Friend Zoned

Okładka książki Friend Zoned Belle Aurora
Okładka książki Friend Zoned
Belle Aurora Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Friend-Zoned (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Friend-Zoned (tom 1)
Friend-Zoned
NieZwykłe
2018-11-28
2018-11-28
2014-08-21
Iga Wiśniewska

Tina Tomic & Nikolai Leokov

"Na­zy­wam się Tina Tomic. W za­sa­dzie to Va­len­ti­na Tomic. Ale swoje pełne imię sły­szę tylko, gdy mam kło­po­ty.
Pro­wa­dzę butik Sa­fi­ra. Po­praw­ka, je­stem wła­ści­ciel­ką bu­ti­ku Sa­fi­ra.(...)
Nie wcho­dzę w żadne związ­ki. Mam dwa­dzie­ścia osiem lat i tylko raz mia­łam chło­pa­ka. Na po­cząt­ku było świet­nie, na końcu bez­na­dziej­nie. Nigdy wię­cej.(...)
po pierw­sze nie chcę się za­ko­chać, a po dru­gie je­stem za­do­wo­lo­na ze swo­je­go życia.
Nie po­trze­bu­ję fa­ce­ta"

"Ja nie je­stem słod­ki. Tina ma świet­ny tyłek, który z chę­cią zo­ba­czył­bym w swoim łóżku, ale nie je­stem słod­ki. Słod­kie dziew­czy­ny chcą się ca­ło­wać. Nie bawię się w takie rze­czy. Po­ca­łun­ki ozna­cza­ją związ­ki. A ja nie wcho­dzę w związ­ki. Mam ko­le­żan­ki do ru­..a­nia. Bo ru­..am. Czę­sto. Z pew­no­ścią nie upra­wiam mi­ło­ści. Może nie pie­. .ę się za każ­dym razem ostro, ale nawet po­wol­ne pie­p..e­nie to nadal pie­...e­nie."

Tę dwójkę w dość niecodzienny sposób cukierki zapoczątkowały ich znajomość, a następnie przyjaźń. A dokąd ich to zaprowadziło?

Lekka i przyjemna historia, ze sporą dawką humoru, o przyjaźni i więzach rodzinnych, które nie zawsze wynikają z więzów krwi.
Początek był super. Nie mogłam się wręcz oderwać. Niestety później nastąpił wielki spadek i po prostu zrobiło się nudno I nijako. Autorka na siłę wciskała nam nieco absurdalne zachowania przyjaciół aby nagle wprowadzić wątek zagrożenia. Nieco przejaskrawione zachowanie bohaterów oraz wydarzeń ale, pomimo niektórych przykrych wydarzeń z przeszłości, całość bardzo fajna i miło z nią spędziłam czas. Zdecydowanie sięgnę po kolejne części dotyczące pozostałych bohaterów poznanych juz w tej części.

Tina Tomic & Nikolai Leokov

W porządku, momentami cholernie przesłodzona i żeby nie jakieś odskocznie w historii i ,,tajemnice” to chybabym nie doczytała.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moje pierwsze i zapewne nieostatnie spotkanie z tą autorką. Ubawiłam się cudnie, śmiechu było .... Bardzo szybko się czyta. Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna książka. Pełna dobrego humoru o wielkiej przyjaźni i miłości. Polecam.

Świetna książka. Pełna dobrego humoru o wielkiej przyjaźni i miłości. Polecam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo dobra , relaksująca książka.

Bardzo dobra , relaksująca książka.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na samym początku myślałam sobie, że już wszystko wiem i nic mnie nie zaskoczy, skoro to takie aż przesłodzone, co swoją droga się nie zdarza by też facet był miękka klucha. Ich pierwszy pocałunek przeżywałam jakby był mój. Cała reszta historii wytworzyła silne emocje we mnie. Polecam z czystym sumieniem.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jest to pierwsza część serii, a ja mam zamiar to kontynuować. Szczerze kocham klimaty tych starych książek. Ta książka jest z 2018 roku i bardzo przyjemnie mi się ją czytało. Nie jest za wulgarna. Sam wygląd książki w środku jest cudowny. Co jakiś czas są takie babeczki, które oddzielają strefę czasową. Nie wiem jak to inaczej nazwać takie przejście w czasie. Sama historia była na początku nie do zrozumienia, ale z każdą kolejną stroną rozumiałam coraz więcej, aż w pewnym momencie zakochałam się w niej. Główni bohaterowie było bardzo dobrze skonstruowani tyczy się to również ich przyjaciół, których historię mamy opisane w kolejnych tomach. Powiem szczerze, że ja mam ochotę dalej czytać ich przygody. Jednym słowem przepadałam. Styl autorki jest bardzo przejrzysty co ułatwia czytanie. Książkę czytałam dwa wieczory, bo tak mnie wciągnęła.

Nie kupuję tej fascynacji tą książką. Początek to opis pieczenia babeczek, następnie jakimś cudem(!) dziewczyny poznają właścicieli "Białego Królika" i wszyscy przypadli sobie do gustu. No większej naiwności nie czytałam dawno. Odpuściłam w połowie, nie mając chęci dowiedzieć się co będzie dalej.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"🄵🅁🄸🄴🄽🄳 🅉🄾🄽🄴🄳" Belle Aurora. 🧁🧁 Pierwsze skojarzenie po przeczytaniu tej książki to UROCZA!
Ciepła, zabawna powieść, nie pamiętam, kiedy ostatnio czytałam coś tak przyjemnego. 💞 Trochę się na niej pośmiałam! 🤣

Żeby nie było tak słodko druga połowa książki to istne szaleństwo! Autorka serwuje nam sporą ilość zwrotów akcji i emocji! Emocji, których zdecydowanie tu nie zabraknie...
Polecam! Żałuję, że tak późno zabrałam się za tą serię. 🤦

Początek książki zapowiadał się super, zabawna, nietypowi bohaterowie z wyrazistą osobowością. Niestety dalej było trochę gorzej, za dużo wątków, często nic nie wnoszących, potem pojawił się motyw mafii i tutaj absurdy zaczęły rosnąć. Przyjemna, ale miała dużo większy potencjał.