Jak unikać toksycznych facetów

Okładka książki Jak unikać toksycznych facetów Jagoda Bzowy
Okładka książki Jak unikać toksycznych facetów
Jagoda Bzowy Wydawnictwo: Prószyński i S-ka poradniki
poradniki
Prószyński i S-ka
2024-05-15
2024-05-15

„Jak unikać toksycznych facetów” to zbiór opowiadań trudnych historii kobiet, które doświadczyły toksycznych związków i postanowiły coś z tym zrobić. Zgłosiły się na psychoterapię, aby odmienić swoje życie. Zanurz się w opowieści pacjentów, którzy podjęli odważną terapeutyczną podróż w kierunku uzdrowienia.

Związki z toksycznymi mężczyznami to niestety mój problem. Sięgnęłam po książkę, będąc w związku z jednym z takich przypadków. Ta książka otworzyła mi oczy, pokazała mi, że moje przeczucia są ważne i zaryzykowałam. Niestety okazało się, że jestem w związku z osobą w książce nazwaną „kolekcjoner kobiet”. Na szczęście, zakończyłam ten związek w porę i ocaliłam się z plątaniny kłamstw i chore relacji. Na moim przykładzie możecie, zobaczyć jak bardzo ta książka zmienia życie. Książka podzielona jest na rozdziały, opisujące różne typy toksycznych mężczyzn. Opisuje historie pacjentek oraz ćwiczenia i ważne aspekty do zapamiętania. Książka otwiera oczy, zmusza do refleksji nie tylko na temat relacji, w których się znaleźliśmy, ale także na różne zachowania mężczyzn. Dzięki tej książce wiem, czego wystrzegać się w relacjach. Gdzie stawiać wykrzykniki i na co uważać.

Jestem pewna, że książka na długo zostanie w mojej kolekcji. Będę do niej wracać, aby zapobiegać spotkaniu toksycznych facetów, jak i również pracować nad sobą, aby nie wpuścić takich ludzi do swojego życia. Jeśli w swoim życiu trafiliście na toksycznego faceta, bardzo polecam wam sięgnięcie po tę pozycję.

Związki z toksycznymi mężczyznami to niestety mój problem....

Sami kreujemy sobie wszystko co nas w życiu spotyka, więc jak spotyka się toksycznych ludzi, to znaczy, ze jest to w nas i unikanie nic to nie da. Książki nie polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• - XXX - NOWOŚCI

Dodaj cytat z książki Jak unikać toksycznych facetów