Nie oszukasz mnie

Okładka książki Nie oszukasz mnie Diana Brzezińska
Okładka książki Nie oszukasz mnie
Diana Brzezińska Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Prokurator Gabriela Sawicka (tom 5) kryminał, sensacja, thriller
Prokurator Gabriela Sawicka (tom 5)
Otwarte
2023-08-23
2023-08-23

Ło masakra. Za dużo już Sawickiej w Sawickiej. Ciężko się czytało,niemal fizyczny ból mi towarzyszył. Wymęczyła mnie już ta część. Ale cieszę się następna to chyba? 🤔ostatnia

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

kuuuurde, już za mocno naciągane.
Naprawdę przymykam oko na niedoskonałości tej książki, ale to już przesada

kuuuurde, już za mocno naciągane.
Naprawdę przymykam oko na niedoskonałości tej książki, ale to już przesada

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Szybkie tempo akcji, tyle sie dzieje,ze nie sposób nadążyć.
Z jednej strony sprawa seryjnego mordercy z drugiej sprawa z przeszłości odgrzebywana krok po kroku.
Z niecierpliowoscia zabieram sie za ostatni 6 tom przygód Sawickiej.

Szybkie tempo akcji, tyle sie dzieje,ze nie sposób nadążyć.
Z niecierpliowoscia zabieram sie za ostatni 6 tom przygód Sawickiej.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

No i to jest to. Żal mi się było oderwać od książki nawet na moment.

No i to jest to. Żal mi się było oderwać od książki nawet na moment.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo podobał mi się 5 tom i bardzo się wciągnęłam. Ciekawa sprawa, wartka akcja, porwanie głównej bohaterki, kilka romantycznych momentów między głównymi bohaterami, nie mogłam się oderwać. Polecam :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ciekawa książka. Bohaterką całego cyklu jest kobieta, która nie uznaje kompromisów, nie poddaje się przeciwnościom losu. Inteligentna, odważna i pełna pasji rozwiązuje zagadki kryminalne, walczy o swoją pozycję zawodową i odnajduje miłość.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Każda strona w tej książce jest zapowiedzią wielkiej niewiadomej w życiu mojej ulubionej Pani Prokurator. Czas szybko mknie, gdy tylko zanurzymy się w opowieść, którą przygotowała dla nas Diana Brzezińska. Na poprawę humoru, na brzydką pogodę, na zranione serce, na nadmiarowe kilogramy, na szary poranek - relaks murowany przy tej lekturze.... Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Sawicka jest niemożliwa, a Michalski ją bardzo kocha ...

Sawicka jest niemożliwa, a Michalski ją bardzo kocha ...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jak do tej pory z tomu na tom akcja się zagęszcza...i o to chodzi.Sama Sawicka też staje się bardziej bezkonkurencyjna, bardziej pyskata i bardziej irytująca,jak z nią można wytrzymać w domu i pracy Czy pani prokurator poradzi sobie i tym razem z zawiłą sprawą i ze współpracą z nielubianym przez siebie panem prokuratorem i jednocześnie również dociekliwym śledczym i konkurentem do awansu?Kto okaże się lepszy?

Jest to piąta część cyklu autorki, której bohaterką jest prokurator Gabriela Sawicka.
Gabriela zostaje prawdopodobnie porwana, a w mieszkaniu Rafała Michalskiego znajdują się ślady krwi, świadczące o tym, że mogło dojść do najgorszego. Policjant zostaje zatrzymany i zostaje mu postawiony zarzut zabójstwa. Z opresji ratuje go działający na zlecenie Tomaszewskiego adwokat Kulig. Po wyjściu na wolność Michalski rozpoczyna poszukiwania Sawickiej.
W tym samym czasie dochodzi do kolejnego zabójstwa. W Miroszewie pod Szczecinem zostaje zamordowany Jakub Sztorc, emerytowany policjant oraz jego żona. Okazuje się, ze schemat morderstwa jest podobny do wcześniejszego zabójstwa sędziego Kani. W jednym i drugim przypadku wspólnym mianownikiem jest prokurator Zięba – mentor Sawickiej.
Co stało się z Gabrielą? Czy Michalskiemu uda się rozwikłać kto stoi za zabójstwami zanim morderca uderzy ponownie?

Książkę czyta się dobrze i całość wciąga od pierwszej strony. Prokurator Sawicka ma specyficzny charakterek i trudną z nią wytrzymać i dotrzymać jej kroku. Można powiedzieć, że jest mistrzynią riposty. Bohaterowie tego cyklu są wyraziści i dają się zapamiętać. Ciekawie został przedstawiony świat prokuratury
Całość oceniam na 7 pkt.

• Kryminały