Okładka książki Dziewczyna z tatuażem. Nieautoryzowany przewodnik po świecie Stiega Larssona i trylogii Millennium Dan Burstein, John-Henri Holmberg, Arne de Keijzer
Dan BursteinJohn-Henri Holmberg Wydawnictwo: Bukowy Las encyklopedie, słowniki
encyklopedie, słowniki
The Tattooed Girl: The Enigma of Stieg Larsson and the Secrets Behind the Most Compelling Thrillers of Our Time
Bukowy Las
2012-01-01
2012-01-01
Małgorzata Słabicka-Turpeinen
Przewodnik literacki kryminał Millenium Stieg Larsson

Okładka książki Tajemnice Inferno. Śladami Dantego i Dana Browna Dan Burstein, Arne de Keijzer
Tajemnice Infe... Dan Burstein, Arne ...
Okładka książki Tajemnice „Aniołów i demonów”. Nieautoryzowany przewodnik po powieści Dana Browna Dan Burstein, Arne de Keijzer
Tajemnice „Ani... Dan Burstein, Arne ...

Książka ogromna, ale czyta się wspaniale, rewelacyjna!

Książka ogromna, ale czyta się wspaniale, rewelacyjna!

To jest arcydzieło. Co za kunszt, umiejętność zatapiania czytelników w historię i do tego nieoczekiwany finał. Autor był mistrzem i niezmiernie żałuję, że nie może cieszyć się sukcesem powieści, który nadal nie blednie. Tę książkę trzeba przeczytać, nie zapominając o pozostałych tomach.

Przeczytałem tylko tę jedną część trylogii. Sam nie wiem czemu nie sięgnąłem po drugą. Prawdopodobnie przez lenistwo bo akcja thrillera jest bardzo dobra, wciągająca, kradnie dosłownie noce przeznaczone na sen.

Połknęłam wszystkie tomy. Świetna!!!

Połknęłam wszystkie tomy. Świetna!!!

Obszerna książka. Ciekawa i wciągająca. Obejrzałam również ekranizację tej książki. Gorąco polecam :))

Jak dla mnie bardzo fajna książka i zamierzam przeczytać resztę.

Jak dla mnie bardzo fajna książka i zamierzam przeczytać resztę.

Nie pozostaje mi nic innego, jak chylić czoła przed autorem. Genialne, nie mogłam się oderwać od książki czekając na ciąg dalszy wydarzeń...

bardzo fajna gratka dla fanów trylogii millenium...mozna się dowiedzieć z niej bardzo wiele o życiu Stiega Larssona a także o jego działalności...jeden z autorów przyjaźnił się ze Stiegiem przez ponad 30 lat więc źródło informacji jest bardzo dobre! Polecam

Druga część Millenium

Druga część Millenium

Łatwo nie było, tomy opasłe ale dałam radę i uważam, że godne polecenia choć jak dla mnie czasem zbyt długie opisy i trochę nudne, ale jednak warto przeczytać :)

• Kryminał
  • Kryminały