Barwy miłości

Okładka książki Barwy miłości Kathryn Taylor
Okładka książki Barwy miłości
Kathryn Taylor Wydawnictwo: Akurat Cykl: Colours of Love (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Colours of Love (tom 1)
Colours of Love
Akurat
2015-04-08
2015-04-08
2012-11-16
Urban Miłosz
erotyka

Tego nie da się czytać. Może gdyby główna bohaterka posiadała chociaż jedną cechę charakteru za którą mogłabym ja cenić. Niestety głupota i naiwność do nich nie należą.
Jedna dodatkowa gwiazdka za współlokatorów który mają dużo więcej rozumu niż główna bohaterka przez 183 strony.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka fajna, faktycznie bardzo przypomina "50 twarzy Greya". Czasami to podobieństwo przeszkadza. ALe da się przeczytać ;)

erotyk 2 cz - Happy end

erotyk 2 cz - Happy end

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

To katastrofa. Nudy, nudy i nudy. Ciągle naiwnie wierzyłam, że ta znajomość do czegoś zmierza. Jeżeli w następnych częściach, to nie chcę już ich znać.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka w stylu 50 twarzy Greya. Bogaty facet, praktykantka , zauroczenie , zasady.. siłą rzeczy szuka się powiązań z pierwszą głośna książka tego typu. Fajnie napisania, łatwo się czyta. Historia ciekawa , ale jakoś mnie mega nie wciągnęła , to chyba nie ten gatunek książki co ma wciągać. Już mam kolejne jej tomy więc będzie czytane ;)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ciekawie ukazana fascynacja Grace obcym mężczyzną, budowanie napięcia między tą parą, aż do wybuchu emocji i uwolnienie burzy hormonów.
Rewelacyjnie wypada Grace, kiedy mówi "nie" i wszystko co potem następuje.
Lecz kiedy staje się nadgorliwa, trochę przeszkadza.

Ekscytująco ukazane, pierwsze uczucie spełnienia wizji erotycznych młodej kobiety i jej rozterek, a wszystko przez wymagającego mężczyznę, tego jedynego.

Rewelacyjnie wypada Grace, kiedy mówi "nie" i wszystko co potem następuje.
Lecz kiedy staje się nadgorliwa, trochę przeszkadza.

Najciekawsza i najlepiej napisana powieść z tego gatunku jaką miałem okazję przeczytać. Dla fanów takiej literatury będzie to z pewnością idealna pozycja. Zapraszam Was do świata pełnego namiętności. Nie zawiodłem się. Książkę przeczytałem z radością i przyjemnością.
Polecam

Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Opowieść o młodej praktykance zakochanej w swoim szefie. Czytało się ją bardzo przyjemnie. Czas teraz na drugi tom, po pierwszy mam niedosyt.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

hm.... no mam mieszane uczucia co do tej książki. Z jednej strony podoba mi się relacja pomiędzy Grace a Jonathanem, ale z drugiej strony czegoś mi tu brakuje... ale od początku
Ona jest młodziutka, niedoświadczona, przyjeżdża do Londynu odbyć staż w firmie Jonathana. On wygląda jak młody Bóg, jest genialnym biznesmenem i roztacza wokół siebie aurę. Oczywiście od razu się w nim zakochuje, ale on jest niedostępny i poza sexem nic jej nie chce zaoferować. Jak to z zakochanymi laskami bywa ona zgadza się na wszystko byle tylko z nim być.
Okazuje się jednak, że Grace nie do końca wiedziała na co się pisze i dopiero na sam koniec pierwszego tomu dowiadujemy się więcej szczegółów o tym jak Jonathan lubi spędzać wolny czas w sex klubie.
Tak na prawdę książka albo powinna się skończyć jakieś 2 strony wcześniej, albo nieco głębiej wejść w niektóre wątki.
Biorąc pod uwagę, że jesteśmy w połowie historii to trochę za mało mamy dramatu. Owszem mam zalążki informacji, konflikt z ojcem, dziwna relacja z Yuuto, ale w sumie brakuje mi ognia, namiętności, to wszystko jest takie powierzchowne. wybierając historie rozpisane na 2-3 tomy oczekuję, że jednak bedzie się więcej działo, para będzie kłócić, rozchodzić, schodzić, będą emocje i fajerwerki, tu niestety tego nie dostałam, chociaż potencjał był duży, bo kilka takich momentów było, ale szybko zostały zamknięte, a szkoda...

Ogólnie ta pozycja nie jest zła, można się wciągnąć mi zabrakło tej ostatniej nuty dramatu, było nieco za słodko.

Takie sobie...

Takie sobie...