90-dniowy program dla mężczyzn. Siła bez siłki

Okładka książki 90-dniowy program dla mężczyzn. Siła bez siłki Julian Galinski, Mark Lauren
Okładka książki 90-dniowy program dla mężczyzn. Siła bez siłki
Julian GalinskiMark Lauren Wydawnictwo: Aha! sport
sport
The 90-Day Bodyweight Challenge for Men
Aha!
2016-06-30
2016-06-30
Jakub Krauze
kalistenika trening forma siła zdrowie

Okładka książki Body by You 30 minutowe sesje dla kobiet Joshua Clark, Mark Lauren
Body by You 30... Joshua Clark, Mark ...
Okładka książki Siła bez siłki. Forma i sprawność w 30-minutowych sesjach bez sprzętu. Joshua Clark, Mark Lauren
Siła bez siłki... Joshua Clark, Mark ...

Wykonałem 60 dni planu z 90. Dla osób niećwiczących i niemających wyrobionej samodyscypliny może być to ciekawe wyzwanie i zmiana nawyków życia. Dla mnie było to dość ciekawe urozmaicenie od siłowni, ale po jakimś czasie mi się znudziło. Generalnie fajna pozycja.

Tytuł zawiera wiele merytorycznych wskazówek, zdecydowanie sprawdza umiejętność czytania ze zrozumieniem w praktyce. Bardzo potrzebna publikacja, uczy pokory przy jednoczesnym podawaniu pomocnej dłoni.

• Do kupienia
  • Papier