Latające węże i smoki

Okładka książki Latające węże i smoki R.A. Boulay
Okładka książki Latające węże i smoki
R.A. Boulay Wydawnictwo: Poloneum popularnonaukowa
182 str. 3 godz. 2 min.
Kategoria:
popularnonaukowa
Tytuł oryginału:
Flying Serpenst and Dragons
Wydawnictwo:
Poloneum
Data wydania:
2006-01-01
Data 1. wyd. pol.:
2006-01-01
Liczba stron:
182
Czas czytania
3 godz. 2 min.
Język:
polski
Tłumacz:
Stanisław Kabaciński
Tagi:
paleoastronautyka obcy mitologia starożytny Bliski Wschód starożytni bogowie starożytni astronauci Reptilianie
Średnia ocen

7,0 7,0 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.
Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Oceny

Średnia ocen
7,0 / 10
1 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE

Sortuj:
avatar
8
8

Na półkach: ,

Jest to książka z gatunku paleoastronautyki, a więc mówi o tym, że w zamierzchłej przeszłości na naszą planetę przybyli Obcy i stworzyli człowieka a następnie przekazali mu szeroką wiedzę z wielu dziedzin i pomogli stworzyć ludziom cywilizację. Zawiera praktycznie to samo co książki innych pisarzy tego nurtu (Daniken, Sitchin, Hancock i inni).
Jest tam o Ogrodzie Eden, o stworzeniu pierwszych ludzi Adama i Ewy, o Potopie, o narodzinach starożytnych cywilizacji w Mezopotamii, Egipcie, Indiach i Chinach. Ogólnie przedstawiona jest historia starożytnego Bliskiego Wschodu aż do czasu upadku cywilizacji Sumerów.
A więc znajdziemy informacje o biblijnych patriarchach, o zniszczeniu Sodomy i Gomory, o ziemi Kanaan, o biblijnych gigantach i Nefilim, a najwięcej oczywiście o starożytnych bogach zwanych Annunaki, którzy za tym wszystkim stali.
To co odróżnia tą książkę od wspomnianych wcześniej innych popularyzatorów paleoastronautyki to istota samych bogów. Według autora człowiek został stworzony przez inteligentne człekokształtne gady znane jako Reptilianie. Ci jaszczuroludzie po przybyciu na naszą planetę stworzyli człowieka współczesnego, krzyżując gady z praprzodkami człowieka. A następnie pomagali zakładać ludziom cywilizacje nad wielkimi rzekami (w Mezopotamii, Egipcie, Indiach i Chinach),ponieważ środowisko wodne w ciepłych i wilgotnych rejonach świata to naturalne środowisko życia Reptilian.
Nie od dziś wiadomo, że historia ludzkości zawiera białe plamy, których nauka nie potrafi jeszcze wyjaśnić. Ale osobiście nie jestem zwolennikiem teorii o Reptilianach jako naszych stwórcach.
Książka jest ciekawie napisana i czyta się ją szybko jak dobrą fantasy, więc daje 7 gwiazdek.

Jest to książka z gatunku paleoastronautyki, a więc mówi o tym, że w zamierzchłej przeszłości na naszą planetę przybyli Obcy i stworzyli człowieka a następnie przekazali mu szeroką wiedzę z wielu dziedzin i pomogli stworzyć ludziom cywilizację. Zawiera praktycznie to samo co książki innych pisarzy tego nurtu (Daniken, Sitchin, Hancock i inni).
Jest tam o Ogrodzie...

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka na półkach

  • Chcę przeczytać
    1
  • Historia nieoficjalna
    1
  • Przeczytane
    1

Cytaty

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Latające węże i smoki


Podobne książki

Przeczytaj także

Ciekawostki historyczne