Odkrycie sukuba

Okładka książki Odkrycie sukuba Richelle Mead
Okładka książki Odkrycie sukuba
Richelle Mead Wydawnictwo: Amber Cykl: Georgina Kincaid (tom 6) fantasy, science fiction
Georgina Kincaid (tom 6)
Succubus Revealed
Amber
2012-01-12
2012-01-12
Maja Kittel, Agnieszka Ufland
sukub Georginia Kincaid

W końcu cała seria odhaczona.

Przyjemnie się czytało przygody podstępnego sukuba i jej towarzyszy. Georgina dążyła do celu, z małym poślizgiem, jednak nie poddawała się mimo trudów.
Roman, Carter, Jerome i Hugh pozostawiają w pamięci miłe doświadczenia, a związek Seta z Georginą pokazuję, że miłości doświadcza się na wielu płaszczyznach i na wiele sposobów.

Ostatni tom jest wisienką na torcie całej serii.
Wyjaśnia się wiele spraw, losy bohaterów docierają do punktu kulminacyjnego.
Krótka, ale jak najbardziej potrzebna. Daje poczucie spełnienia i domyka historię, w którą wkręciło się przez poprzednie tomy.
Na spokojnie można powiedzieć "Koniec".

W końcu cała seria odhaczona.

Ostatni tom...

Ten tom był trochę inny niż pozostałe. Moim zdaniem miał trochę mniej akcji, trochę mniej tajemnicy i trochę mniej melancholii. Ale mimo to wydaje mi się, że był najlepszy ze wszystkich.

To było satysfakcjonujące zakończenie serii, które w mojej opinii powinno przypaść wielu (wszystkim?) fanom do gustu. Z pewnością trafiło w mój (happy end, to mój ulubiony typ zakończenia). Trochę smutno było pożegnać wszystkich bohaterów i być może nieraz jeszcze wrócę do tej serii.

Koniec książki do przewidzenia. Choć sporo rzeczy się wydarzyło. Świetna seria.

Koniec książki do przewidzenia. Choć sporo rzeczy się wydarzyło. Świetna seria.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cała seria o miłości Georginy i Setha właśnie się zakończyła. Lekka, wciągająca, przeczytana jednym tchem. I chociaż miałam nadzieję, że jednak Georgina będzie z Romanem (bardzo mu kibicowałam od 1 części),to ta książka mnie i tak usatysfakcjonowała. I chociaż była delikatnie przewidywalna, to i tak czytając cały proces piekielny prawie nieoddychałam. Myślę, że najlepsza część serii.

Przeczytana za poleceniem i lekko się rozczarowałam, choć cała seria ma jednak ręce i nogi. Ostatecznie jednak takie siedem/osiem na całą serię, a co! W końcu czytałam jednym tchem! :D

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zakończenie dosyć pospolite. Nie spodziewałam się niczego więcej. Bałam się, że z perspektywy czasu ciężko będzie mi wrócić do tego świata i stylu, ale nic bardziej mylnego - czytało się szybciutko i nawet mnie wciągnęło. Dla tych co czytali resztę serii można polecić.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Podobno dusze spadając na ziemię, rozbijały się na pół i teraz muszą się odnajdywać. To samo dotyczyły naszego sukuba i Setha :) choć nie podejrzewałabym o co chodzi z tym "drugim kontraktem". A Roman cóż... jego wybór

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Średnia, ale co tu dużo mówić - w sam raz na raz. Choć wiem, że tego typu powieści nie są najlepsze i tak lubię się "odmóżdży6ć" przy czymś takim.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Myślę że była to najlepsza i najbardziej zaskakująca cześć.

Myślę że była to najlepsza i najbardziej zaskakująca cześć.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Cała seria jest dobra. Dobrze się czyta, często jest zabawnie. Bardziej to erotyk niż romans. Wątek romantyczny z początku ekscytujący, na końcu mnie zawiódł. Miałam nadzieję, że coś będzie między bohaterką i niegrzecznym chłopcem, a wybrała strasznego memłoka.