Dziewczyna z zajęć malarstwa

Okładka książki Dziewczyna z zajęć malarstwa Iga Daniszewska
Okładka książki Dziewczyna z zajęć malarstwa
Iga Daniszewska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Rodzina Clark (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Rodzina Clark (tom 3)
NieZwykłe
2023-04-05
2023-04-05
9788383205212
Malarstwo Układ bez zobowiązań New Adult

"Kaylee Clark poznaje Aidena Walkera na zajęciach z malarstwa. W ramach kary za udział w bójce chłopak zostaje zmuszony do pozowania do aktu. Malarstwo w ogóle go nie interesuje. W zasadzie interesują go głównie kłopoty i dziewczyny na jedną noc. Jednak początkowa niechęć do odbywania kary zamienia się w interesujące zajęcie, gdy Aidenowi wpada w oko niska, pyskata brunetka.

Kaylee nie jest typem dziewczyny, który ukrywa przed światem, co myśli, więc słowne potyczki z Aidenem przychodzą jej niezwykle łatwo. Gdy zostają zmuszeni do pocałunku, niechęć między nimi nieoczekiwanie zmienia kierunek.
Od tego momentu zaczyna się pełna chemii, napięcia oraz pożądania znajomość, która przeradza się w układ bez zobowiązań."

Czy coś dobrego możne z tego wyjść?

"Dziewczyna z zajęć malarstwa" jest to kolejna dobra książka autorki Igi Daniszewskiej. Trzeci tom serii Rodzina Clark nie zawiodła mnie.
Najczęściej jest tak, że gdy pierwszy tom cię zauroczy kolejne zawodzą, ponieważ są pisane "od czapy" napisane, tylko po to by napisać, a fani pierwszego tomu i tak kolejne części kupią, by przeczytać całość.
W tym przypadku tego nie było.
Tą część również "pożerałam". Nie mogłam się oderwać od tej książki, tak samo jak od wcześniejszych.
Ledwo skończyłam czytać ten tom, a już tęsknię za bohaterkami tej serii. Wiem, że za jakiś czas chętnie do niej znowu wrócę.

Fajna seria. Mam tylko nadzieję że o wnukach nie będzie pisanie.

Fajna seria. Mam tylko nadzieję że o wnukach nie będzie pisanie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Średniak, miejscami nudny. Początek do bólu przewidywalny.

Średniak, miejscami nudny. Początek do bólu przewidywalny.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kocham styl Pani Daniszewskiej. No kocham. To moja trzecia książka Autorki i jestem głodna więcej 🤗

To jak ta kobieta wprowadza w historię, jak przywiązuje do bohaterów od samiuśkiego początku. Noooo przepadłam w tej części.

Bliźniaczki Clark to młode kobiety z niewyparzonym językiem, pełne pasji, wiary ale też potrzebujące męskiego oparcia i własnego ideału faceta a z tym jak wiemy, różnie bywa.

"Dziewczyna z zajęć malarstwa" zapewniła mi pełną gamę emocji. Intrygowała i sprawiała, że chcę więcej i więcej. Bawiła ale również wyciskała łzy na tyle, że nawet czytanie jej w miejscu publicznym nie powstrzymywało mnie przed falą tych emocji. Uwielbiam wszystko co się tu działo, czułam motyle w brzuchu, złość, obawę o losy tych zwykłych a jednocześnie niesamowitych osób. Nie uwierzycie, bo sama jestem w szoku ale sexy czytałam tu z przyjemnymi wypiekami na twarzy a nawet ich wyczekiwałam 🤭

Pani Iga stworzyła historię, która oplata ciepłem, daje nadzieję, niesie ze sobą przesłanie. No kocham tę historię i to jak mnie sobą omotała.

Chcę dużo, dużo więcej od tej Autorki, bo póki co za mną tylko ta seria ale mocno się cieszę, że w tej części nie zabrakło bohaterów z poprzednich. Zresztą oni wszyscy tworzą mega spójną całość, że inaczej by się nie dało. Zdecydowanie polecam zapoznać się ze wszystkimi tomami. Ja przepadłam i czuję już wielką tęsknotę za nimi.

Ta część zdecydowanie lepsza, na pewno była zabawniejsza. Cięte riposty padały jeden za drugim. Całą historia ma w sobie szaloną miłość studencka. Ogromny plus za pokazanie, że rodzina staje murem za sobą i są wsparciem w każdej chwili.

Polecam
historie drugiej z sióstr bliźniaczek czyta się szybko , przyjemnie. Bohaterka ma temperament i ogólnie uważam, że jako bohaterka jest ciekawsza od swojej siostry.

Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fajna historia, świetne dialogi. Polecam.

Fajna historia, świetne dialogi. Polecam.

Cała seria świetna! Szkoda, że to już koniec... 🥹

Cała seria świetna! Szkoda, że to już koniec... 🥹

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

<RECENZJA>_"DZIEWCZYNA Z ZAJĘĆ MALARSTWA."
Ten kto pokochał Olivię i Dylana ,oraz ich pierwszą córkę Lexi to pokocha też drugą ,Kaylee.Iga Daniszewska ,jest autorką, którą pokochałam właśnie za "Szpilki......."Co sięgam po kolejną książkę to jeszcze bardziej skrada moje serducho.Kaylee jest bliźniaczką bardziej odważną, pyskatą ale cudownie ciepłą i miłą. Historia Jej i Aidena ,zatwardziałego Przystojniaka,który często pakuje się w kłopoty,to cudowna relaksująca opowieść o tym,że nawet jak złożymy sobie obietnicę na seks po przyjacielsku, a w grę wejdą uczucia i to bardzo silne ,to nici z umowy.A jeszcze jak się pojawiła taka iskierka łącząca to wszystko w całość to Wielkie bum Gwarantowane ..Chemia między bohaterami jest tak namacalna, że aż iskrzy.Od tego momentu zaczyna się ta pełna pożądania Gra,a raczej układ. historia nieco inna niż ta o Lexi I Nicku ,ale niekoniecznie jest gorsza.Powiem tak,podobała mi się ogromnie i ta i ta.Myślę,że autorka to udźwignęła bez problemu.No i oczywiście gratka dla fanów Olivii i Dylana (((UWIELBIAM ICH))),tutaj też jest o nich dosyć sporo.No i epilog taka wisienka na torcie "...I pomyśleć, że to wszystko przez te twoje cholerne szpilki....."Sięgajcie po te książkę bo jest cudowna
Ja na pewno wrócę do całej trylogii, polecam.10/10☆

<RECENZJA>_"DZIEWCZYNA Z ZAJĘĆ MALARSTWA."

Bardzo fajna książka super się czytało nie była nudna wręcz przeciwnie gorąco polecam

• Przeczytane 2023

Iga Daniszewska Dziewczyna z zajęć malarstwa Zobacz więcej