Siła

2012-09-19
2010-08-17
Wojciech Szypuła
psychologia Sekret siła przyciąganie

Niesamowita książka. Cudowne rzeczy dzieją się w życiu po zastosowaniu tych rad.

Popłuczyny po "Sekrecie". Obie książki mogą spowodować w psychice więcej złego niż dobrego.

Daje do myślenia...

Daje do myślenia...

Mam mieszane uczucia. Książka ciekawa, otwiera oczy na pewne sprawy, niektóre poglądy wydały mi się jednak dość absurdalne. Mimo wszystko, pewne rzeczy z tej książki przeczytać powinien każdy. Warta uwagi.

Tematem prawa przyciągania interesuję się od prawie 10-ciu lat, dlatego z czystą przyjemnością sięgam po książki o tej tematyce. Pamiętam jak końcem 2012 roku, w pochmurny listopadowy wieczór, obejrzałam film "Sekret". To wydarzenie zapadło głęboko w mojej pamięci, ponieważ nigdy nie słyszałam żadnej wzmianki na temat prawa przyciągania. Cała ideologia PP wywarła na mnie spore wrażenie, na tyle duże, że sama chciałam wprowadzić tę teorię do swojego codziennego życia. Dzisiaj z bólem serca przyznaję, że z upływem kolejnych lat zatraciłam tę moc pozytywnego myślenia, ale chciałabym wrócić do tamtego momentu - do czasu, kiedy prawo przyciągania było obecne w moim życiu.

To już druga publikacja Rhondy Byrne, którą miałam przyjemność przeczytać. Podobnie jak poprzednia książka „Sekret”, całość napisana jest lekkim i łatwym w odbiorze językiem. To bardzo dobry poradnik, który będzie wspaniałą lekturą dla osób wierzących w magię prawa przyciągania/siłę pozytywnego myślenia. To także doskonała motywacja dla osób, takich jak ja, które znały prawo przyciągania, ale upływający czas sprawił, że nieco zboczyły z drogi pozytywnego myślenia - to dobry bodziec by na tę drogę powrócić 😊

Ciekawa. Godna przeczytania.

Ciekawa. Godna przeczytania.

Jeżeli wierzysz w Prawo Przyciągania i rozumiesz jak ono działa, to nie musisz czytać siły, choć moim zdaniem i tak warto, bo jest to książka przepełniona pozytywną energią i radością. Natomiast jeśli masz co do "Sekretu" wątpliwości, do tego jak działa, jak go używać oraz czy i jakie są ograniczenia w jego zastosowaniu, to moim zdaniem Siła ma moc do rozwiania wszelkich wątpliwości.

To jedna z tych książek, do których regularnie wracam, zwłaszcza kiedy mam gorsze dni.
Niesamowicie optymistyczna, inspirująca i podnosząca na duchu. Do tego prosta, przejrzysta i przepięknie wydana, a co najważniejsze – naprawdę daje SIŁĘ.
To książka absolutnie dla wszystkich!

To książka absolutnie dla wszystkich!

Czytałam Potęgę podświadomości, ale Siła bardziej do mnie przemawia. I te cytaty ! Super, dodaje siły.

Sekret przeczytalam kilka lat temu i jest to ksiazka, ktora zapadla mi gleboko w pamieci. To z Sekretu dowiedzialam sie o prawie przyciagania i bylam pod ogromnym wrazeniem, ze cos takiego istnieje. Zaczelam patrzec na swiat w inny sposob, moge nawet powiedziec ze ta ksiazka zmienila moje zycie, dlatego gdy przypadkiem natrafilam na jej druga czesc musialam od razu zaczac czytac.

Sila nie jest dla mnie az tak odkrywcza jak Sekret, aczkolwiek przeczytanie jej dalo mi motywacje do zmiany myslenia, przypomnialo mi co jest wazne. Dla kogos kto czytal Sekret, Sila moze byc dobrym przypomnieniem o prawie przyciagania. W piekny sposob autorka naklania do milosci, do kochania i doceniania wszystkiego co mamy. To takie proste przeslanie, wydawaloby sie ze oczywiste, a jednak w codziennym pedzie kompletnie zapominamy o milosci. Gdyby kazdy kierowal sie wartosciami zawartymi w Sile, zycie kazdego z nas byloby o wiele piekniejsze.

Dla mnie Sila i Sekret to ksiazki, ktore zapamietam chyba na zawsze, daly mi nowe spojrzenie na swiat, motywacje i przede wszystkim dzieki nim dostrzegam male rzeczy i potrafie sie nimi cieszyc. Polecam kazdemu ;)

• Rozwój osobisty
  • Psychologia