Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. Dla nastolatek

Okładka książki Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. Dla nastolatek Carnegie Donna Dale
Okładka książki Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. Dla nastolatek
Carnegie Donna Dale Wydawnictwo: Studio Emka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
How To Win Friends and Influence People for Teen Girls
Studio Emka
2008-01-01
2008-01-01
Dorota Piotrowska
Psychologia przyjaźń relacje interpersonalne

Świetna książka, trzy proste zasady. Polecam każdej nastolatce i rodzicom, którzy chcą pomóc swoim dzieciom zjednać sobie ludzi, lubić siebie i być odważnym w życiu postępując według wartościowych zasad ustalonych przez samego siebie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Autorką książki jest córka autora słynnej książki "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi." Wersja dla nastolatek jest z pewnością pod wieloma względami wartościowa, choć czegoś mi w niej zabrakło. Myślę, że pewne kwestie powinny zostać bardziej rozwinięte. Jestem ciekawa, moich wrażeń jak przeczytam pierwotne wydanie.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ciekawa i pomocna książka.
Uczy czytelników jak sobie radzić w codziennym życiu. Przyjemnie się ją czyta. Jest zaadresowana głównie dla nastolatek jednak każdy może z niej się wiele nauczyć. Osobiście dowiedziałam się dzięki niej dużo ciekawych rzeczy i spojrzałam na różne sytuację z innej perspektywy. Jeśli wystarczająco uważnie ją przeczytamy, może ona odmienić nasze życie i sprawić, że będzie ono o wiele łatwiejsze.

Ciekawa i pomocna książka.

#255 - Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi dla nastolatek - Donna Dale Carnegie - Wydawnictwo Studio EMKA

#8/52/2020

Ta książka to niesamowity zbiór wartości, jakie każdy rodzic powinien przekazać swojemu dziecku.

Chociaż ma tylko 216 stron, jest tu mnóstwo motywacji i porad napisanych językiem idealnym dla człowieka w wieku nastu lat.

Znajdują się w niej historie, oraz przykłady, potwierdzające dane tezy, oraz teksty i zadania do wykonania.

Morał, jaki z niej zabieram:
"Obserwowałem niezliczone spory i dyskusje i w wielu uczestniczyłem. Ze wszystkich tych obserwacji płynie wniosek, że jest tylko jeden sposób w jaki możemy zwyciężyć w kłótni, a mianowicie trzeba jej unikać. Unikać jak grzechotnika i trzęsienia ziemi." - Dale Carnegie Training

Dziękuję Wydawnictwo Studio EMKA

#8/52/2020

Znajdują się w niej...

• Posiadam, Wydawnictwo Studio Emka
  • Storia 14,07,2016
  • Popularnonaukowe

Dodaj cytat z książki Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi. Dla nastolatek