Dark Sun

Okładka książki Dark Sun Robert Muchamore
Okładka książki Dark Sun
Robert Muchamore Wydawnictwo: Hodder Cykl: CHERUB (tom 9.5) literatura dziecięca
literatura dziecięca
CHERUB (tom 9.5)
Hodder
2008-03-06
2008-03-06
Robert Muchamore Cherub powieść szpiegowska literatura dziecięca literatura młodzieżowa

Bardzo skondensowana historia. Szkoda, że jej nie wydali w Polsce, bo bardzo dobrze się czytało. Zwłaszcza widoczna jest przepaść jak skończyłem czytać 17 tom. Autorowi nie wyszła na dobre zmiana na bardziej "dorosłe" tematy. Powinien był on zakończyć serię na 12 tomie, wtedy gdy James odchodził z CHERUBa. Podsumowując, polecam jak najbardziej, zwłaszcza dla fanów serii, ponieważ utrzymuje poziom "oryginalnego" cyklu.

Rat i Andy mają za zadanie dostać się do domu Kurta Lydona, poprzez zaprzyjaźnienie się z jego dziećmi. Stawka jest wysoka: Lydon pracuje nad ulepszeniem broni nuklearnej,-

Ta książka została specjalnie napisana i wydana (w Wielkiej Brytanii) na Światowy Dzień Książki 2008.

Światowy Dzień Książki to międzynarodowe święto książek i czytania jako takiego. W tym roku Wielka Brytania i Irlandia obchodzą to święto po raz jedenasty.

Książka dość krótka i nie została oficjalnie przetłumaczona na język polski, ale możecie ją przeczytać w nieoficjalnym tłumaczeniu tutaj: http://www.cherubcampus.net/articles.php?article_id=85&rowstart=0

W polskiej wersji ma ok.40 stron, więc jak macie wolną chwilę to możecie poczytać. Serdecznie polecam! Akcja od początku do końca, dużo ciekawych sytuacji + świetna okładka :)

• Cherub

Dodaj cytat z książki Dark Sun