jednak obdarza uczuciem dziecko kryminalisty. Sama nie może mieć dzieci i nigdy do nich nie lgnęła aż tu nagle niemowlak uspokaja się w jej ramionach.
Miłość, przywiązanie i chęć stworzenia rodziny może przeważyć i sprawić ,że to już nie będzie tylko misja.
Jestem zdecydowanie team Alex pomimo wiedzy o przestępstwach tego gościa.
Czemu tak skrzywdzona dziewczyna nie może w końcu zaznać szczęścia? Czy będzie jej to dane?
Sprawdź sam!

Kolejna część jest tak samo dobra. Autorka dała radę utrzymać poziom.
Miłość,...

Tytuł : Nieposkromiona Alex.
Autor : Agnieszka Kotuńska
Wydawnictwo Vibe
Data premiery : 14.02.2023r.
#współpracareklamowa
#współpracabarterowa
#współpracarecenzencka

Opis książki :
Victorię w życiu zdradzono wiele razy, ale po raz pierwszy to ona będzie musiała zdobyć czyjeś zaufanie, aby osiągnąć zamierzony cel. Podpisanie umowy z Alexem do złudzenia przypominało kontrakt z diabłem. Praca dla człowieka bezwzględnego i bezdusznego wydaje się prawdziwą drogą przez piekło. Dziewczyna podchodzi do swojej misji z ogromną zawziętością, która z czasem zostaje poddana próbie. Jednak życie w fortecy Alexa nie do końca jest tak straszne, jak tego oczekiwała. Kobieta nieświadomie staje się częścią zespołu i rodziny, doświadczając uczuć, których nie zaznała w dzieciństwie. Na jej drodze pojawiają się przeszkody, które diametralnie zmieniają postrzeganie całej sytuacji.
Każdy z możliwych wyborów doprowadzi ją do złamanego serca…
Czy dziewczyna podąży śladem miłości i przywiązania?
Czy lojalność wobec męża okaże się jednak błędem?
„Nieposkromiona – Alex” to kontynuacja pikantnej opowieści o tym, jak burzliwe bywa życie na pograniczu prawa. Miłość wśród gangsterów okazuje się przepisem na prawdziwie emocjonujący rollercoaster!

" Poczucie odpowiedzialności sprawiało, że w środku byłam cała roztrzęsiona. To ja zostałam przeklętym konfidentem, wtyczką. Bałam się, żeby ta informacja nigdzie nie wypłynęła. Tylko o tym myślałam. Czy wzbudzę jego zaufanie na tyle, bym mogła swobodnie przekazywać informacje Slade'owi? W tej chwili wiedziałam, że do tego daleka droga. "

Victoria nigdy nie miała w życiu łatwo.
Teraz, kiedy przyszło jej podjąć trudną decyzję, która zaważy na jej bezpieczeństwe postanawia pomóc mężowi i przyjmuje propozycje pracy u Alexa.
Slade okazuje się być agentem federalnym a Alex niebezpiecznym gangsterem.
Czy kobieta poradzi sobie z zadaniem?
Wszystko zaczyna się robić coraz trudniejsze, kiedy Victoria wpada w oko Alex'owi. Co najlepsze on też nie jest jej obojętny.
Czy Victorii uda się doprowadzić sprawę do końca?
Czy Alex odkryje podstęp?
Victoria stanie przed dylematem Slade czy Alex? Kogo wybierze? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów?

Tak jak tom pierwszy to i tom drugi wciąga czytelnika już od pierwszej strony.
Autorka nie zwalnia tempa. Akcja, niebezpieczeństwo, miłość, pożądanie.
Tak naprawdę od samego początku do końca nie wiadomo komu ufać.
Narracja poprowadzona jest w pierwszej i trzeciej osobie, co sprawia, że czytelnik może bardziej zagłębić się w lekturze.
A wątek trójkąta miłosnego wzbudza wyobraźnię.
Gorąco polecam.
Dziękuję autorce za zaufanie i egzemplarz recenzencki.
#książkoweimpresje
#ewelabook

Tytuł : Nieposkromiona Alex.
Autor : Agnieszka Kotuńska
Wydawnictwo Vibe
Data premiery : 14.02.2023r.
#współpracareklamowa
#współpracabarterowa
#współpracarecenzencka

Opis książki :

Po przeczytaniu pierwszej części nie pozostało nic innego jak zapoznanie się z kolejnym tomem tej serii. Nie zabraknie tu wielu emocji i niespodzianek, jakie zaskoczyły mnie. Nie spodziewałam się takich rewelacji, ale wiecie, co? Warto było zarwać nockę.

Victoria od początku nie miała łatwo w życiu. Teraz, kiedy musi podjąć nie łatwą decyzję, która może zagrażać jej życiu. Postanawia pomóc mężowi i zgadza się na propozycję pracy u Alexa. Nie wiedziała od początku, na co się pisze i jakie konsekwencje będzie musiała tego ponieść.

Lecz czy uda się Victorii zdobyć dowody dla Slad’e?

Co wydarzy się w między czasie?

Czy Victoria znów zostanie zdradzona?

Pani Agnieszka jest niesamowitą pisarką. Jej powieść tak bardzo wciągnęła mnie, że nie mogłam odłożyć książki dopóki nie skończyłam czytać. W tej historii czujemy dużo emocji a autorka nie zwalnia tempa. Jedno wydarzenie przechodzi w drugie a my nie nudzimy się i czytamy z zapartym tchem.

Język i styl autorki jest przyjemny w odbiorze a postacie są ciekawie wykreowane, że nie sposób odłożyć książki na bok dopóki nie skończy się czytać. Zakończenie powieści zostawia nas w takim momencie, że tak naprawdę nie wiemy jak może potoczyć się ta historia.

„Nieposkromiona. Alex” jest to powieść, która już na samym początku bardzo mnie zaciekawiła i pochłonęła bez reszty. Niewątpliwie czekam na kolejny tom gdyż już nie mogę się doczekać dalszych losów bohaterów. Zapraszam serdecznie do przeczytania.

Victoria poślubia Slade'a. Młodzi małżonkowie nie mają czasu dla siebie, gdyż kobieta ma misje do wykonania, którą narzucił jej mąż. Kobieta podejmuje się pracy z zamieszkaniem u Alexa, największego wroga Slade 'a i musi zdobyć dowody przeciwko niemu. Okazuje się, że Alex jest niebezpiecznym gangsterem, a Slade 'a agentem federalnym, o czym Vicky nie miała pojęcia. Pomimo tego, że kobieta nie ma łatwego zadania, bardzo się stara z niego wywiązać i wrócić do męża. Wszystko zaczyna się komplikować, gdy Victoria oczarowuje Alexa i to z wzajemnością. Kobieta nie dość, że ma trudne zadanie do wykonania, to wewnętrznie walczy sama ze sobą. Czy uda jej się doprowadzić sprawę do końca? Kogo kobieta wybierze: Slade 'a czy Alexa?

"Nieposkromiona. Alex" jest drugim tomem, w którym poznajemy dalsze losy Victorii, bohaterki silnej i walecznej, której los wciąż rzuca kłody pod nogi. Ta dziewczyna nie boi się problemów i z każdym stara sobie radzić najlepiej jak potrafi. U jej boku w tym tomie pojawia się Alex, niebezpieczny człowiek mafii. Mężczyzna choć bywał bezwzględny, względem kobiety pokazywał swoje mniej mroczne, a bardziej łagodne oblicze.

Pojawia się tu wątek trójkąta miłosnego. Vicky, pomimo tego, że pokochała męża i marzyła, by z nim być, to miała świadomość, że Slade skazał ją na wielkie niebezpieczeństwo. Alex natomiast był dobry i wyrozumiały względem pyskatej Victorii, więc kobieta z biegiem czasu inaczej zaczęła patrzeć na niego. Mętlik w głowie powodował, że kobieta gubiła się w swoich uczuciach i nie była już pewna, kogo kocha - przeczytacie, to sami zrozumiecie, że nie ma co jej się dziwić. Miała naprawdę ciężki orzech do zgryzienia 🤔.

Seria "Nieposkromiona" jest to seria romansów sensacyjnych. Dzieje się tu naprawdę wartka akcja! Uczucia uczuciami, ale tu naprawdę jest sensacyjnie i zadziwiająco! Fabuła w obu tomach jest bardzo wciągająca, a czyta się po prostu to wszystko jednym tchem. Narracja w pierwszej i trzeciej osobie sprawia, że bardziej można się wgłębić w tę historię. Tom drugi jest równie dobry, jak tom pierwszy! Są tu momenty, gdy napięcie naprawdę trzyma! Kochani, dajcie sobie szansę na poznanie losów Victorii, bo warto! Ja czekam na więcej!!! Mój niedosyt jest duży, bowiem zakończenie tego tomu zostawiło mnie w niewiedzy. Chce poznać odpowiedź na pytanie, które pojawiło się po przeczytaniu końcowki książki 🤔❤️.

NIEPOSKROMIONA SLADE
NIEPOSKROMIONA ALEX
@agnieszkakotunska_writer
@wydawnictwo_vibe

"Born for fight"
"Urodzona by walczyć"

Dzisiaj zapraszam Was na recenzje dwóch części, w których główna bohaterką jest Viktoria. Życie jej nie oszczędzało a wręcz zmusiło do tego, aby zaczęła walczyć o siebie i swojego brata, wkońcu mieli tylko siebie. Tylko czy bycie silna i niezależną kobietą przypadkiem nie wpakowalo jej w kolejne, jeszcze większe tarapaty?
Czy można wpaść z deszczu pod rynnę?
W jej wypadku można!!

"Pożegnał anioła a schwytał diablice. "

Jeżeli szukacie książek wyjątkowych, nieszablonowych, porywających oraz nie boicie się rozlewu krwi, to polecam Wam te dwie historie. Autorka oczarowała mnie swoim stylem, piórem oraz charyzmą głównej bohaterki.
Kochana autorko, potrzebuje następnej części na już. Ależ to były historię. Niesamowite, trzymające w napięciu, emocjonujące, wręcz zachwycające. Pochłonęłam je w ekspresowym tempie. Agnieszka stworzyła bohaterkę, która już od pierwszych stron skradła moje serce. Silna, odważna, ambitna, oddana, nieustarszona, waleczna. Mogłabym tak wypisywać w nieskończoność. I wiecie co, w tym wszystkim jest najbardziej irytujące, że w te wszystkie tarapaty wplątywali ją mężczyźni. Na każdym etapie jej życia, kiedy już miała nadzieję na normalne życie, kolejny mężczyzna zaczynał je komplikować.
Czy Viktoria będzie miała szanse na normalne życie?

Tego zapewne dowiemy się w kolejnej części, którą nie ukrywam wypatruje z ogromną niecierpliwością.
A Wy kochani nadrabiajcie te części,bo gwarantuje że nie będziecie mógli się od nich oderwać 🔥

NIEPOSKROMIONA SLADE
NIEPOSKROMIONA ALEX
@agnieszkakotunska_writer
@wydawnictwo_vibe

"Born for fight"
"Urodzona by walczyć"

Jeżeli czytaliście pierwszy tom tej powieści to na pewno doskonale wiecie jak bardzo była emocjonalna i zaskakująca. Ale jeżeli myślicie, że było to wszystko na co stać autorkę to jesteście w błędzie. Tom drugi zwali Was z nóg! To co tu się dzieje trudno nawet opisać słowami, to po prostu trzeba przeczytać.

Victoria zostaje wysłana na - nie oszukujmy się - samobójczą misję do wroga jej męża. Jej zadanie jest bardzo niebezpieczne i wydaje się niemalże niemożliwe. Jednak wielokrotnie udowodniła na co ją stać, więc jest szansa, że i tym razem dopnie swego. Ma zdemaskować tożsamość Alexa, który od teraz jest jej szefem, a także dostarczyć wszelkich obciążających go dowodów swojemu mężowi.

Czy uda jej się wykonać misje?

Czy Alex odkryje jej prawdziwą tożsamość?

Czy mężczyzna faktycznie jest taki, jakim przedstawiał go Slade?

Jak wiele niebezpieczeństw będzie od tej pory czyhało na Viktorię?

Jak bardzo to zadanie ją zmieni ?

Przy kim poczuje się bezpieczna? Kogo będzie się obawiała najbardziej, a za kogo będzie gotowa oddać własne życie?

Pytań jest znacznie więcej, a odpowiedzi z pewnością Was zaskoczą.

Z mojego doświadczenia rzadko kiedy tom drugi jest tak samo dobry jak pierwszy. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale zwykle tomy pierwsze bardziej mi się podobają. Byłam więc mile zaskoczona, że w przypadku tej serii tom drugi nie tylko dorównuje pierwszemu, ale też jest moim zdaniem jeszcze bardziej genialny. Mamy tu sporo akcji, która zawsze rusza z kopyta w najmniej oczekiwanym przez nas momencie. Mamy tu też kobietę silną i delikatną jednocześnie, zaplątaną w zawiłą grę nie tylko życia i śmierci, ale także miłości, zdrady i pożądania. Tutaj tak naprawdę do samego końca nie wiadomo co się zdarzy i komu można zaufać.

A teraz parę słów do autorki (po prostu muszę!) - Ty się kobieto prosisz o uduszenie xD. Zostawiać czytelnika w takim momencie, z tyloma pytaniami... No i co ja mam teraz ze sobą począć... Natychmiast proszę mi tu tworzyć kolejną część :) Czekam na nią z niecierpliwością, a znając już Twoje pióro i możliwości nie mogę się doczekać jeszcze bardziej. Inni autorzy będą niepocieszeni, bo u mnie bardzo wysoko podniosłaś poprzeczkę czytelniczą, więc będę teraz wybredniejsza i bardziej krytyczna wobec tego stosiku, który czeka na półce na przeczytanie ;p.

Victoria zostaje wysłana na - nie oszukujmy się - samobójczą...

❤️🥊 RECENZJA 🥊❤️

Kochani dziś przychodzę do was z drugim tomem i niezwykłym romansem mafijnym „Nieposkromiona Alex”. Po przeczytaniu pierwszej części czułam duży niedosyt i już się nie mogłam doczekać, aż przeczytam jej kontynuację. Bardzo podoba mi się pióro autorki, które przypadło mi do gustu od pierwszej chwili.
Już są, prolog sprawił, że chciałam więcej dużo więcej.
To, co tu się wydarzyło, nadal nie mogę w to uwierzyć. To był totalny rollercoaster emocjonalny. Nie mogłam się od niej oderwać, dopóki nie dobrnęłam do samego końca. Cały czas byłam trzymana w dużym napięciu dzięki akcji, która miała tu miejsce. Również nie obyło się od wzruszeń, ale i też od humoru.
W tej powieści nie zabraknie pożądania, namiętności, różnicy wieku, porwania, rozczarowana, zemsty, strachu, tajemnic, miłości, bólu, jak i cierpienia.

Victoria po ślubie ze Sladem podpisuje umowę z Alexem jego wrogiem, aby osiągnąć zamierzony cel i tym samym wydaje na siebie wyrok, wkraczając w paszcze lwa niebezpiecznego i bezwzględnego. Jednak misja Victorii w fortecy Alexa nie do końca będzie taka straszna jak sobie to wyobrażała na początku. Szybko zaczynają budzić się w niej uczucia, których nie powinna czuć i których nie zaznała w dzieciństwie oraz zbyt bardzo przywiązuje się do zespołu i rodziny Alexa.
Co z tego wyniknie?
Co się wydarzy w domu Alexa?
Jakie tajemnice wyjdą na jaw?
Czy Victoria będzie bezpieczna?
Jakiego wyboru dokona?
Czy kolejny raz zostanie zdradzona?
Czy ta historia będzie miała swój szczęśliwy finał?

Victoria będzie musiała dokonać bardzo ważnych wyborów między miłością a lojalnością wobec męża.
Czy ktoś jeszcze będzie chciał zdobyć jej serce?
Nie ukrywam, że podoba mi się jej charakter silnej wojowniczki, która jednym ciosem potrafi pokonać swojego przeciwnika. Walka nie jest, jej straszna udowodniła to kilkukrotnie. Od początku jej kibicowałam. Jednak momentami miałam mieszane uczucia co do jej osoby i tego, czego się dopuściła, miałam ochotę nią wstrząsnąć i powiedzieć Victoria co ty odwalasz. 😊
Slade mężczyzna tajemniczy, który wciąż walczy ze swoimi demonami z przeszłości. Nie ukrywam, że nie spodobało, mi się to jak potraktował Victorie, wysyłając ją w miejsce, z którego może nie być powrotu. Czy tak wgląda miłość?
Alex, natomiast jest gangsterem bezwzględnym i bez jakichkolwiek zasad. Też taki trochę bad boy. Przyznaję, że jego postać nie wywarła do końca na mnie dobrego wrażenia, a dlaczego?
Tego wam nie mogę, zdradzić przeczytajcie i przekonajcie się sami.

Autorka potrafi zaszokować swojego czytelnika, i to niejeden raz, a było takich momentów kilka, gdzie robiłam wielkie oczy na to czego się dowiedziałam. Takiej bomby się nie spodziewałam na końcu książki. Ja chcę więcej, i to na już 🥹❤️.
Nie mogę się już doczekać historii Barta i Susan. Gorąco wam polecam, ja jestem zachwycona. ❤️
⭐ 10 /10

Dziękuję autorce za egzemplarz do recenzji

❤️🥊 RECENZJA 🥊❤️

Już są, prolog sprawił, że chciałam więcej dużo...

• Patronat

Dodaj cytat z książki Nieposkromiona. Alex