Wzgórze pełne słońca

Okładka książki Wzgórze pełne słońca Roma J. Fiszer
Okładka książki Wzgórze pełne słońca
Roma J. Fiszer Wydawnictwo: Purple Book Cykl: Do szczęścia (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Do szczęścia (tom 2)
Purple Book
2024-05-15
2016-10-12
literatura polska

🌞 RECENZJA 🌞

Tytuł: "Wzgórze pełne słońca"
Autor: Roma J. Fiszer
Wydawnictwo: @purple_book_wydawnictwo
(współpraca reklamowa)

Wspaniała, fascynująca i pełna ciepła opowieść o miłości oraz rodzinie wielopokoleniowej.
Jest to kontynuacja obyczajowej powieści " Kilka godzin do szczęścia"
Powracamy więc do Anny, Katarzyny oraz Elizy, aby przekonać się, jakie niespodzianki zgotuje im los. Lato przynosi o miłość,o jakiej zawsze marzyły. Na wzgórzu pełnym słońca spełniają się marzenia trzech kobiet. Tajemnice z przeszłości zmieniają się w teraźniejszość.
Anna po kilku tygodniach pobytu w Parchowie i odnalezieniu swoich korzeni, decyduje się pozostać na Kaszubach do końca lata. Katarzyna przeżywa nową - starą miłość z Krzysztofem ale zaczyna do niej pomału docierać,że nowo poznany niedawno Maciej jest tym jedynym na którego czekała całe życie. Natomiast związek Elizy i Igora przeżywa wiele zawirowań. Młodość ma jednak swoje prawa.

"Wzgórze pełne słońca" to przyjazna czytelnikowi powieść sprawiająca że ma się ochotę na podróż do tego pięknego miejsca jakim są Kaszuby. To przesympatyczna opowieść o cudownym, normalnych kobietach, które pragną kochać. Chcą czuć się potrzebne i żyć pełnią życia. Styl jakim pisze autorka jest wyjątkowy. Widać że jest zakochany w swoim rejonie. Porwał mnie klimat kaszubskiej wsi i piękne okoliczności przyrody. Zdecydowanie polecam ❤️

🌞 RECENZJA 🌞

Tytuł: "Wzgórze pełne słońca"
Autor: Roma J. Fiszer
Wydawnictwo: @purple_book_wydawnictwo
(współpraca reklamowa)

Jest to kontynuacja obyczajowej powieści " Kilka godzin do szczęścia"

Niesamowite! Już nie mogę się doczekać co będzie dalej. Ciekawi mnie w jaki sposób Max zrealizuje swoje plany.

Hmmm, dużo historii Kaszub, ale nadmiar zbiegów okoliczności, przypadków - ogromnie przytłacza. Do tego nadmiar opisów a la Orzeszkowa raczej przeszkadza niż ubogaca.

Na półkach: , , , , , ,

Historia trzech kobiet Anny,Kasi i Elizy,trzy historie i pokolenia.
Oczarowana i urzeczona jestem pięknymi Kaszubami,miejsce to magiczne.
Druga część sagi ładnie napisana.
Przeczytana piękna,ciepła i przyjemna lektura.
Pełna zachwytu jestem nad tą książką,od pierwszej strony powieść porwała mnie,wciągnęłam ją jak magnes.
Czyta się świetnie.
Warto było przeczytać tą piękną,cudną powieść.

Historia trzech kobiet Anny,Kasi i Elizy,trzy historie i pokolenia.
Oczarowana i urzeczona jestem pięknymi Kaszubami,miejsce to magiczne.
Druga część sagi ładnie napisana.
Przeczytana piękna,ciepła i przyjemna lektura.
Czyta się świetnie.
Warto było przeczytać tą...

Książka niezbyt powalająca. Czyta się dobrze, lecz momentami ma się wrażenie, że została napisana dla przedszkolaka. Wszystko jest chaotyczne, dlatego czasami trudne jest jej zrozumienie. Zbiegi wydarzeń są zbyt banalne i pomieszane.

Książka chaotyczna, zbyt wielu bohaterów, a ich losy są bardzo zagmatwane. Brak jakiejkolwiek akcji. Trudno się czyta. Niestety dobrnęłam tylko do połowy :(

Nudna obyczajówka z infantylną fabułą i językiem.... pomieszane z poplątanym, absurdalne wydarzenia i zbiegi okoliczności. Brak realizmu - wiarygodności w to co się dzieje. I te miosne uniesienia.... nie dla mnie. Męczące.

Ksiazka ma duzo opisow z Kaszub, przez co mi sie ja ciezko czytalo. Niektore momenty byly zakiejawiajace ale potem znowu opisy! Osobom, ktore lubia takie opisowe ksiazki polecam!

Wspaniała , fascynująca i pełna ciepła opowieść o miłości oraz rodzinie wielopokoleniowej. Bardzo się cieszę , że po raz kolejny mogłem spotkać się z moimi ulubionymi bohaterami. Dużym plusem jest to , że akcja powieści dzieje się w Gdyni i na Kaszubach. Wspaniała książka.
Polecam

Polecam

choć troszkę chaotyczny opis bohaterów i ich losów, polubiłam za opis Starego Helu, Polanki Redłowskiej i Kaszub

Dodaj cytat z książki Wzgórze pełne słońca