The Secret We Hide

Dagmara Jakubczak Wydawnictwo: Black Rose literatura obyczajowa, romans
Black Rose
2024-06-03
2024-06-03

Tragedia. Dawno nie czytałam tak złej książki. I stylistycznie i fabuła. To jakby posklejać 5 innych książek od każdej wziąć fragment i skleić. Nie wiem kto to puścił do druku 🫢

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Sama tematyka książki była ciekawa. Niestety to jedna z dwóch rzeczy, które mi się podobały. Zmarnowany potencjał jak dla mnie. Dialogi miedzy Skyler, a Noah były nijakie. Sama postać Noaha była totalnie jałowa, trochę może irytująca. Podobał mi się zwrot akcji z ojcem chłopaka, historia z siostra. Mimo to uważam, ze totalnie szkoda czasu na czytanie czy słuchanie tej pozycji. Również sceny erotyczne - ZA DU ZO. Jeśli w książce jest tego za dużo, traci to swój smak. Mehhh..

Czytając książkę wypieki gwarantowane! 😈

To miała być tylko jedna noc..

Sky dowiedziała się o zdradzie swojego chłopaka i pod wpływem impulsu poszła do łóżka z chłopakiem poznanym na imprezie. Jednak los chciał, że po czasie okazało się, że ten właśnie chłopak jest synem faceta jej mamy.

Wspólne mieszkanie sprawia, że chcąc nie chcąc muszą spędzać ze soba dużo czasu, a dodatkowo ich rodzice ciągle wyjeżdżają. Scen zbliżeń jest naprawdę sporo.
Ich ciągłe gierki, prowokacje.. oj działo się 🤭🤭

Jedno jak i drugie ma bardzo silny charakter, a chemia między nimi była bardzo mocno wyczuwalna.
Autorka zafundowała nam sporo emocji. Od zawstydzenia po śmiech a na koniec łzy. Szczerze mówiąc, takiego zakończenia się nie spodziewałam.

Książkę czyta się bardzo szybko, a autorka ma świetny styl pisania przez co kolejna z jej pozycji trafia na moją listę ulubieńców 🖤

Czytając książkę wypieki gwarantowane! 😈

To miała być tylko jedna noc..

Słuchałam audiobooka, który dzięki lektorce jest absolutnie dramatyczny. Lektorka czyta jakby ciągle miała zadyszkę, jej intonacja jest absolutnie drażniąca, do tego jej ton ciągle jest zabarwiony pewną pretensjonalnością.
Sama książka wcale lepiej nie wypada. Akcja z polotem na miarę fantazji 14 latki. Dialogi bez większej głębi, miałkie i totalnie bezosobowe. Każdy bohater na jedno kopyto. Dla mnie stanowcze nie.

🩷 PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA 🩷

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA @dagmara.jakubczak.autorka @wydawnictwo_blackrose

To będzie najgorętsza książka roku 🩷

Poznacie, zupełnie nową odsłonę autorki, która udowodniła, że nie ma rzeczy niemożliwych. Gorąca, pełna napięcia, pobudzająca zmysły historia przybranego rodzeństwa, która rozpali do czerwoności.

Tajemnicza okładka, a środek to sama przyjemność. Sekrety, które złamią niejedno serce, niespodziewana miłość, która będzie oparciem w trudnych chwilach oraz rodzina która pokaże siłę uczuć. Ten związek był zakazany, mieli zostać przybranym rodzeństwem. Niemoralne propozycje, ukradkowe spojrzenia, przekraczanie swoich granic oraz odkrywanie pragnień wszystko to znajdziecie w tej książce.

W fabułę zostały genialnie wplecione sekrety, które wywrócą życie bohaterów. „Bo może w tej historii wcale nie chodziło o nas”. Akcja, która wciąga, powodując, że nie można oderwać się od czytania. Autorka genialne gra na uczuciach, po mistrzowsku przerodziła układ w głębsze uczucie, które było wyjątkowe. Bo tylko oni rozumieli się bez słów.

Noah to kandydat na kolejnego książkowego męża. Piekielnie przystojny, zazdrosny i ze specyficznym poczuciem humoru.Chodzą słuchy ,że ma obsesje na punkcie swojej siostry i zrobi wszystko, aby ona mu uległa.To jeden z bohaterów, który jest bardzo skryty, nawet kiedy cierpi robi to w samotności.

Relacja między bohaterami to rewelacyjnie poprowadzona gra uczuć. Hate-love z prawdziwego zdarzenia, docinki, przekomarzania i pożądanie które wybucha przy każdej kłótni. Walczą, ale oboje wiedzą, że są na straconej pozycji.Serca nie da się oszukać.

Nie będę kłamać, uwielbiam pióro autorki oraz jej historie, do których robi dokładny reaserch. Ta książka zawsze będzie miała wyjątkowe miejsce w moim sercu. I to nie dlatego, że jestem jej patronką, i towarzyszkam autorce przy pisaniu. Ale dlatego, że to piekielnie dobra historia 🌶🥵

Choć teraz wam zdradzę, niezła z autorki łobuzia 🤭🤭

Książka o pięknym uczuciu, które nie miało prawa się narodzić. O uczuciu, które dało mu siły do walki. A zapomniałam napisać momenty wzruszenia gwarantowane.

🩷 PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA 🩷

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA @dagmara.jakubczak.autorka @wydawnictwo_blackrose

To będzie najgorętsza książka roku 🩷

Tajemnicza okładka, a...

Bo zakazany owoc smakuje najlepiej….

Slayer mieszka wraz z matką.
Dziewczyna jest w ostatniej klasie liceum.
Gdy dowiaduje się, że mają zamieszkać z nowym facetem jej mamy, nie jest szczęśliwa z tego faktu.
Musi tu zostawić swoją najlepszą przyjaciółkę, znajomych i zacząć wszystko od nowa w obcym mieście, wśród obcych ludzi.
Jednak gdy poznaje Noaha syna, faceta swojej mamy jej życie wywraca się do góry nogami.
Już raz się spotkali.

“To miał być tylko jeden nu­me­rek. Mie­li­śmy się już nigdy wię­cej nie spo­tkać. Nie po­da­li­śmy sobie nawet praw­dzi­wych imion, żeby któ­re­muś nie przy­szło do głowy się od­na­leźć. A teraz, jak gdyby nigdy nic, stoję przed nim pół­na­ga. Przed chło­pa­kiem, który ma być moim bra­tem”.

Po wspólnym zamieszkaniu zdają się nie pałać do siebie nawzajem sympatią, lecz początkowa niechęć okazuje się tylko uśpionym w nich pożądaniem.

Czy uda im się im zapanować nad tym, co do siebie czują?

Co to było?😱
To było tak dobre, że książkę przeczytałam w niecałe pięć godzin, choć nie ukrywam, że książka miała też jeden mały minus, ale o nim na koniec.
Zacznę od fabuły.
Widać, że jest przemyślana w 100%. Autorka serwuje nam totalny rollercoaster emocjonalny. Były momenty, w których uśmiech nie schodził z mojej twarzy, ale pojawiły się również ból i łzy.
Nie ukrywam również że jest tu bardzo dużo pikantnych scen.
Bohaterowie to dwa charakterki, ich słowne potyczki nie raz doprowadzały mnie do śmiechu. Chemia, jaka była między nimi, była tak wyczuwalna, że aż iskrzyło, a ich zachowanie względem siebie czasem było tak dziecinne, że aż śmieszne.
Teraz minus chwilami miałam wrażenie, że nic więcej nie robią tylko się seksują 😅
Książkę czyta się szybciutko. Autorka ma świetny styl pisania, a jej pióro jest leciutkie jak piórko, dzięki czemu zapada w pamięci, ale nie przeciąża głowy.
Idealna historia, aby się odstresować, odpocząć i oczyścić umysł.

Polecam ❤️

Bo zakazany owoc smakuje najlepiej….

Slayer mieszka wraz z matką.
Dziewczyna jest w ostatniej klasie liceum.
Jednak gdy poznaje Noaha syna, faceta swojej...

Boże jaka ta książka jest dobra. To jest 2 moja styczność z książką od Dagmary i się ponownie nie zawiodłam. Mamy tutaj bardzo mocnego smuta bo seks w tej książce stanowi jakieś 50% no jest go dość sporo czasami pojawia się w momentach w których raczej nie powinno go być ale nie ma za dużo taki rozdziałów. Książa jest fajna i krótka mi się osobiście podobała ale osobie która nie lubi w książkach przesadnej ilości scen 18+ to raczej się jej nie spodoba

Jak ja lubię kiedy moje ulubione wattpadowe historie zostają wydane. Kolejna książka, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie, choć czuję lekki niedosyt przy zakończeniu. Książka z gatunku young adult.

Skyler w ostatniej klasie liceum przeprowadza się wraz z matką do domu jej bogatego faceta. Sky poznaje syna chłopaka mamy, który okazuje się chłopakiem, którego spotkała na jednej z imprez, i z którym poszła do łóżka. Ich sytuacja jest niezręczna, oboje zaczynają sobie dogryzać i okazywać niechęć.

Wspólne mieszkanie i szkoła powodują, że chcąc nie chcąc spędzają razem sporo czasu, ich relacja nabiera tempa gdy ich rodzice zaczynają co chwilę wyjeżdżać. Para zostawiona sama w domu, nie jest w stanie trzymać się z dala od siebie, wdaje się w gorący romans, który przynosi ze sobą rozwój kolejnych uczuć. Oboje zaczynają obawiać się swojej relacji ze względu na ich sytuację rodzinną.

Książka idealnie nadaje się do przeczytania na jeden raz. Czyta się ją bardzo dobrze i szybko. Historia jest wciągająca i wzruszająca. Mamy namiastkę zakazanego i trochę niemoralnego związku, choć Skyler i Noah nie są rodzeństwem, ale mieszkają razem i ich rodzice są w związku. W książce znajdziemy też trudny temat choroby i śmierci bliskiej osoby. Znajdziemy tu sporo scen erotycznych, dużo się uśmiejemy, ale i łza zakręci się w oku.

Historia budzi dużo emocji, ja nie jestem usatysfakcjonowana końcówką książki, gdzie pomiędzy ostatnim rozdziałem i epilogiem mamy przeskok czasowy, ubolewam że autorka jeszcze trochę nie rozwinęła tam kilku wątków.

• Do kupienia
  • Przeczytane rok 2024