Przekraczanie poziomów świadomości

Okładka książki Przekraczanie poziomów świadomości David R. Hawkins
Okładka książki Przekraczanie poziomów świadomości
David R. Hawkins Wydawnictwo: Virgo nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Transcending the Levels of Consciousness
Virgo
2012-01-01
2012-01-01
9788362842025
Katarzyna Dumińska

🧠 Niezwykle wymagająca i wartościową pozycja, która zabiera czytelnika w głąb samego siebie.

📚 Po tej książce staniesz się lepszym człowiekiem. Lepszym dla siebie, ale i dla innych. Lektura ta może zmienić Twój punkt widzenia na wiele spraw. To prawdziwy drogowskaz dla tych, którzy pragną głębszego zrozumienia siebie i otoczenia.

📖 Książka pomoże Ci odsunąć od siebie złych ludzi, otworzy Ci umysł na złe i dobre strony dosłownie wszystkiego.

🗺️ Mapa poziomów świadomości (zawarta w tej książce) to narzędzie, które będzie szczególnie pomocne dla osób początkujących, zainteresowanych tym tematem.

📍 Pozycja ta nie należy do najłatwiejszych, ale niezaprzeczalnie warto po nią sięgnąć, pozostawia trwały ślad w sercu i umyśle czytelnika.

📖 Książka pomoże Ci odsunąć od siebie...

Wszystkie książki Hawkinsa zmieniają krok po kroku moje życie i Przekraczanie Poziomów Świadomości również to zrobiła. Człowiek ma szansę zrozumieć to się dzieje z jego emocjami oraz w umyśle. Jak dla mnie książka jest dość wymagająca, niektóre fragmenty trzeba przeczytać więcej niż raz. Bardzo wartościowy materiał.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Life-changer. Powinna być lekturą w szkole średniej. Życie wielu ludzi byłoby lepsze. Czytanie Hawkingsa najlepiej zacząć od tej pozycji. W drugiej kolejności - Technika uwalniania.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mam wrażenie, że zawartość książki jest bardzo podobna żeby nie powiedzieć, że taka sama jak Technika Uwalniania tego samego autora.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Do niewielu książek raz przeczytanych powracam ale do tej z pewnością zajrzę ponownie, za jakiś czas - gdy będę się czuła gotowa. Moim celem jest przyswojenie jej z możliwie jak najpełniejszym zrozumieniem, co zapewne zdeterminuje mój poziom świadomości :)
Polecam czytać uważnie z otwartym sercem i otwartą głową, a słowa będą płynąć, koić nasze wnętrze i rozbudzać Jaźń :)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

📚 Przekraczanie poziomów świadomości - książka, która rozjaśni Twoje spojrzenie na człowieczeństwo! Skondensowana analiza, pozbawiona zbędnych dywagacji, sprawia, że zrozumienie nawet dla tych o świadomości na poziomie 200 nie stanowi problemu.

🌟 To niesamowita podróż przez ludzką psychikę! Choć może początkowo wydawać się trudna dla nieobeznanych w terminologii psychologicznej, warto pochylić się nad nią zdanie po zdaniu. Odkryj różne etapy świadomości, jakie człowiek może osiągnąć - od tych najniższych, takich jak lęk i walka o przetrwanie, aż po najwyższe, osiągane przez mistyków i nauczycieli duchowych.

🌌 Autor, psychiatra, doświadczył w dzieciństwie śmierci klinicznej, a później cudownego uzdrowienia z ciężkiej choroby, co zmieniło jego życie. Jego obecność, emanująca Prawdziwym Ja, uzdrawiała ludzi z poważnych psychoz.

💭 Ta książka z pewnością da Ci do myślenia! Przyjrzyj się emocjom i stanom, które wybierasz w życiu, a także zastanów się nad tym, do jakich wyższych poziomów świadomości możesz wznieść się poprzez bezwarunkową miłość i powierzenie się Boskiemu Istnieniu.

💡 Niezwykle mądra tematyka, która może zmienić Twoje spojrzenie na siebie i świat. Książki Davida R. Hawkinsa mają moc zmieniania życia i zmieniają punkt widzenia na wiele rzeczy!

🧠 Rozpocznij fascynującą podróż w głąb ludzkiej psychiki i odkryj tajemnice świadomości. Przekraczanie poziomów świadomości otworzy przed Tobą nowe horyzonty myślenia!

#PrzekraczaniePoziomówŚwiadomości #DavidRHawkins #Psychologia #Duchowość #Ego #RozwójOsobisty #Mądrość #Książka #InspirującaLektura #ZmianaPerspektywy #OdkrywanieSamegoSiebie #Miłość #Uzdrowienie #Psychika #KsiążkaMotywacyjna #CzytajKsiążki #RozwijajSię #OdkrywanieNowego #InspirującyAutor #NiezwykłaPodróż #SpojrzenieNaŚwiat #ZrozumienieSiebie #KsiążkaKtóraZmieniŻycie

książki Hawkinsa oraz Nowy Testament to światło tego świata!

książki Hawkinsa oraz Nowy Testament to światło tego świata!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jak każda książka Hawkinsa, sporo wnosi do świadomości. Akurat tę czytało mi się trudniej ale z całego serca polecam aby ugruntować sobie wiedzę nt. poziomów świadomości.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo skondensowana analiza człowieczeństwa czyta się jak pozycję z nauk ścisłych nie ma niepotrzebnych dywagacji nie ma niepotrzebnych zdań przy minimalnym wysiłku każdy ze świadomością 200 zrozumie bez problemu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jest to moje pierwsze spotkanie z książką o tematyce rozwijającej duchowość. Niewątpliwie, dla początkujących osób jak ja, po przebrnięciu wstępu wnosi ona ogromną wartość oraz mocna poszerza horyzonty. Daje jasno do zrozumienia, że im więcej miłości w nas, tym jesteśmy bardziej szczęśliwi jako jednostki, oraz "lepsi" dla społeczności w których żyjemy. Dzięki książce, inaczej spoglądam na temat wiary, gdzie Bóg niekoniecznie powinien być utożsamiany jako Osobowość, a raczej Jaźń, która jest nieskończoną energią, którą można odkryć i wykorzystać w życiu.

• Psychologia
  • Duchowość
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Przekraczanie poziomów świadomości